מאסטר במנהל עסקים / טיפול תוכנית ניהול הבריאות נועד להגביר את התלמידים מיומנויות ניהול צריך לתפקד ביעילות בתוך ארגון הבריאות לטיפול. הסטודנטים יתבקשו ליצור ולהגן הפתרונות שלהם לבעיות של ניהול המשבר, הזדמנויות צמיחה רווחית, ומנהיגות שינוי. במהלך התוכנית, התלמידים לצבור ניסיון ב לזיקוק מצב לתוך בעיה מוגדרת היטב; יישום כלים ותפיסות לנתח מגוון של פתרונות חלופיים; ובחירה והגנה כמובן מומלץ הפעולה שלהם.

ריבונו של תוכנית למינהל עסקים באוניברסיטת הפניקס מנצלת בעיית מבוססי למידה שבה לחדד את הבעיה שלהם לפתרון מיומנויות יחד עם התקשורת שלהם, יצירתיות, ניצול מידע, מיומנויות של חשיבה ביקורתית. הם העריכו על בסיס של השימוש שלהם בתהליך פתרון בעיות (אשר מעסיקה הכותרת הכללית) כמו גם התקשורת שלהם ואת מיומנויות חשיבה ביקורתית במהלך המצגת שלהם.

MBA HCM / ההתמחות נועדה להקנות לתלמידים מיומנויות ניהול העסק צריך לנהל בהצלחה הבריאות של היום מערכות האספקה. ה-MBA / תוכנית HCM מדגיש את זיהוי, ניתוח, פתרון של בעיות ניהול מורכבות. נאם גם הן בריאות מושגים ומודלים ההחלטה בשימוש על ידי מנהלי בסביבה של היום הבריאות. ההתמחות / MBA HCM מבוססת על קורסי טיפול ארגוני בריאות, טיפול בתשתיות הבריאות, ונושאים שוטפים בחוק בריאות ואתיקה.

צוותי הלמידה יחולו העקרונות של בהשוואות לאורך כל תוכנית כדי לחקור את הפתרונות היצירתיים ביותר לבעיה בריאות. זה יעשיר את החלופות הלומדים לשקול לבחון פתרונות אפשריים לבעיות.

תואר שני במנהל עסקים / HCM מורכבת של 48 שעות אשראי כוללת שלושה נדבכים בקיאות (MBA/501, MBA/502, MBA/503) אשר עשוי להיות מרוצים באמצעות הקורסים לתואר ראשון. התלמידים יכולים גם לוותר על תוספת של תשע נקודות הזיכוי באמצעות קורסי בוגר ויכול להעפיל תושבות 30 אשראי שעה.


שפת ההוראה של התוכנית:
אנגלית

ראה עוד 9 תוכניות שמוצעות על ידי University of Phoenix Online »

קורס זה הוא מקוון
Start Date
ספט 2019
Duration
2 שנים
תכנית חלקית
תכנית מלאה
לפי מיקום
לפי תאריך
Start Date
ספט 2019
מועד אחרון להגשת בקשה

ספט 2019

Location
מועד אחרון להגשת בקשה
End Date