מאסטר מקצועי בניהול משאבי אנוש

כללי

קרא עוד על תכנית זו באתר האינטרנט של מוסד הלימודים

תיאור התכנית

סקירה כללית

חברות וארגונים מודעים יותר מתמיד שאחד מנכסי המפתח שלהם בכל מה שקשור לבלוט מהתחרות הוא צוות האנשים שלהם, וככאלה, ניהול ופיקוח על מחלקת משאבי אנוש שלה. צוות החברה מהווה את הכוח המניע לעיצוב, יישום וניהול הפרויקט העסקי. כיוון שכך, חיוני שחברות יהיו מכוונות יותר ויותר לעובדיהן. לכן על מנהלי משאבי אנוש להיות אנשי מקצוע שמצוידים להוביל מחלקה המחברת ועובדת עם כל פעילויותיה העסקיות של החברה ובמקביל, להיות מסוגלים להסתגל לשינויים בסביבה. המחלקה היא בבסיס אסטרטגיית החברה והכוח המניע מאחורי יצירת יתרון תחרותי ברור. תפקידם של משאבי אנוש צריך להיות בלב ליבו של אסטרטגיית החברה וניהולה, מכיוון שהיא מהווה גורם מפתח בהבדלת החברה ממתחרותיה.

המאסטר בניהול משאבי אנוש נועד לצייד אנשי מקצוע בתחום משאבי אנוש להגיב לצרכים והאתגרים של השוק מנקודת מבטו של ניהול אנשים. אנשי מקצוע המאמצים שינוי כדרך היעילה ביותר לייצר יתרונות תחרותיים, שיכולים לנצל טכנולוגיות חדשות, אשר מבינים היטב את הדורות החדשים של אנשי המקצוע המצטרפים לשוק התעסוקה, שמבינים היטב את חשיבות האיזון בין עבודה / חיים ואתיות. התנהלות, ומחויבים לפתח, למשוך ולשמור על הכישרון כדרך הטובה ביותר להבטיח הצלחה במערכת האקולוגית העסקית החדשה.

תוכנית זו מתאימה לאנשי מקצוע, מנהלים מועסקים באופן מלא, מכיוון שמצב למידה מרחוק מעניק גמישות לתזמן דפוסי לימוד ומשימות המותאמות לאורח החיים של המשתתפים.

הסיבות לכך

 • Bootcamp בינלאומי בברצלונה או ברומא

Rome Business School מציע לך את ההזדמנות לחדד את כישוריך ולהעשיר את הידע שלך בנושא יזמות, חדשנות ונושאים מרכזיים אחרים בעולם העסקים על ידי השתתפות בתוכניות הבינלאומיות שלנו ברומא או ברצלונה, שם תוכל גם להרחיב את הרשת המקצועית שלך. עליית האתחול ברומא כלולה כחלק מהתוכנית ואילו תוכנית המגורים בברצלונה מגיעה בתשלום נוסף.

 • תוכנית מיומנויות רכות

היסודות לקריירה סולידית ומוצלחת הם, ללא ספק, המיומנויות הרכות המבוקשות והמפורסמות, מיומנויות המוצגות שימושים מעשיים בכל סביבת עבודה ותחום עסקי. תוכנית המיומנויות הרכות שלנו תעניק לך ידע מעמיק ומפורט והכרות עם מיומנויות רכות אישיות אלה, ותקל על צמיחתם האישית והמקצועית.

בתוכנית ספציפית זו, תתמחו ב -5 קורסים של מיומנויות רכות לשדרוג מיומנויות (עם אישור מסופק):

 • אינטליגנציה רגשית
 • מדבר בפומבי לעסקים
 • ניהול זמן, מתח וניהול עצמי
 • חוצה תקשורת תרבותית
 • קונפליקט, פתרון בעיות ומשא ומתן
 • נטוורקינג ושותפים

Rome Business School יש שיתופי פעולה איתנים עם מספר חברות מובילות בעלות שם עולמי. כדי להבטיח שהתלמידים שלנו יכולים לבנות רשת מקצועית חזקה, אנו מארגנים כל העת פגישות, ביקורים, אירועים והרצאות אורח עם נציגים ממערכות אקולוגיות מובחרות, מעודדים אינטראקציה בין אנשי מקצוע מובילים לתלמידים ומאפשרים את תהליך הלמידה.

 • נתיב קריירה

צוות שירותי הקריירה המיומן והמקצועי שלנו מספק למלווים שלנו מסלול קריירה מותאם אישית המיועד במיוחד לעצב את הפרופיל המקצועי האישי שלו על מנת להפוך לדמות תחרותית בשוק העבודה בימינו. עומדים לרשותך סדנאות המתמקדות בנושא החם ביותר של חיפוש עבודה ורשתות קריירה, פגישות ייעוץ אישיות בקריירה, האירוע הבלעדי שלנו 'מוקד כישרונות Rome Business School ' והטבות יקרות יותר מפז, כדי להבטיח את ההתחלה הטובה ביותר או דחיפה נהדרת בקריירה שלך!

מִבְנֶה

הפורמט המקצועי של מאסטר Rome Business School של Rome Business School בניהול משאבי אנוש בנוי לספק למשתתפים הכנה יסודית לתחום משאבי אנוש ולהיבטים מכריעים של תחומים קשורים אחרים, החל בסקירה רחבה של עולם הניהול הרחב ואז המשך ל לנתח את כל הנושאים וההיבטים הספציפיים של אסטרטגיית משאבי אנוש, פיתוח וניהול, וכן מתן תובנה מעמיקה לגבי מנהיגות חדשנית ואחראית, המגמות שלה ושיטות העבודה המומלצות וכן כיצד ניתן ליישם אותם ביעילות על ענף ניהול משאבי אנוש. .

תוכן

 • התמקדות והתמחות

פיתוח היכולות הנדרשות כדי לתת מענה ולהעצים צרכים חדשים בתחומים שונים של הארגון. זהה ופתח אסטרטגיות ניהוליות יעילות עבור חברות בתעשיית משאבי אנוש.

במודול דידקטי ראשון זה, תהיה לך הזדמנות להתמחות ב:

 • HR אסטרטגי
 • פיתוח כישרון
 • התנהגות אנושית וניהול שינויים
 • מיומנויות רכות חיוניות למנהלי משאבי אנוש
 • היה מנהיג מונחה עתיד

למדו על מגמות וחדשנות חדשות בענף משאבי אנוש, תוך התמקדות בשיטות העבודה המומלצות בעתיד.

במיוחד תהיו מוכנים לנושאים הבאים של HR דיגיטלי, מגמות חדשות ואתגרים עתידיים עבור HR:

 • מגמות עתידיות ואתגרי עתיד של HR
 • שיטות העבודה המומלצות בתחום משאבי אנוש לשנת 2021 (מחקרי מקרה)
 • אתיקה במקום העבודה
 • משאבי אנוש דיגיטליים
 • פרוייקט האבן

פרויקט עבודת צוות עם היקף לפיתוח תוכנית משאבי אנוש הפותרת בעיה עסקית בתחום משאבי אנוש, של חברות קיימות או פיקטיביות בענף HR או לעבוד על אתגר עסקי שהציעו המשתתפים לפתור בעיה בחברות. איפה המשתתפים עובדים. כל הצוותים מודרכים מהשלב הראשוני של הפרויקט.

לאחר סיום פרויקט הגבס, התלמידים צריכים להיות מסוגלים:

 • חשבו באופן ביקורתי
 • הטמיעו פתרונות יצירתיים ופתרו בעיות ניהוליות
 • ליישם ולחבר תיאוריה עם תרגול
 • תקשרו והציגו דוחות / רעיונות עסקיים בצורה יעילה יותר
 • בצע מחקר עסקי וניתוח עסקי
 • להפגין כישורי מנהיגות בשיתוף פעולה
 • לעבוד בצורה יעילה בצוותים
 • תקשרו חוצה תרבויות ונעשו פשרות למטרה משותפת
 • הציב יעדים ויישם פרויקטים בצורה יעילה

מֵתוֹדוֹלוֹגִיָה

המאסטר יילמד באמצעות הרצאות חזיתיות אינטראקטיביות, ניתוח מקרה מקרה, תרגילים בכיתה, דיונים, משחקי תפקידים, תרגילי עבודת צוות, דיוני וידיאו, ניתוח עסקי ומפגשים עם הצגת סטודנטים.

תיאורי מקרה ישמשו לדיון ולהמחשת סוגיות עסקיות ותקשורתיות אמיתיות. התלמידים יעודדו לקרוא בהרחבה ולעשות דיונים ודיונים. המתודולוגיה הדידקטית מבוססת על למידה בפעולה, באמצעותה מורים מיישמים גישה מרוכזת בלומדים, מעורבים את התלמידים ומספקים פעילויות המאפשרות לתלמידים ליישם את הידע הנרכש. כל המורים משתמשים בשיטות למידה אקטיביות בכיתה, המתאימות גם לעיסוק אינטראקטיבי של תלמידים ללימוד מרחוק.

Bootcamp ברחבי העולם

כפר את כישוריך היזמית ובחן אותם באתגר האולטימטיבי: Bootcamp הבלעדית של Rome Business School בברצלונה, המאורגן בשיתוף עם בית הספר למינהל עסקים EAE, עיר יפה בחזית החדשנות ובין המערכות האקולוגיות ההפעלה היצרניות ביותר, וכן, לתלמידים מקוונים Bootcamp ברומא כלול במחיר ההרשמה: רק חשוב על הטיסה והלינה, אנו נדאג להמשך!

הצטרף לתכנית מתקדמת שנועדה להעמיד פנים מול פנים עם תרחישים עסקיים מציאותיים לפתור ולספק לך דרך מעשית של למידה ופיתוח מיומנויות. הכל בתמיכה מקצועית של מורה מחברות עובדות מהשורה הראשונה!

מלגות ושכר לימוד

שכר הלימוד עבור מאסטר זה הוא 3.900 יורו (כולל מע"מ). תשלום דמי ההשתתפות ניתן להתקנה.

ניתן לשלם:

 • בארבעה תשלומים ללא ריבית
 • בפתרון יחיד (אפשרות זו מעניקה לסטודנט הנחה של 10% מהסכום הכולל של שכר הלימוד)

על פי הפרופיל האינדיבידואלי, הניסיון והמוטיבציה המוכחת, ניתן לקבל את המועמד למלגה המכסה חלק משכר הלימוד הכולל (עד 25%). ואכן, Rome Business School מציע את ההזדמנות למועמדים הראויים ביותר ליהנות מחמישה מלגות מסוגים שונים. הכיסויים הכלכליים החלקיים הללו יכולים לכלול 6 חודשי מימון ללא ריבית. להלן רשימת המענקים הזמינים:

 1. מלגת הצטיינות אקדמית: מוענקת למועמדים שהציגו ביצועים יוצאי דופן בקריירה האקדמית האחרונה שלהם, בין אם לתואר שני או לתואר ראשון.
 2. מלגה ללימודי חיים: היא שמורה למועמדים המפגינים רדיפה מתמשכת-עצמית אחר ידע ופיתוח מיומנות.
 3. מענק נשים להנהלה: Rome Business School שואף להגדיל את הקידום היחס בין נשים בתפקידי הנהלה ולהגדיל את השוויון בין המינים במקום העבודה. אכן, מענק זה נועד לשפר את יכולתם של תלמידינו לממש את הפוטנציאל הביצועי, יכולת המנהיגות והשאיפות המקצועיות שלהם.
 4. מענק יזמי: מטרתנו היא להזין את הרוח היזמית של הסטודנטים שלנו ברעיונות עסקיים נהדרים תוך שימוש במענק זה, המוענק למנהלי חברות קטנות ובינוניות, אנשי מקצוע עצמאים ואנשים עם פרויקט עסקי משלהם.
 5. מנהלים טובים יותר לעולם טוב יותר: הוא נועד לאותם מועמדים שמפגינים מוטיבציה ברורה ומכוונת עתיד שמטרתה לשפר את הכלכלה, החברה והעולם הסובב אותם.

התחרות על המלגות גוברת ככל שמתקרבים למועד ההתחלה והקרנות מוגבלות, ולכן רצוי להגיש את הבקשה בהקדם.

כדי להגיש בקשה למלגה יש לשלוח מכתב מוטיבציה של לא יותר מ -300 מילים יחד עם קורות החיים והתיעוד בעת הגשת בקשת הקבלה לתואר שני. הזכאות למלגה אפשרית תחליט על ידי הוועדה האקדמית של Rome Business School במהלך הערכת בקשת המועמד.

בכדי לכתוב מכתב מוטיבציה למלגה, על המבקש לציין:

 • מה שמבדיל בין המועמד לשאר המועמדים;
 • מטרות ושאיפות מקצועיות.

תהליך הקבלה

Rome Business School עובד קשה כדי לשמור על הסטנדרט הגבוה ביותר באיכות התוכניות שאנו מציעים. לכן, על מנת להבטיח את זכאותם של המועמדים, על כל המועמדים לעבור ולעבור בהצלחה תהליך בחירה המובנה כדלקמן:

 1. הערכת אישורים
 2. אישור בקשה
 3. ראיון בחירה
 4. קבלה
 5. הַרשָׁמָה

תהליך הקבלה נועד לאמת את זכאותו של המועמד להשתתף בתואר שני. ההיסטוריה האקדמית של המועמד, התנסויות קודמות בנושאים המכוסים במאסטר ומוטיבציה יהיו ענייני ההערכה. לאחר שנשלח, הבקשה תוערך על ידי הוועדה האקדמית של Rome Business School . על מנת להבטיח את התאמת היישום, חשוב לספק את כל התיעוד הנדרש.

תוֹאַר

סטודנטים שיסיימו את התוכנית בהצלחה יקבלו הסמכה כפולה: תעודת בגרות Rome Business School ותעודה רשמית על ידי Universidad Internacional de Valencia (VIU), המספקת 60 נקודות זכות בינלאומיות מוכרות (60 ECTS).

קפיצה התחל את שארית חייך!

אם אתם מחפשים הכשרה מתקדמת ברמה הגבוהה ביותר בתחום עסקי מסוים, אינספור הזדמנויות לפיתוח מיומנויות ובדיקת עצמכם, דרכים להרחיב את הרשת המקצועית שלכם וליצור קשר עם אנשי מקצוע מובחרים העובדים במספר תחומים עסקיים, יש לנו בדיוק את התוכנית בשבילכם. . משם, הכל תלוי בך! הנחישות והנכונות שלך ללמוד ולחוות דרכי חשיבה חדשות הם כל מה שאתה צריך כדי להפיק את המרב מאחת התוכניות שלנו ולהתחיל לפלס את דרכך בדרך להצלחה בקריירה שלך.

עדכון אחרון: May 2020

אודות בית הספר

The Rome Business School is a Rome, Italy, based Institute of excellence devoted to managerial training and research, which operates internationally, with alumni hailing from more than 140 countries w ... קרא יותר

The Rome Business School is a Rome, Italy, based Institute of excellence devoted to managerial training and research, which operates internationally, with alumni hailing from more than 140 countries worldwide. קרא פחות
רומא , איטליה אונליין + 1 יותר פחות