מאסטר של העסק / Global תוכנית ניהול מינהל נועד לשפר את התלמידים מיומנויות ניהול צריך לתפקד ביעילות בתוך הגלובלי בארגון. הסטודנטים יתבקשו ליצור ולהגן הפתרונות שלהם לבעיות של ניהול המשבר, הזדמנויות צמיחה רווחית, ומנהיגות שינוי. במהלך התוכנית, התלמידים לצבור ניסיון ב לזיקוק מצב לתוך בעיה מוגדרת היטב; יישום כלים ותפיסות לנתח מגוון של פתרונות חלופיים; ובחירה והגנה כמובן מומלץ הפעולה שלהם.

ריבונו של תוכנית למינהל עסקים באוניברסיטת הפניקס מנצלת בעיית למידה מבוססת שבו התלמידים לחדד את הבעיה שלהם לפתרון מיומנויות יחד עם התקשורת שלהם, יצירתיות, ניצול מידע, מיומנויות של חשיבה ביקורתית. הם העריכו על בסיס של השימוש שלהם בתהליך פתרון בעיות (אשר מעסיקה הכותרת הכללית) כמו גם התקשורת שלהם ואת מיומנויות חשיבה ביקורתית במהלך המצגת שלהם.

בשנת ההתמחות / GM-MBA, סטודנטים תיצור בעיה עסקית מורכבת בפתרון תרחישים ציור על כישורים ויכולות שליטה במהלך התוכנית. הסטודנטים יתבקשו להתנסות זיקוק מצב לתוך בעיה עסקית מוגדרת היטב לנצל הזדמנויות ברחבי העולם מבוסס על ארגון לפי בחירתם. הם יחולו כלים עסקיים מושגים כדי לנתח מגוון של פתרונות חלופיים, ויקבלו משוב על הבחירות שהם עושים. הם יגנו על הפתרונות שלהם להמליץ ​​על דרך פעולה ועל מדדי הערכה מבוססת ביצועים על הבעיה העסקית.

צוותי הלמידה יחולו העקרונות של בהשוואות לאורך כל תוכנית כדי לחקור את הפתרונות היצירתיים ביותר לבעיה עסקית. זה יעשיר את החלופות הלומדים לשקול לבחון פתרונות אפשריים לבעיות.

תואר שני במנהל עסקים / ג 'נרל מוטורס כוללת של 45 שעות אשראי כוללת שלושה נדבכים בקיאות (MBA/501, MBA/502, MBA/503) אשר עשוי להיות מרוצים באמצעות הקורסים לתואר ראשון. התלמידים יכולים גם לוותר על תוספת של תשע נקודות הזיכוי באמצעות קורסי בוגר ויכול להעפיל תושבות 27 אשראי שעה.


ראה עוד 9 תוכניות שמוצעות על ידי University of Phoenix Online »

קורס זה הוא מקוון
Start Date
ספט 2019
Duration
2 שנים
תכנית חלקית
תכנית מלאה
לפי מיקום
לפי תאריך
Start Date
ספט 2019
מועד אחרון להגשת בקשה

ספט 2019

Location
מועד אחרון להגשת בקשה
End Date