מחזור קול באיכות גבוהה יותר ובידור

כללי

תיאור התכנית

מחזור צליל מעולה לאורקולי ובידור

הפעילות היומית שלך ממך להשתתף בשיעורים בקמפוס, אבל רוצה לקבל תואר רשמי? ברו"ח באינטרנט עושה את זה קל. אנו מציעים את ההזדמנות ללמוד מחזור מקוון התואר סאונד ומופעים אורקוליים.

להיות תואר באינטרנט, אתה יכול ללמוד תוך כדי העבודה. אתה תלמד לתכנן ולפקח על ההתקנה, משוב, הקלטה, שליטה, שידור, פרסום ייצור ושעתוק של קול באורקולי, בידור, רדיו, מערכות קול וקבוע כל מיני אירועים.

מודול FCT או בהדרכת העבודה יאפשר לך לבצע 370 שעות של פרקטיקות חובה מובטחת בחברות תקשורת ולהכיר את עבודתו של כתב עת טכנית צליל. זוהי ההזדמנות שאתה צריך לדעת מהדרך מקצועית מאוד עבודה במגזר אורקולי.

ברגע שהמחזור יושלם, תוכל לעצב ולפתח מאפס פרויקט טכני צליל מלא לכל סוגי הפקות אורקולי ולקבל הסמכה טכנית גבוהה יותר בקול ומופעי אור קוליים המאפשרת לך באופן ישיר לאוניברסיטה. גלו עכשיו איך להשיג את התעודה רשמית!

"אושר על ידי הממשלה של יישום הניסיוני Aragón לשנה 2013/2014. ממתין לאישור סופי ".

עדכון אחרון: אוק 2014

אודות בית הספר

CPA Salduie nace fruto del acuerdo entre CPA (Centro de Formación Audiovisual) y la Fundación San Valero, una entidad con más de 60 años de experiencia docente.

CPA Salduie nace fruto del acuerdo entre CPA (Centro de Formación Audiovisual) y la Fundación San Valero, una entidad con más de 60 años de experiencia docente. קרא פחות