למידה מרחוק MBA (לונדון)

כללי

תיאור התכנית

מחקר עבור מספר אחד מדורגת למידה מרחוק MBA בעולם ב Shard *

המדורג ראשון בעולם * זו השנה השלישית ברציפות, MBA למידה מרחוק שלנו יספק לך חוויה טרנספורמטיבית באמת, מקצועית ואישית כאחד. המוניטין שלנו בנוי על איזון בריא בין תיאוריה לפרקטיקה; ותרבות המאתגרת הנחות, חורגת מהכיתה ומאמינה בעסקים ככוח לתמיד.

לכן, אם אתם מחפשים דרך להאיץ את הקריירה שלכם, להגדיל את הידע העסקי ואת כישורי המנהיגות שלכם ולמקסם את המודעות ברמת הלוח שלכם מבלי לצאת מהעבודה, התוכנית הגמישה שלנו במשרה חלקית יכולה להיות בדיוק מה שאתם מחפשים.

למידה גמישה 24/7
בנינו את MBA למידה מרחוק עם גמישות בחשבון. המשמעות היא שכאשר העבודה שלך צריכה לקבל עדיפות לזמן מה אתה יכול לבחור להאט או לקחת הפסקה של עד שנתיים לפני שתמשיך בלימודים. אתה יכול להשלים את לימודי התואר השני במחקר מרחוק בשנתיים-ארבע, תלוי בנסיבותיך האישיות. תהיה לך גישה לקטלוג הספרייה של אוניברסיטת וורוויק, כולל כתבי עת מקוונים, ספרים אלקטרוניים ומאגרי מידע בתעשייה, כולל מינטל, אמדאוס וסטטיסטה.

מחדש ומנהיג דיגיטלי
הפלטפורמה המקוונת שלי. WBS מסירה חסמים גיאוגרפיים על ידי כך שהיא מאפשרת לך לדון בסוגיות בזמן אמת עם עמיתייך ואנשי האקדמיה שלך. אתה יכול לעסוק בהרצאות בזמן אמת, לבחון את הידע שלך, לצפות במפגשים בארכיון, לגשת לחומרי הוראה, להתחבר עם סטודנטים אחרים, להשתתף בקבוצות סינדיקט עולמיות ולדבר ישירות עם המרצים שלך, עמיתים שלך וצוות התוכנית דרך הפלטפורמה.

הוראה מעשית מובילה עולמית
לימודי התואר השני במחקר מרחוק פועלים כבר למעלה משלושים שנה, ומאפשרים לכם ליהנות מהניסיון הרב שלנו. מודולים מעוצבים ומובילים על ידי סגל הוריקוויק, הנתמך על ידי צוות משמעותי המייצר ותומך בחומרים האינטראקטיביים. תוכלו לפתח תודעה סקרנית ויזמית שתאפשר לכם לתרום תרומה חיובית לארגון שלכם, בזכות המחקר הטרנספורמטיבי של הפקולטה שלנו שעומד בבסיס ההוראה שלנו.

למידה פנים אל פנים כלולה
בעוד שתואר שני במנהל עסקים למידה מרחוק נלמד בעיקר באופן מקוון, הקורס נבדל על ידי הכללת שבועיים למגורים בקמפוס וורוויק. תוכלו לפגוש את חבריכם הסטודנטים, לדון במחקרי מקרה, להאזין לדוברי אורח ותיהנו מהרצאות ודיונים מעוררי מחשבה עם הפקולטה ועם קבוצותיכם. אתה יכול גם ללמוד עד שניים ממודולי הבחירה שלך פנים אל פנים (מודול אחד פנים אל פנים כלול בשכר הלימוד שלך) או בקמפוס בבית Warwick Business School , ב- WBS לונדון, או שאתה יכול לבחור ללמוד ערים כמו פראג, סינגפור ודובאי (בכפוף לזמינות).

נקודות מבט בינלאומיות
כחלק מקהילת Warwick Business School של Warwick Business School ( WBS ), תצטרף לרשת מגוונת של מקבלי Change המורכבת מ- 46,000 אנשים מ -140 מדינות. תהיה לך הזדמנות לרשת ולהחליף רעיונות עם בוגרי עמיתים באופן מקוון, ובאופן אישי באירועי רשת המתקיימים ברחבי העולם.

תמיכה ממוקדת בקריירה
לאורך כל תואר MBA ומעבר לכך, תתמוך בשרות הקריירה הייעודי שלנו WBS CareersPlus כדי להבטיח שתשיג את מלוא הפוטנציאל שלך. כשאתה מסיים את הלימודים, אתה שומר על הגישה לצוות CareersPlus המסור שלנו.

* דירוג ה- MBA המקוון של Financial Times 2020

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

Warwick Business School isn't just a world-class business school at the heart of a world-class university; it's a hub of curiosity that is constantly challenging the status quo and championing busines ... קרא יותר

Warwick Business School isn't just a world-class business school at the heart of a world-class university; it's a hub of curiosity that is constantly challenging the status quo and championing business as a power for good. קרא פחות
קובנטרי , לונדון + 1 יותר פחות

אקרדיטציות