מגיסטר למדעים בחשבונאות

כללי

תיאור התכנית

הרחב את הידע שלך

התוכנית לתואר שני במדעי חשבונאות (MSA) בולטת ברמה הממלכתית והארצית בגלל הריכוזיות המעמיקה שלה בחשבונאות ודיווח פיננסי, חשבונאות משפטית, ביקורת פנימית וחשבונאות ניהולית. סטודנטים לומדים מיומנויות בעולם האמיתי מפקולטות העובדים בממשל, בתעשייה פרטית וחשבונאות ציבורית - כולל המשרדים היוקרתיים הגדולים היוקרתיים. קשריה של GGU לקהילה החשבונאית במחוז הפיננסים של סן פרנסיסקו נמשכים יותר ממאה שנה ויצרו צינור טבעי מהכיתה למקום העבודה.

המאסטר למדע בחשבונאות (MSA) נועד לענות על צרכיהם של מי שלמד חשבונאות ומעוניין לפתח את מומחיותם עוד יותר. עבור סטודנטים רבים, ה- MSA יספק את דרישת ההשכלה של 150 שעות כדי להיות רואה חשבון מוסמך מורשה (CPA).

לסטודנטים יש אפשרות להתאים אישית את התארים שלהם על ידי בחירת אפשרויות בחירה מתוך רשימה נרחבת של קורסים בחשבונאות, מס ועסקים. לסטודנטים יש גם אפשרות להשלים את התואר MSA בריכוז בחשבונאות פיננסית

סטודנטים זכאים עשויים להרוויח עד שש יחידות בחירות בחירה דרך סטאז 'להתנסות מאושרת בעולם האמיתי שנרכשה במהלך לימודי התואר.

ניתן להשיג את התואר השני במדע בחשבונאות באופן אישי באמצעות תוכנית הערב שלנו בסן פרנסיסקו ו / או באופן מקוון. הפורמטים של הערב והאינטרנט מאפשרים לתלמידים להרוויח את התארים בקצב שלהם.

Path2CPA

אפשרות Path2CPA הופכת את המסע לתואר מתקדם למהיר יותר ופחות יקר. סטודנטים יכולים להרוויח תואר שני במדעי חשבונאות (MSA) תוך פחות משנה לאחר סיום החשבונאות של GGU, BSBusiness, ריכוז חשבונאות, BS. אפשרות Path2CPA יכולה גם לספק את דרישת ההשכלה של 150 שעות לרישיון רו"ח. מעקב אחר אפשרות זו מבטל את הדרישה להגיש בקשה לתכנית MSA ולא נדרש ציון מבחן GMAT / GRE.

Path2CPA כולל את הקורסים הבאים לתארים מתקדמים: ACCTG 302 ו- ACCTG 351B. הקורסים ברמת הבוגרים ייכללו בסכומי היחידה וב- GPA עבור שני המועמדים לתואר שני בחשבונאות לתואר ראשון ובתכניות ראיית חשבון. סטודנטים שממוצע ה- GPA שלהם בשני הקורסים לתארים מתקדמים נופל מתחת ל- 3.00 GPA יתאפשרו לתנאי לתואר שני.

ריכוזים

מיסוי

תואר שני במדע בחשבונאות (MSA) ריכוז מיסוי נועד לענות על צרכיהם של מי שלמד חשבונאות ומעוניין להתמחות עוד יותר בתחום המיסוי. על ידי דרישה להתמקד נרחב במיסוי, ריכוז זה מפתח ידע מס משמעותי כחלק מתכנית הכוללת יצירת בסיס חשבונאי חזק.

ריכוז המיסוי של MSA של בית הספר לחשבונאות כולל שיעורי חשבונאות נדרשים, עם קורסי ריכוז במחקר מס, מיסוי הכנסה פדרלי ועסקאות רכוש.

הצהרת ריכוזים

סטודנטים רשאים להכריז על ריכוזים לאחר שסיימו את שיעורי הלימוד הנדרשים לריכוז הרצוי להם, או לאחר "הקורס האחרון ליום האחרון ללא תשלום שכר לימוד" (לפי לוח השנה האקדמי) על תנאי הסיום שלהם, אם הם יוכלו להשלים את הריכוז שלהם ב התנאים הסופיים שלהם.

כדי להיות זכאים להכריז על ריכוז, על הסטודנטים כבר לסיים את עבודות הלימוד הנדרשות, או להיות מסוגלים להשלים אותה בתנאי הסיום שלהם מבלי לדרוש ויתורים, החלפות או קורסים לימודיים מכוונים, אלא אם כן יאושרו מראש על ידי יו"ר המחלקה, התוכנית במאי, או דיקן.

סטודנטים רשאים להכריז על עד שני ריכוזים בתכנית מסוימת. סטודנטים המבקשים להכריז על יותר משני ריכוזים יידרשו לפנות לדיקן או לסגן נשיא לעניינים אקדמיים לאישור. תעודות הסטודנטים יפרטו את הריכוזים שהם השלימו בהצלחה בעת הענקת התארים. סטודנטים אינם רשאים להכריז על ריכוזים נוספים לאחר הענקת התארים.

דרישות קבלה

התוכנית לתואר שני במדעי חשבונאות (MSA) דורשת 30 יחידות לימוד לתארים מתקדמים.

סטודנטים בינלאומיים (בעלי ויזות F ו- J) שהתקבלו לתכנית MSA באוניברסיטת Golden Gate University יידרשו לעבור קורס שער למוכנות אקדמית ותמיכה בקורס חשבונאות בשליש הראשון שלהם. דרישה זו תוותר על ידי בית הספר רק בבדיקת תיקים.

תוצאות למידה

בוגרי תואר שני במדעים בחשבונאות יהיו:

  • להיות מסוגלים לזהות סוגיות חשבונאיות, לחקור ולהעביר בצורה יעילה את התוצאות בעל-פה ובכתב.
  • להיות בעל גוף מוגדר של ידע בכללי חשבונאות חיוניים ותורות, כולל, אך לא רק, להלן, ולהיות מסוגל ליישם באופן ביקורתי את העקרונות הללו במצבים מעשיים ולהסתגל לסביבות עבודה משתנות: הכרת הכנסה; IFRS; ביקורת; בקרות פנימיות; סביבת בקרה; חומריות; אתיקה, יישום מעשי וגם אחריות מקצועית; והונאה.
  • להיות מוכנים להיות מקבלי החלטות אפקטיביים בחשבונאות בסביבה עסקית בינלאומית הולכת וגוברת.
  • הבנה של ההקשר העסקי, המשפטי, המקצועי והאתי בקריירה כרואה חשבון מקצועי, לרבות היכולת לזהות ולנהוג כראוי כאשר מתרחשות דילמות אתיות בפעילותו של רואה חשבון מקצועי.
  • יש ניסיון ומיומנות בהשגת יעדים על ידי שיתוף פעולה.
עדכון אחרון: דצמ 2019

אודות בית הספר

For the second consecutive year, Washington Monthly ranks Golden Gate University America's #1 School for Adult Learners in its annual College Guide and Rankings. Golden Gate University prepares indivi ... קרא יותר

For the second consecutive year, Washington Monthly ranks Golden Gate University America's #1 School for Adult Learners in its annual College Guide and Rankings. Golden Gate University prepares individuals to lead and serve by providing high-quality, practice-based educational programs in Accounting, Law, Taxation, Business and related professions - as a non-profit institution - in an innovative and challenging learning environment that embraces professional ethics and diversity. קרא פחות
סן פרנסיסקו , ארה"ב מקוונת , לוס אנג'לס , סיאטל + 3 יותר פחות