כמובן - Ruby on Rails 5 יסודות

כללי

תיאור התכנית

Ruby on Rails 5 יסודות

בקורס זה, אנחנו הולכים להקים אפליקצית בלוגים פשוטה עם רק קומץ של פקודות Rails. לאחר מכן, נתעמק מה שיצרנו ולעזור אתה באמת מבין מה קורה. אנחנו נראה לך איך לעבוד עם מודלים, נופים, ובקרים להוסיף תכונות חדשות במהירות האפליקציה שלך. עד סוף הקורס הזה, אתה תהיה מוכן ליצור יישומי אינטרנט בסיסיים Rails.

מה תלמד

  • יצירת יישומי Rails
  • מודלים
  • צפיות
  • בקרי

יצירת App

ניצור אפליקצית מסילות חדשות, ומשאב פשוט. משאב הוא משהו שאתה רוצה שמשתמשים יוכלו ליצור, לקרוא, לעדכן ולמחוק מקרים של. עם רק כמה Rails פקודות, האתר שלך יהיה מוכן לרוץ מלא אינטראקטיבי!

טיפול בקשות

בשלב זה, ניקח מבט מקרוב על המשאב שיצרנו, ולהראות לך איך Rails מטפל בבקשות.

שימוש במסוף Rails

קונסולת Rails שימושית כאשר אתה צריך לעשות פעולה על אובייקטי מודל רבים בבת אחת, או להסתכל על מודל מייחס שאתה שטרם הוספה דעותיך. אנחנו נראה לך איך לעדכן אובייקטי מודל באמצעות המסוף.

הוספת תכונת דגם

האפליקציה שלנו היא מסוגלת לאחסן כותרות ההודעות שלנו, אבל שכחנו להוסיף גוף פוסט להחזיק את תוכן הודעה בפועל. בשלב זה, אנחנו הולכים לתקן את זה. ראשית, אנחנו צריכים להוסיף עמודה בבסיס הנתונים, כך שעצמי מודל הפוסט שלנו יכולים לאחסן את הערך של תכונות הגוף שלהם. ואז נצטרך לעדכן את השקפותינו לתת לנו להראות את הערכים האלה. ולבסוף, נצטרך לעדכן את הבקר כדי לאפשר גוף טקסט חדש שיוגש מצורות HTML.

מורה

ג'יי McGavren

תושב רובי מורה Treehouse. Rubyist מאז 2007. מחבר של רובי ראשית ראש, ספר הדרכה על שפת Ruby הליבה.

RUBYTT
עדכון אחרון: אוק 2016

אודות בית הספר

Learn from over 1000 videos created by expert teachers on web design, coding, business, and much more. Our library is continually refreshed with the latest on web technology so you'll never fall behin ... קרא יותר

Learn from over 1000 videos created by expert teachers on web design, coding, business, and much more. Our library is continually refreshed with the latest on web technology so you'll never fall behind. קרא פחות
ארה"ב מקוונת