מומחה טכניקות לניהול עסקי וארגון

כללי

תיאור התכנית

בעולם משתנה ותחרותי מאוד, כישורים מקצועיים להוביל, לחדש, לנהל משא ומתן, ניהול זמן, פגישות התנהגות או עבודת צוות הם שעושים את ההבדל בין אנשי מקצוע מוצלחים וכל השאר. לכן, יחסים חברתיים בתוך החברה, היום, הם אחד המפתחות להצלחה. מסיבה זו, חיוני כי אנשי מקצוע בעתיד הוא, כגון עובדים, מודעים לכוחות של מיומנויות ניהול, מנהיגות כיוון האסטראטגי של השיטות המומחיות empresarial.El ניהול וטכניקות של ניהול ארגוני, הוא מגיב את הצורך בכל אלה מנהלים ומנהלים בכל רמות החברה, שרוצים להתקדם מקצועית ולהשיג מהר הצלחה בזכות שליטתה מיומנויות מפתח אלה.

מטרות

  • לרכוש את הידע ואת המיומנויות הדרושות כדי להיות מנהל מוצלח, לפתח את האמצעים הדרושים כדי להתמודד עם הכיוון האסטרטגי של יכולות העסק.
  • ידיעת אלמנטים של תוכנית עסקית ודינמיקה של עיצוב ופיתוח שלה, קביעת הפרופיל האסטרטגי של החברה כדי לזהות יחס התפוקה שלה - שוק.
  • ללמוד את הטיפולוגיה של מדיניות אסטרטגית גנריים הליכים בפני סיכוני התחרות של כמה אסטרטגיות.
  • להציג בפני התלמידים את החשיבות של היחסים החברתיים יש בחברה, התפקידים השונים בתוך העסק ומן המאפיינים העיקריים שלה ואת "אימון" ככלי לתפקוד טוב יותר של החברה.
  • לדעת מה תהליך ניהול ואת התפקידים המבוצעים על ידי הנהלת החברה.
  • העמקת משא ומתן, טכניקות דמות בגילומו של הנושא והנותן.
  • לקבוע מה הם יחסי קבוצות, דינמיקה וטכניקות בקבוצות, דבר שיאפשר להעמיק מיומנויות חברתיות בניהול הקבוצה.
  • לימוד סביבת העבודה, הגדרת קונפליקטים ודרך מניעה, התמודדות ופתרון, העמקת מתח ומוטיבצית עבודה והבחנת דמותו של תקשורת כפונקציה בסיסית בחברה.

שיטות מקצועיות

האם אתה מחפש מיקומים? אתה רוצה להיות תחרותי / a בשוק העבודה ולהבטיח ההצלחה המקצועית שלך? ניצוח מומחה שיטות וטכניקות של ניהול ארגוני המאפשרות התמחות בחברות עם משך זמן מרבי של 1 חודש.

INEAF מאפשר לך לעשות התמחות בחברות במהירות וביעילות. שפר את הקריירה שלך שעובדת בחברות הקרנה לאומית ובינלאומית גדולה.

אם אתה צריך לצבור ניסיון בענף שלך אתה יכול למצוא את ההזדמנות שאתה מחפש. INEAF פותחת את הדלת לקריירה העתידית שלך.

מי צריך להשתתף

מכוון הם אקדמאים ואנשי מקצוע בענפים השונים של משאבי אנוש וניהול, ואנשי מקצוע השונה הממונה על יחסים ארגוניים בתחום של ארגונים גדולים. באופן כללי, לכל מי שמעוניין התקדמות הטובה של יחסים חברתיים בתוך החברה, שרוצים לדעת את הלמידה ופיתוח של טכניקות מוטיבציה שונות ומשא ומתן בתוך החברה על רמה מקצועית.

מה אתה עד

מומחה זה מכין אותך ללמוד לבצע וליישם את שיטות וטכניקות של ניהול וארגונים. מכיוון ותכנון אסטרטגי של פעילות החברה, לדעת את תהליך ועקרונות היסוד בעיצוב ופיתוח של תוכנית עסקית, עם דגש על נושאים כגון פיתוח של מחקר שוק, תכנון בתחום הניהול העסקי השיווק והייצור, כמו גם בניהול חברות תשתית, משאבים אנושיים וכספיים ממנו. וכן ידע בסיסי של ארגונים בתוך העסק, מציג את הפונקציות של התפקידים השונים כי הם ממוסגרים בתחום זה, ובכך משפר יחסים ולמקסם ביצועים מומחים empresarial.El זה יהיה לצייד את התלמידים עם הידע מקצועי במגזר העסקי חייב להחזיק כדי לבצע את עבודתם ביעילות. המטרה העיקרית היא לספק לתלמידים את הכישורים הדרושים כדי לפתח יכולות הניהול והניהוליות שלהם באופן מלא, לבחירה ויישום הטכניקות להמיר את עסקיו לתוך פעילות מוצלחת.

תיאור של המתודולוגיה

שיטת הלימוד שלנו מבוססת על השילוב של גורמים מעצבים והשימוש בטכנולוגיות חדשות. הצוות שלנו הציבה לעצמה מטרה של שילוב בשני התחומים, כך שהתלמידים שלנו אינטראקציה עם קמפוס וירטואלי זריז וקל לשימוש. פלטפורמה שנועדה להקל על המחקר, שבו תלמידים מקבלים את כל התמיכה הנדרשת.

המתודולוגיה של למידה המקוונת שלנו, בפועל אורינטציה מלאה נועדה כדי שתלמידי התקדמותך יחידות הלימוד של המודולים השונים ולבצע את המשימות (פעולות מעשיות, שאלונים, רשומים במקרה והנחות השתקפות) שהוא יהיה מציע לאורך הנתיב למידה.

בסוף הפעילות הכשיר, תלמידים יוכלו להפוך ידע אקדמי בידע מקצועי.

מערכת הערכה

פעולות הדרכות INEAF בנויות במודולים מורכבים יחידות הוראה, פעולות מעשיות, סמינרים, פורומים וכנסים, בין יתר.

כל מודול ייבחנו בנפרד בהתאם לתוצאות של מורה הצעות והערכות שווי בדיקות חובה אופציונלי.

כדי להתגבר על המודולים השונים התלמידים יצטרכו להשיג רמה מינימלית של הבנה של התכנים התיאורטיים והטמעתן פעולות מעשיות וב "Supercaso" שלנו.

משאבים (פלטפורמה מקוונת 3.0, חומר מודפס, ...)

כחלק מהשאיפה שלנו להסתגל ללמוד פילוסופיה 3.0 ולעודד את השימוש במשאבים טכנולוגיים חדשים בחברה, פיתחנו קמפוס וירטואלי (רציף הדרכה מקוונת 3.0) אמנות בלעדי עם עיצוב פונקציונלי וחדשני.

בין הכלים הזמינים תמצאו: שירות שיעורים, צ'אט, הודעות וכלי לימוד וירטואליים (דוגמאות, פעולות מעשיות -of חישוב, השתקפות, פיתוח ועוד, דוגמאות וידאו הדרכות וידאו פלוס "supercasos", מודולים המכסים להשלים ומציעים לתלמידים סקירה בנושאים ספציפיים).

התלמידים יהיו גישה בלתי מוגבלת את התוכן מודפס מדריכים בנוסף לאמור התיאורטי של כל מודול, אשר ישמש לתמיכה כדי להשלים את הכשרתם.

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

INEAF, Instituto Europeo de Asesoría Fiscal es una escuela de negocios especialista en Formación ONLINE jurídico-Tributaria, cuya actividad formativa está enfocada a la práctica Profesional .Nuestro a ... קרא יותר

INEAF, Instituto Europeo de Asesoría Fiscal es una escuela de negocios especialista en Formación ONLINE jurídico-Tributaria, cuya actividad formativa está enfocada a la práctica Profesional .Nuestro amplío Catálogo Formativo se centra en las áreas Contable, Mercantil, Fiscal y Laboral y tiene como objetivo proporcionar a nuestros alumnos una formación práctica permitiéndoles , tanto si son estudiantes como... קרא פחות