מומחה בסחר בינלאומי: גיוס, מימון, לוגיסטיקה ושיווק

כללי

תיאור התכנית

INEAFהנהלת המסחרי הבינלאומית של חברה יש משתנים רבים שאי אפשר לשלוט אם אין לך הכשרה מתאימה. מומחה זה לאפשר לתלמידים להציב בעמדת יתרון בשוק כי זה יהווה, תמיד עם הדרכה מעשית בכל התחומים מעורבים בניהול עסקים בינלאומי.סחר בינלאומי כמוסד ינותח, העמקת ההתקנות כיום בתוקף, יתעקש על לימודי מימון חוזיות ואמות חלים גדולים, יהיה לצייד את התלמידים עם המיומנויות לנהל ולנתח טכניקות סיכון פיננסי ולקבוע את מימון או מצב ההשקעה המתאימה ביותר לצרכים של תכנון עסקי ושיווק, ארגון ולוגיסטיקה והתערבות בכל משא ומתן סחר באנגלית.

מטרות

  • לדעת היבטים בסיסיים של סחר בינלאומי המאפשרים לתלמידים לקבל החלטות בתחום זה באופן יעיל.
  • להתערב ביעילות חוזים בינלאומיים בין חברות.
  • לנתח לאופנים שונים של מימון בינלאומי ויכול לקבוע את היתרונות והחסרונות הנובעים במצבים שונים.
  • במדויק לפרש את תוצאות הניתוח החשבונאי של החברה ולקחת את ההחלטות הנכונות על מנת להשיג צמיחה כלכלית של העסק.
  • כיצד משיגים את האפקטיביות של החברה עם קבלת החלטות נאותות לקיחת סיכונים, לוגיסטיקה התערבות תכנון שיווקי.

שיטות מקצועיות

האם אתה מחפש מיקומים? אתה רוצה להיות תחרותי / a בשוק העבודה ולהבטיח ההצלחה המקצועית שלך?

מימוש מומחה זה סחר הבינלאומי: רכש, כספים, לוגיסטיקה ושיווק זה יאפשר התמחות בחברות עם משך זמן מרבי של 3 חודשים.

INEAF מאפשר לך לעשות התמחות בחברות במהירות וביעילות. שפר את הקריירה שלך שעובדת בחברות הקרנה לאומית ובינלאומית גדולה.

אם אתה צריך לצבור ניסיון בענף שלך אתה יכול למצוא את ההזדמנות שאתה מחפש. INEAF פותחת את הדלת לקריירה העתידית שלך.

מי צריך להשתתף

מומחה זה נועד הצוות המקצועי או מעוניין מקצועית בהרחבת האימונים שלהם בתחום ניהול בינלאומי של חברות ובוגרי אוניברסיטה. כגון סטודנטים לכלכלה, לאדה, עסקים ועצמאים, יזמים, מנהלים, דירקטורים וראשי חברות קטנות ובינוניות וחברות גדולות.

מה אתה עד

מומחה זה מספק לתלמידים את הידע הדרוש כדי להתערב בניהול מסחרי בינלאומי של כל ארגון. יכולות המאפשרות לך לנהל ולארגן פעולות סחר בינלאומיות מתייחסות למכירת סחורות ושירותים, ההתפתחות של משא ומתן, זיהוי פעולות מימון מחדש מפתח, הערכת ניתוח והסיכון להירכש וסביבה קבלת החלטות לשיווק כל מציות להוראות ודרישות תקנים בינלאומיים.

תיאור של המתודולוגיה

שיטת הלימוד שלנו מבוססת על השילוב של גורמים מעצבים והשימוש בטכנולוגיות חדשות. הצוות שלנו הציבה לעצמה מטרה של שילוב בשני התחומים, כך שהתלמידים שלנו אינטראקציה עם קמפוס וירטואלי זריז וקל לשימוש. פלטפורמה שנועדה להקל על המחקר, שבו תלמידים מקבלים את כל התמיכה הנדרשת.

המתודולוגיה של למידה המקוונת שלנו, בפועל אורינטציה מלאה נועדה כדי שתלמידי התקדמותך יחידות הלימוד של המודולים השונים ולבצע את המשימות (פעולות מעשיות, שאלונים, רשומים במקרה והנחות השתקפות) שהוא יהיה מציע לאורך הנתיב למידה.

בסוף הפעילות הכשיר, תלמידים יוכלו להפוך ידע אקדמי בידע מקצועי.

מערכת הערכה

פעולות הדרכות INEAF בנויות במודולים מורכבים יחידות הוראה, פעולות מעשיות, סמינרים, פורומים וכנסים, בין יתר.

כל מודול ייבחנו בנפרד בהתאם לתוצאות של מורה הצעות והערכות שווי בדיקות חובה אופציונלי.

כדי להתגבר על המודולים השונים התלמידים יצטרכו להשיג רמה מינימלית של הבנה של התכנים התיאורטיים והטמעתן פעולות מעשיות וב "Supercaso" שלנו.

משאבים (פלטפורמה מקוונת 3.0, חומר מודפס, ...)

כחלק מהשאיפה שלנו להסתגל ללמוד פילוסופיה 3.0 ולעודד את השימוש במשאבים טכנולוגיים חדשים בחברה, פיתחנו קמפוס וירטואלי (רציף הדרכה מקוונת 3.0) אמנות בלעדי עם עיצוב פונקציונלי וחדשני.

בין הכלים הזמינים תמצאו: שירות שיעורים, צ'אט, הודעות וכלי לימוד וירטואליים (דוגמאות, פעולות מעשיות -of חישוב, השתקפות, פיתוח ועוד, דוגמאות וידאו הדרכות וידאו פלוס "supercasos", מודולים המכסים להשלים ומציעים לתלמידים סקירה בנושאים ספציפיים).

התלמידים יהיו גישה בלתי מוגבלת את התוכן מודפס מדריכים בנוסף לאמור התיאורטי של כל מודול, אשר ישמש לתמיכה כדי להשלים את הכשרתם.

עדכון אחרון: מרץ 2020

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

INEAF, Instituto Europeo de Asesoría Fiscal es una escuela de negocios especialista en Formación ONLINE jurídico-Tributaria, cuya actividad formativa está enfocada a la práctica Profesional .Nuestro a ... קרא יותר

INEAF, Instituto Europeo de Asesoría Fiscal es una escuela de negocios especialista en Formación ONLINE jurídico-Tributaria, cuya actividad formativa está enfocada a la práctica Profesional .Nuestro amplío Catálogo Formativo se centra en las áreas Contable, Mercantil, Fiscal y Laboral y tiene como objetivo proporcionar a nuestros alumnos una formación práctica permitiéndoles , tanto si son estudiantes como... קרא פחות