מנהל MBA

כללי

תיאור התכנית

באינטרנט EMBA באינטרנט? כן.

MBA MBA משלב את תוכנית הלימודים שלנו עטורת הפרסים MBA עם הקורסים הוסיף המיועד לאנשי מקצוע באמצע הקריירה ויזמים. עם יותר פרויקטים קבוצתיים וגישה בלעדית לאירועי רשת גלובליים, EMBA מקשר למידה לבוגרים והזדמנויות לקריירה.

תלמידים Smartly

111669_SmartlyEMBA.jpg

אנו מעריכים מועמדים על חינוך, ניסיון בעבודה ותכונות מנהיגות. מועמדים EMBA העולמי שלנו יש אישורים אקדמיים העליון הוכיחו תעשייה, ניהול או הצלחה יזמית.

תוכנית הלימודים

למקסם את ההשפעה שלך

קח את כישורי המנהיגות שלך לשלב הבא תוך בניית קשרים בקהילה גלובלית של תלמידים בעלי הישגים גבוהים ובוגרים. תוכנית הלימודים המתקדמת שלנו בת 12 חודשים מיועדת לאנשי מקצוע בתחום הקריירה המקצועית, המשלבת פרויקטים קבוצתיים משותפים עם תכנית הלימודים הקפדנית של MBA, עם התמחויות בניהול, מנהיגות, יזמות ואסטרטגיה מתקדמת.

השיטה שלנו

Smartly היא חלוץ בעיצוב מונחה טכנולוגיה מונחה על ידי טכנולוגיה. תוכנה אינטראקטיבית עטורת הפרסים שלנו מייצג את הליבה של הלימודים MBA MBA. צוות הסופרים, העורכים והמפתחים שלנו עובדים עם פרופסורים מובילים מבתי ספר עסקיים מובילים כדי להביא את ה- MBA המסורתי לחיים, עם שיעורי נשיכת גודל ומשוב אישי בכל 8 שניות.

מחזורים עוקבים אחר רצף מונחה באמצעות תוכנית הלימודים, עובדים יחד על מקרי מבחן ופרויקטים קבוצתיים בפלטפורמת הלמידה החברתית הנלווית שלנו.

תוכנית הלימודים

תכנית הלימודים מורכבת מ 8 ריכוזים נדרשים בתוספת מינימום של 3 התמחויות במהלך הלימודים.

תכנית ליבה

 • חשבונאות (6 קורסים)
 • שווקים וכלכלות (6 קורסים)
 • נתונים והחלטות (8 קורסים)
 • ארגונים מובילים (7 קורסים)
 • שיווק ותמחור (7 קורסים)
 • אסטרטגיה וחדשנות (4 קורסים)
 • מימון (5 קורסים)
 • ניהול תפעול (5 קורסים)

התמחויות

 • התמחות בניתוח נתונים (4 קורסים)
 • התמחות במשפט עסקים (3 קורסים)
 • התמחות בחשיבה אסטרטגית (3 קורסים)
 • התמחות בתחום שרשרת האספקה והתמחות (3 קורסים)
 • התמחות במימון מתקדם (3 קורסים)
 • (4 קורסים)
 • התמחות סטארט-אפ ליזמות (4 קורסים)

למידה חברתית

כשותף לתוכנית הלימודים המקוונת האינטראקטיבית שלנו, נרשמו תלמידים עם חבריהם לכיתה ברחבי העולם בפלטפורמת הלמידה החברתית שלנו. התלמידים עובדים יחד על מקרי מבחן ועל הקצאות קבוצתיות, שהגיעו לשיאם בפרויקט הגמר הסופי.

אירועים

בנוסף לפגישות תכופות, אנו מארחים שלושה אירועי סוף שבוע מורחבים בערים נבחרות ברחבי העולם. אירועים אופציונליים אלה כוללים ביקורים באתר החברה, מקרי מקרה קבוצתיים והזדמנויות ליצירת קשרים. התלמידים נהנים מלימוד מליטה עם חבריהם לכיתה יוצאת דופן והצוות Smartly .

תוֹאַר

תואר שני במנהל עסקים (MBA) מוענק על ידי מכון Smartly , מוסד להענקת תואר ראשון להשכלה גבוהה, מורשה מטעם לשכת הממונה על החינוך (OSSE) של וושינגטון הבירה. Smartly המכון הוא תהליך של שנים ארוכות של רדיפה הסמכה פורמלית.

מי נרשם?

סלקטיבית בהרשמה, אנו מקדמים בברכה קבוצה בינלאומית מגוונת של כ -100 בעלי הישגים גבוהים באמצע הקריירה מקצוע לכל הכיתה. אנו מעריכים אך אינם מניחים נסיון מנהלים נרחב; אכן, אנו מקדמים בברכה אנשי מקצוע ויזמים ממגוון רחב של רקעים בתעשייה.

רֶשֶׁת

רשת Smartly

מעבר החינוך עטורת הפרסים, הרשת שלנו של בוגרי בוגרי ושותפים עסקיים ירחיב את אפשרויות הקריירה שלך. אנו סלקטיביים הן בקבלה והן ברשת הקריירה שלנו, ומציעים לתלמידים שלנו את הקשרים האישיים הטובים ביותר והזדמנויות מקצועיות.

סטודנטים

בעוד התלמיד, תתחבר כמעט על פרויקטים קבוצתיים ומקרים לדוגמה, עם אפשרות להיפגש ב -3 סופי השבוע שלנו EMBA המורחבת אירח בוושינגטון, דבלין, וסינגפור. עוד לפני סיום הלימודים, תקבל את מלוא העוצמה של רשת הבוגרים שלנו, חיבור עם אלפי המוחות המבריקים ביותר בעולם.

111671_talent.png

Smartly כשרון

רשת הקריירה שלנו מדלגת את המודל של החינוך המסורתי. במקום שכר לימוד גבוה לסטודנטים, אנו מחייבים חברות כאשר הם מגייסים ושוכרים את התלמידים והבוגרים יוצאי הדופן שלנו. ברוכים הבאים לבית הספר העסקי של העתיד.

קבלה

החלטות כניסה

אנו מעריכים מועמדים על הרקע האקדמי שלהם, הישגי הקריירה ואת התחשבות וכנות בתוך היישום שלהם. בסופו של דבר, אנו מחפשים אנשי מקצוע מובילים, אמצע הקריירה ויזמים עם ניסיון בתעשייה, ניהול או מנהיגות.

קריטריונים לקבלה

התוכנית מותאמת לאנשי מקצוע אמצע הקריירה מתוך מגוון רחב של רקע בתעשייה הוא סלקטיבי מאוד. היא מעריכה, אך לא מניחה, את ההנהלה הקודמת ואת הניסיון המבצעי, ויש לה את הדרישות המינימליות הבאות:

תואר ראשון / תואר ראשון *

* עם הישגים קריירה יוצאת דופן, דרישה זו עשויה להיות waived. ציוני GRE ו- GMAT מתקבלים אך אינם נדרשים

ראיונות

ייתכן שתבחר לראיון קצר עם צוות הקבלה שלנו. אלו חדשות טובות! זוהי הזדמנות עבורנו ללמוד יותר עלייך ולהקים את ההתאמה שלך לתוכנית. אלה ראיונות אופציונליים אך מומלץ מאוד.

דחיות

אם תתקבל, ייתכן שתתייחס למחלקה עתידית. כל שעליך לעשות הוא להירשם למחלקה הנוכחית ולהודיע לנו לפני תחילת הלימודים. אם לא תרשום או תדחה, תתקבל הצעתך לקבלה. אין ערובה להודאה בעתיד, וגם לא העברת מלגה מענק, אם רלוונטי.

שכר לימוד

עם מודל שכר לימוד התהפך כי חברות לחייב את הבוגרים שלנו, שכר הלימוד הוא חלק קטן של תוכניות מסורתיות. סך כל שכר הלימוד הוא רק $ 9600 USD עבור המחזור הנוכחי, פחות מלגות שהוענקו במהלך תהליך הבקשה. אנו מציעים אפשרויות תשלום חד פעמי וחודשי במשך 12 חודשים.

סיוע כספי

אנו מחויבים דמוקרטיזציה החינוך, מביא affordability ונגישות השכלה עסקית האליטה. הפחתות שכר לימוד אפשריים באמצעות מלגות הצטיינות ומבוססות צורך, המוענקות בעת קבלת ההחלטות.

מועדי יישום

המחזורים מנוהלים כל 7 שבועות, ולכל קוהורט יש שני סבבי יישום. המועד האחרון להגשת הבקשה:

- תאריך סיום 2 | 28 במרץ

- מועד אחרון 1 18 באפריל

עדכון אחרון: מרץ 2019

אודות בית הספר

From our elite, free MBA to our radically affordable Executive MBA & business certificates, our courses & career network give graduates marketable skills to accelerate their career fast.

From our elite, free MBA to our radically affordable Executive MBA & business certificates, our courses & career network give graduates marketable skills to accelerate their career fast. קרא פחות