מנהיגות חינוכית

כללי

תיאור התכנית

קח את ההובלה עם MEd במנהיגות חינוכית מאוניברסיטת קונקורדיה

אתה תמיד מעלה רעיונות לשיפור בית הספר שלך. אתה להוט לעשות יותר בעידוד התלמידים - והקולגות - להצליח מעבר לכיתה. אתה מוכן להיות מנהיג. מה הלאה? להרוויח תואר שני במנהיגות חינוכית מקונקורדיה. עם MEd מוביל אין שום דבר שאתה לא יכול לעשות. יש לך את השאיפה, המסירות והחמלה - הדבר היחיד שאתה צריך עכשיו זה הידע ליישם שינוי בצורה יעילה. עם MEd במנהיגות חינוכית, תוכלו לעשות זאת ועוד.

מה תלמד

 • עקרונות טיפוח מערכת יחסים בית-ספרית וקהילתית תומכת.
 • הסוגיות המשפטיות והאתיות בהן מחנכים מתמודדים מדי יום.
 • הדרכה יעילה בכיתה וכיצד לשפר את הישגי התלמידים.
 • יסודות השינוי הארגוני.

קורסים נבחרים

שותפויות בית ספר וקהילה

קורס זה בוחן את עקרונות התכנון והניהול של תוכנית לבניית קשר תומך הדדית בין בית הספר לסביבתו. המיקוד הוא בפיתוח מיומנויות ואסטרטגיות לקישור בית הספר עם בוחרים בקהילה כמו הורים, אזרחים וקבוצות עניין מיוחדות.

תיאורי מקרה במשפטים ואתיקה

קורס זה הוא לימוד של סוגיות משפטיות ואתיות ביחס לעניינים מעשיים שעימם מתמודדים אנשי חינוך בפרקטיקה היומיומית שלהם. מקרי מקרה המדברים ישירות אל מורים ומתמקדים בדילמות אתיות יומיות בחינוך, מהווים את הבסיס לקורס זה. חשוב במיוחד לקורס זה הוא הדגש על מימד האתיקה בכל הקשור להוראה ומנהיגות.

אסטרטגיות לשיפור הישגי התלמידים

קורס זה מספק סקירה כללית מהי הוראה יעילה בכיתה. הקורס יבחן לעומק את קטגוריות האסטרטגיות שהמחקר מראה שיש להן סבירות גבוהה לשיפור ההישגים עבור כל התלמידים בכל תחומי המקצועות בכל דרגות הכיתה. המחקר והתיאוריה יילמדו כמו גם היישום המעשי בכיתה של האסטרטגיות.

שינוי מאורגן

שינוי ארגוני מספק סקירה מבוא של היסודות התיאורטיים והסוציולוגיים של שינוי ארגוני. בנוסף, הקורס בוחן מקורות, תהליכים ותוצאות של שינוי חינוכי וההשלכות הנובעות מכך על מורים ומנהלים. נושאים ופעילויות נועדו לסקור סוגיות המעניינות וחשיבות לאלה המתבוננים בקריירה במינהל חינוכי או בתפקידים כמורים מובילים וסוכני שינוי.

למה קונקורדיה

כחדשנים בתחום הלמידה, המכללה לחינוך באוניברסיטת קונקורדיה-פורטלנד מעצימה מורים כבר למעלה ממאה שנים והיא ממשיכה להשפיע על החינוך מרמת הלידה לרמת הדוקטורט. למעשה, המכללה שלנו לחינוך שוכנת בבית הספר לדגל של המודל החינוכי החדש שלנו, המכונה 3toPhD®. אותם מוחות נועזים העומדים מאחורי אבטיפוס חדשני זה הם גם אלו המעצבים את המחקר החינוכי המתמשך שלנו, ואת התוכניות לתארים מתקדמים לתארים מתקדמים שלנו. אנו מגדילים את קהילת המחנכים המקצועיים שלנו לקידום הלמידה בכל שלב ושלב - הצטרפו אלינו.

זמינות המלגה

אנו מציעים מלגות מלגות של עד 3,000 דולר, וכרגע אתה עשוי להעפיל לספרי לימוד בחינם.

דרישות קבלה

 • יישום הושלם.
 • מועמדים חייבים להיות בעלי תואר ראשון ומעלה ממוסד מוסמך אזורי.
 • תמלילים רשמיים ממכללה / אוניברסיטה מוסמכת אזורית עם תואר ראשון ושני. לנוחיותכם, אנא חתמו על טופס שחרור התמלול אם תרצו שאוניברסיטת קונקורדיה-פורטלנד תבקש תמלילים רשמיים מטעמכם.
 • טופס היסטוריית עבודה או קורות חיים המראים ניסיון בעבודה.
 • על המועמדים להיות בעל מצטיין תואר ראשון מצטבר של 2.8 ומעלה.
 • הצהרת כוונה, אורך 475-600 מילים. התוכן ובהירות הכתיבה יוערכו בתהליך הקבלה. אנא השב להנחיות הבאות בנפרד, ומספר כל תגובה:
  • הכירו את עצמכם בקצרה בפני צוותי קבלת המועמדים לתארים מתקדמים וצוותי המכללה לחינוך על ידי דיון ברקע המקצועי שלכם ובעניין שלכם להמשיך בתכנית הלימודים הרצויה לכם בקונקורדיה (בערך 75-100 מילים).
  • תאר את היעדים המקצועיים שלך ואת ההתאמה שלהם לתוכנית שבחרת ולמשימה הכוללת של קונקורדיה. הדגי כיצד החוזקות והחוויות שלך הכינו אותך להצלחה בתכנית (בערך 200-250 מילים).
  • דונו באתגר מיידי בעולם האמיתי בתחום המקצועי אליו תואם התואר שלך (למשל השכלה PreK-12, השכלה גבוהה, הכשרה ארגונית). תן דוגמא. איזו פעולה צריכים מחנכים או אנשי מקצוע לנקוט בכדי להתמודד עם אתגר זה? (בערך 200–250 מילים)
  • למועמדים שהרוויחו תחת מג"ה 2.80, אנא הסבר מה הוביל ל- GPA הנמוך וכיצד תצליח בתכנית בוגרת מאתגרת אקדמית כיום.
עדכון אחרון: דצמ 2019

אודות בית הספר

If education is your passion, this is your university. One of the most respected names in learning today, Concordia University–Portland is reshaping the way the world views teachers and students. We o ... קרא יותר

If education is your passion, this is your university. One of the most respected names in learning today, Concordia University–Portland is reshaping the way the world views teachers and students. We offer education degree programs at every level – many of which can be earned online – from a Bachelor in Education to master and doctorate degree programs. קרא פחות