למד סינית - תוכנית מקוונת

כללי

תיאור התכנית

האם אתה מתכונן לבחינה? מתכונן לנסוע למדינה דוברי סינית? האם אתה מוצא דקדוק מבלבל או רוצה לשפר את ההגייה שלך? לא משנה את הרמה הנוכחית של כישורי השפה הסינית, שיעורים מקוונים מאפשר לך להגיע מלוא הפוטנציאל שלך על לוח הזמנים שלך. מורה סיני גדול באינטרנט יעזור לכם לשפר את הדיבור והשיחה, להבין טוב יותר מה אתם שומעים וקוראים, וכתוב בצורה ברורה יותר בסינית.

Preply Com עושה את זה קל לעבוד עם המורים הסינים המקוונים הטובים ביותר. יש לנו מסד נתונים הולך וגדל במהירות של מומחים דוברי סינית ילידים עם שנים של ניסיון בהוראה. המורה שלך יתאים אישית את הפעלות השיעור המקוון שלך שיעזרו לך לשפר את יעדי השפה הסינית שלך ולהגיע אליהם.

זה קל למצוא את Preply המושלם על Preply .com. חפש למעלה מ 2500 מורים מוסמכים בפלטפורמה האינטראקטיבית שלנו, עיין בפרופילים של המורים וקרא משוב ממשתמשים אחרים. לאחר מכן השתמש בכלי תזמון מקוון שלנו כדי להזמין את השיעור הראשון שלך בזמן נוח.

הלמידה הסינית מעולם לא היתה כה קלה לפני כן

האם לימוד קורסים בשפה המסורתית מאתגרת מדי בשבילך? בחר Preply .com כשיטה חלופית של למידה עם מומחים מוסמכים בינלאומית עם רקע חזק בהוראת השפה הסינית. חפש דרך בסיס של מדריכים מוכשרים מכל רחבי העולם, בדוק את הפרופילים המאומתים וקבע שיעורים בסינית באינטרנט עם המורה המועדף תוך מספר שניות.

הנה מה שאנו מציעים:

 • בסיס של 2500 מורים מקצועיים;
 • שיעורים מקוונים מותאמים לצרכים שלך;
 • לומד במקום הנוח;
 • לוח זמנים גמיש;
 • חבילות של שיעורים (מ 5 עד 20 שעות);
 • מחירים נוחים;
 • שירות לקוחות.

עם שנים של ניסיון מקצועי צוות מיומן של מדריכים, החברה שלנו יודע איך לעזור לך להשיג שטף סינית ומנדרינית. התכונן לפגישה עם מורה מוסמך! אנו נותנים לך הזדמנות ייחודית ללמוד צעד אחר צעד עם אנשי מקצוע באווירה רגועה ומעוררת השראה. נסו לראות איך פשוט ללמוד סינית באינטרנט!

השג את יעדי השפה שלך עם מדריכים מוסמכים

כל תלמיד יודע איזו השפעה יש לשפות על הישגים אקדמיים ועל הקריירה העתידית. בין אם אתה שואף להירשם באוניברסיטה שבה השפה הסינית היא המנה העיקרית או רוצה לצאת לחו"ל, הפלטפורמה שלנו עושה את זה קל לשוחח עם מיטב המדריכים בתעשייה. הם זכאים להתייעץ איתך בצורה קלה להבנה.

בוא נראה כיצד השירות שלנו פועל:

 • עיון בסיס של מורים מיומנים;
 • בחר אחד בהתאם לדרישות שלך;
 • תזמן שיעורים מקוונים סינית בזמן הנוח ביותר;
 • רכישת חבילה של שעות כדי להמשיך ללמוד.

לאחר הפגישה הראשונה עם מאמן נבחר, אתה יכול לקנות חבילה של 5, 10, 15 או 20 שעות ולתכנן בעתיד מחלקות סקייפ הסינית ללא טרחה. בגלל הכלים הקלים לשימוש שלנו, אתה יכול בקלות לראות לוח שנה של המורה שלך ואת הזמן המתאים ביותר עבור כל שיעור. הישאר מוטיבציה בדרך שלך לשליטה בשפה.

זה הזמן הנכון ללמוד עם המורים הסינים על ידי סקייפ

תקשורת ישירה עם דובר שפת אם היא שיטה בטוחה של לימוד שפה זרה במהירות האפשרית. כמובן, תוכל להישאר מוטיבציה יותר, מרוכז וממוקדת על התוצאות, כאשר יש לך מורה מנוסה כדי לסייע לך מדריך דרך מסע השפה שלך. כל המורים בצוות שלנו הם מומחים מוסמכים. הם יכינו במהירות תוכנית שיעור אישית על פי הדרישות שלך ואת המטרות החינוכיות כדי לעזור לך ללמוד לדבר סינית.

אין סיבה להסס! הפוך את רוב החינוך המקוון היום! פשוט לבחור מומחה שעונה על הצרכים שלך, לרדת כדי ללמוד שפה ממש מהמקום שבו אתה נמצא, בין אם זה בבית או כל מקום אחר עם חיבור לאינטרנט טוב. אם אתה מרוצה מהמחנך הסיני שלך, קנה עוד שיעורים. המשך התשלום על ידי אחת השיטות בטוח: ויזה או PayPal.

אל תהסס לפנות לתמיכת הלקוחות הידידותית שלנו אם יש לך שאלות לגבי החברה שלנו, המורים או הלמידה המקוונת באופן כללי. נציגינו יגיבו אליכם בהקדם האפשרי.

עדכון אחרון: יונ 2018

אודות בית הספר

Learn anything faster with the world’s best one-on-one online tutors with Preply. Preply is a platform for anyone who wants to improve/gain knowledge in any subject. We provide online lessons which gi ... קרא יותר

Learn anything faster with the world’s best one-on-one online tutors with Preply. Preply is a platform for anyone who wants to improve/gain knowledge in any subject. We provide online lessons which give people from distant places and small towns an opportunity to take courses they want and master any subject. You can take classes in over 27 language courses, academic subjects (Math, Chemistry, Economics, Psychology etc), programming courses (JAVA, HTML, PHP, CSS etc) and Hobbies (Music, Arts etc). קרא פחות