למידה מרחוק MBA (לונדון)

כללי

2 מיקומים זמינים

תיאור התכנית

מחקר עבור מספר אחד מדורגת למידה מרחוק MBA בעולם ב Shard *

מחפשים להאיץ את הקריירה שלך, להגדיל את הידע העסקי שלך ואת כישורי המנהיגות למקסם את המודעות שלך ברמת הלוח מבלי לצאת מן העבודה? תוכנית חלקית שלנו תוכנן בקפידה עבור אלה המבקשים ללמוד תואר שני במנהל עסקים בבית הספר המוביל עסקים בעולם, אך מוגבל בזמן כמות שהם יכולים לקחת את עבודתם.

למה WBS ?

וורוויק סטודנטים לתואר שני באים ללמוד איתנו מכל רחבי העולם ומעוצבים על ידי ערכי המוסד שלנו: סקרנות, חוסר מנוחה, פתיחות ומצוינות. ערכי הליבה הייחודיים שלנו מספקים תרבות למידה מאתגרת וחדשנית המכינה את התלמידים שלנו להצלחה בקריירה העתידית שלהם.

מה הופך את לימודי המרחב למידה מרחוק שונה?

אמנם לימודי התואר השני במחקר מרחוק נלמדים בעיקר בסביבת הלמידה המקוונת המותאמת שלנו, אך הקורס נבדל בכך שהוא מציע שני שבועות של "Warwick Weeks" בשבעה ימים ב- WBS London, The Shard. במהלך השבוע שלך תהיה לך הזדמנות לפגוש משתתפים עמיתים, לדון במחקרי מקרה, להאזין לדוברי אורח וליהנות מהרצאות ודיונים מעוררי מחשבה עם הפקולטה וקבוצתך.

פרספקטיבות בינלאומיות

בנוסף לשני שבועות Warwick נמסר בלונדון, שכר הלימוד שלך כולל אחד אופציונלי פנים אל פנים מודול אשר ניתן לנקוט במהלך המודולים הנדרשים שלך או לבחור, אתה יכול לבחור ללמוד גם בבריטניה או בערים כגון ברלין, רומא, דובאי, בוסטון, בייג'ין ומקסיקו סיטי **.

אתה תהיה חלק מקהילה בינלאומית אשר חולקים את המטרות שלך לבוא עם מגוון רחב של מיומנויות וחוויות מכל רחבי העולם. אלה אנשי עסקים מוכשרים, יזמיים, יחד עם 40,000 שלנו חזק WBS קהילת הבוגרים, תהיה הרשת הגלובלית שלך לכל החיים.

תובנה עסקית תובנות עם יישום בעולם האמיתי

יזמית ברוח בפועל, אנחנו לשבור קרקע חדשה עם תובנות העסקיות הגלובלית שלנו ולהעצים את התלמידים שלנו לעשות את ההבדל בעסק ואת העולם הרחב. אנו עושים זאת על ידי כל הזמן מאתגר את עצמנו לקחת הוראה ולמידה מעבר לכיתה על ידי הבאת מומחים מובילים כמו הפרופסורים של עיסוק וכמרצים מבקרים. זה הידע בעולם האמיתי נשוי עם מחקר עולמי אינטרדיסציפלינרי יוצא דופן שלנו, המאפשר לנו לבנות קישורים עם ארגונים בינלאומיים כמו יגואר לנד רובר, אמזון, ו Deloitte.

רמקולים מעוררי השראה

יש לנו בברכה כמה מן המנהיגים המשפיעים ביותר בבריטניה כדי WBS לשתף את הניסיון בתעשייה ממקור ראשון. אתם מוזמנים להשתתף באירועים כדי לשמוע תובנות בלעדיות מדוברי אורח ממגוון ענפים ותעשיות. אתה יכול גם להצטרף לרשתות המקצועיות שלנו הזדמנות להגדיל את הרשת שלך עוד יותר.

* מדורגת דירוג פיננסי Times Times MBA 2019

** המקומות מוגבלים ואינם מובטחים.

שנת הלימודים

לימודי התואר השני במחקר מרחוק כוללים שמונה מודולים נדרשים, בחירתך מבין ארבע בחירות, ופרויקט ייעוץ. התוכנית נמשכת בין שנתיים לארבע שנים, אך כמה זמן לוקח להשלמתה מובלת על ידך. יש 30 שעות הוראה לכל מודול, 40 שעות לימוד עצמי מודרך ו -30 שעות לימוד עצמי עצמאי.

איך אנחנו מעריכים את העבודה שלך

הלמידה שלך תהיה הערכה באמצעות מגוון של שיטות. ישנם מבחני תרגול מקוונים, משימות בכתב בודדות, מצגות עבודה קבוצתיות ודוחות, ובחינות. שני המודולים שלך יוערכו על ידי בחינה ב- WBS בלונדון במהלך כל אחד WBS המגורים.

איך אנחנו מלמדים

אנו גאים להיות מדורגת מספר אחד בבריטניה עבור MBA על ידי המרחק למידה מקוונת והשני בעולם על ידי Financial Times. המומחיות שלנו פותחה מעל 30 שנה, כך שאתה יכול להיות בטוח שאנחנו יודעים איך לעסוק ולעורר אותך.

למידה מקוונת

ההוראה מתבצעת בעיקר באמצעות סביבת הלמידה המקוונת שלי. WBS , אשר בתים חומרי ההוראה שלנו, רווחים אינטראקטיביים, בכיתה המקוונת שלנו: wbsLive. קל לשימוש, שלי. WBS מאפשרת אינטראקציה בהרצאות, דיונים וקבוצות סינדיקטיות. זה גם מאפשר לך לבחון את עצמך, לגשת לשיעורים הרצאות הקלטה, להגיש משימות להתחבר עם סטודנטים ואנשי אקדמיה אחרים.

עבור כל מודול, יהיו עשר הפעלות הוראה מקוונת. אלה עשויים להיות הרצאות, הרצאות אורח אורחים, סמינרים או מפגשים המתמקד הגרסה. כל מפגש מוקלט וזמין כדי להציג במועד מאוחר יותר בזמן נוח לך.

וורוויק שבועות שנערך ב WBS לונדון, The Shard

אינטראקציה פנים אל פנים הוא מרכיב חיוני של התוכנית שלנו, כך תוכל להצטרף אלינו במשך שני שבועות Warwick ב WBS לונדון במהלך התוכנית. אלה אינטנסיבית פנים אל פנים תקופות המחקר יהיה להטביע את הלמידה, להעשיר את הלימודים ולאפשר לך לגדול הרשת שלך. כל שבוע כולל הרצאות, מקרי מבחן, עבודה קבוצתית, תדרוכי הערכה, ביקורי אתרים, רישות ואירועים חברתיים יחד עם קריירה והפעלת מיומנויות לימוד. Warwick שבועות לרוץ בחודשים ספטמבר ואפריל בשנה הראשונה של המחקר.

מודול פנים אל פנים

בנוסף שלך Warwick שבוע נוכחות בלונדון, כלול את שכר הלימוד שלך הוא אחד אופציונלי פנים אל פנים מודול. אתה יכול לקחת את מודול פנים אל פנים כאחד המודולים הנדרשים שלך או מאוחר יותר בקורס בצורה של בחירה.

אתה יכול לבחור ללמוד מחוץ לבריטניה באחד המוסדות השותפים שלנו, כגון Guanghua הספר לניהול בבייג'ינג, בית הספר עסקים IPADE במקסיקו המכון ההודי של ההנהלה, אחמדאבאד *.

צוות הוראה

כל מודול יש צוות הוראה של מומחים בנושא לתמוך בך באינטרנט. הם יאפשרו פגישות wbsLive, דיונים מקוונים מתונים ולוודא שאתה מעודכן עם נושא רלוונטי הנושא.

חומרי לימוד

תקבל חומרי לימוד מולטימדיה מותאמים אישית עם קריאה נוספת ומשאבים. כמו כן, יהיה לך webinars ו timinabled tim לאורך כל מודול. תוכל גם לגשת לראיונות וידאו הכוללים את אנשי הסגל שלנו ומנהיגים עסקיים מעוררי השראה.

בלעדי תובנות עסקיות באינטרנט

חומרי הלימוד האינטראקטיביים שלנו מתווספים באמצעות גישה חופשית לאינטרנט לכתבי עת עסקיים וניהוליים, וכן ספריית אוניברסיטת וורוויק המורחבת הכוללת מאגרי מידע עסקיים כגון Mintel Oxygen, Amadeus, Thomson Research ו- Factiva.

* שימו לב שזמינות המודולים עשויה להשתנות משנה לשנה בהתאם לדרישת התלמידים ואילוצי תזמון.

שירותים כוללניים

צוות CareersPlus שלנו יתמוך בך לאורך כל תקופת המינהל העסקית שלך ומעבר לכך, כדי להבטיח שתשיג את מלוא הפוטנציאל שלך. תוכל לחבר את המטרות שלך ואת הערכים ולגלות את ההשפעה, התקשורת ואת כישורי המנהיגות שאתה צריך לנהל באופן פעיל להאיץ את הקריירה שלך.

השירותים שלנו מותאמים עבורך ומתכננים את מחזור הקריירה שלנו. מתוכנן להשתלב עם הלימודים שלך, הם מועברים כאשר אתה משתתף מודולים מגורים באינטרנט באמצעות webinars, משאבים, או קורסים שתוכננו במיוחד. כמו כן יש לך גישה התייעצויות קריירה, אימון מנהלים הזדמנות להירשם לתוכנית חונכות עטורת הפרסים שלנו.

לכל תלמידי ה- MBA ללימודי ריחוק יש גישה לשירותים החינמיים הבאים:

אימון ופיתוח קריירה

 • אחת ההנהלה אימון מפגש עם מאמן קריירה מנהלים שנלקחו מלוח אימון WBS
 • אחת התייעצות קריירה עם אחד המומחים שלנו CareersPlus מאומן זמין בכל עת במהלך התוכנית כדי להתאים לצרכים שלך. ניתן גם להרחיב את יחסי האימון שלך על ידי רכישת פגישות נוספות
 • גישה סדנאות קריירה כחלק פסטיבל הקריירה שלנו, שנערך במהלך שני שבועות מגורים, שיתוף החשיבה האחרונה על ניהול הקריירה, המכסים מגוון של נושאים מן המעבר הקריירה למיומנויות משא ומתן
 • מיומנויות webinars המכסים נושאים כגון משא ומתן שכר, כישורי אסרטיביות, ניהול פוליטיקה במקום העבודה, חיפוש עבודה 2 שעות ו 90 הימים הראשונים.

תובנות מומחים

מצגות מומחה בתחום - רמקולים מנוסים אורחים לשתף תובנות בתעשייה ממקור ראשון. המגזרים האחרונים כללו מימון, ייעוץ, שיווק, אנרגיה, FMCG, ייצור.

משאבים מקוונים

 • פרסומי מודעות
 • אתר WBS CareersPlus ארוז עם משאבים המכסים את כל ההיבטים של פיתוח קריירה
 • ראיון מקוון באמצעות סימולציה
 • גלובלי (מידע קריירה הבינלאומי)
 • לשלם משא ומתן וידאו סדנה
 • 360 מעלות מקוון משוב כלי להעלות את המודעות העצמית שלך
 • 15 שיעור מקוון קריירה ניהול מודול
 • כתבי עת עסקיים ומסדי נתונים כגון שיווק ומינטל חמצן באמצעות ספריית אוניברסיטת וורוויק
 • VMock קורות חיים הכנה פלטפורמת.

מגייס אירועים והזדמנויות

 • מגויסים מגויסים מגויסים מצגות - ההזדמנות שלך כדי לברר על הזדמנויות הקרובה. חברות קודמות כללו Deloitte, יגואר לנד רובר, ו Capco
 • הרצאות של מתרגלים מוקלטים ומוזרים בנושאים כמו מנהיגות והשפעה. מצטרפים לאחרונה כוללים ג 'ון Hendry Pickup, מנכ"ל, Prezzo בע"מ; וסים חאן, מנכ"ל מועדון הקריקט של ליסטרשייר קאונטי; ולואיז איינסוורת 'מנכ"ל בריטניה, קנטאר מילורד בראון.

אתם גם מוזמנים להשתתף באירועים אלה פנים אל פנים אם אתם נמצאים בקרבת מקום.

עדכון אחרון: דצמבר 2019

אודות בית הספר

Warwick Business School is one of the UK’s top providers of finance and business research and education. Our world-class reputation is reflected in our league table rankings, attracting strong links w ... קרא יותר

Warwick Business School is one of the UK’s top providers of finance and business research and education. Our world-class reputation is reflected in our league table rankings, attracting strong links with the business community. קרא פחות
קובנטרי , לונדון + 1 יותר פחות