כמובן dj

כללי

תיאור התכנית

DJ קורס

אם אתה נלהב DJing ורוצה להיות מקצוען זו ההזדמנות שלך. DJ כמובן שאנו מציעים ברו"ח באינטרנט, מיועד לכל מי שרוצה ללמוד להיות DJ מקצועי וללמוד תאוריה והן לתרגל טכניקות שונות וסגנונות בשימוש על ידי DJ היוקרתי מוביל.

כיום, מקצוע DJ זוכה להכרה רחבה, והוא ביקש פרופיל לא רק על רחבות ריקודים ובמועדונים, אלא גם קונצרטים, מסיבות, מצעדים, פסטיבלים, מועדונים וכל מיני אירועים חברתיים.

DJ עם הקורס הזה ירכוש בסיס איתן בטכניקה ואתה להכיר את העבודה (נגן תקליטורים) צוות אנלוגי (ויניל), כמו גם את הטיפול בתוכנת מחשב דיגיטלי. אתה תלמד לעשות תערובות עם תקליטור ויניל ב 2 ו 4 צלחות. למדו כיצד DJ בקורס מקוון ולקחת את התחביב שלך לרמה מקצועית המאפשרת לך להתפרנס עושה את מה שאתה אוהב. אל תחכו!

סדר היום

  1. ג'יי ההיסטוריה ומוסיקה לריקודים
  2. היסטוריה, קשרים ומרכיבים בסיסיים
  3. צוות הבנה וניהול
  4. תערובת ומבנה
  5. תוכנה, הקלטה ועריכה

תוכן מעשי

הפעלות בהתנדבות בפועל תבוצע במתקני אורקולי Salduie רו"ח קרן (סראגוסה), שמטרתה הניסויים עם ציוד אורקולי כדי להשלים את תוכן התכנית.

עדכון אחרון: יול 2014

אודות בית הספר

CPA Salduie nace fruto del acuerdo entre CPA (Centro de Formación Audiovisual) y la Fundación San Valero, una entidad con más de 60 años de experiencia docente.

CPA Salduie nace fruto del acuerdo entre CPA (Centro de Formación Audiovisual) y la Fundación San Valero, una entidad con más de 60 años de experiencia docente. קרא פחות