מנהיגות משפטית מקוונת במנהל עסקים - אוניברסיטת קומבריה (בריטניה)

כללי

קרא עוד על תכנית זו באתר האינטרנט של מוסד הלימודים

תיאור התכנית

תואר שני במנהל עסקים ביסס את עצמו כהסמכה מוערכת מאוד, מכובדת לאחר הלימודים, אשר מציעה למועמד הבנה מעמיקה של פרקטיקות עסקיות, לצד מיומנויות בניהול תפעולי, הנהגת צוות ותכנון אסטרטגי. גישה רב תחומית שכזו להחלת החוק תיתן יתרון אדיר ביחסי הלקוח. ההנהגה המשפטית של MBA מבקשת לספק לסטודנטים את המודעות המסחרית ואת כישורי הידע העסקי להובלת משרד עורכי דין מודרני או מחלקה, על ידי שיפור ה- MBA הקלאסי עם מודולים בנושא מימון בר-קיימא, שיווק דיגיטלי ומנהיגות משפטית.

תוכנית זו מאפשרת לך להמריץ מחדש את הקריירה שלך על ידי לימוד מספר מושגים מעשיים שתוכל ליישם באופן מיידי לפתרון מצבים מאתגרים. היבט ייחודי בתכנית הוא האפשרות ללמוד באמצעות מקרי מקרה יישומיים אמיתיים, שישפרו את כישורי פתרון הבעיות שלך, ולכן ימקסמו את פוטנציאל הקריירה.

תוכניות MBA מרוויחות רבות מהבינלאומיות הנגזרת מגייס תלמידים מכל רחבי העולם ומציירת מדריכים בעלי הכשרה מתאימה בתחום.

למדו במכללה הפרטית המובילה בשוויץ וסיימו סטודנטים ממעל 130 מדינות שונות ומאוניברסיטת קומבריה .

מֶשֶׁך

מינימום 12 חודשים, מקסימום 5 שנים.

שיטת אספקה

100% באופן מקוון באמצעות OnlineCampus (סביבת למידה מקוונת אינטראקטיבית) עם דיון ושיתוף פעולה אינטנסיבי בכיתה.

מקומות

מספר מקומות לכל מונח מוגבל רק 60.

דירוג

אוניברסיטת קומבריה מדורגת במקום ה -8 בעולם לחינוך איכותי על ידי Times Higher Education בשנת 2020.

במחקר שהוזמן על ידי Hitachi Capital Invoice Finance (2020) על למעלה מ- 9,500,000 סטודנטים קודמים בבריטניה, אוניברסיטת קומבריה מדורגת בשלושת המוסדות להשכלה גבוהה המובילים בצפון בריטניה לסטודנטים שעוברים להתחיל או לנהל עסק.

תנאים

ארבעה תנאים בשנה (חורף, אביב, קיץ וסתיו).

הסמכה והכרה

תוכניות MBA של אוניברסיטת קומבריה המוצעות באופן מקוון בשותפות בלעדית עם Robert Kennedy College מוכרות ברחבי העולם. לאחר שתסיים את לימודיך במכללת Robert Kennedy College , תקבל תואר מאוניברסיטת קומבריה. אוניברסיטת קומבריה קיבלה את תואר האוניברסיטה ואת סמכויות הענקת התואר, מהמועצה המכובדת ביותר של הוד מלכותה. זה מוכר במלואו על ידי ממשלת בריטניה ומופיע כנדרש ברשימת המחלקות לעסקים, חדשנות ומיומנויות של הממלכה המאוחדת של מוסדות המענק המוענקים בבריטניה.

קבל מידע נוסף על מנהיגות משפטית מקוונת ב- MBA!

עדכון אחרון: אוק 2020

אודות בית הספר

Our mission is to provide academic excellence in distance education for students worldwide, through application of leading-edge technologies. Robert Kennedy College is a private educational institutio ... קרא יותר

Our mission is to provide academic excellence in distance education for students worldwide, through application of leading-edge technologies. Robert Kennedy College is a private educational institution in Zürich, Switzerland that was founded in 1998. קרא פחות
ציריך , שווייץ און ליין , יורק , סלפורד , UK Online , עיר קרלייל + 5 יותר פחות