כמובן רדיו ביצירתיים

כללי

תיאור התכנית

רדיו קורס קריאייטיב

רדיו הוא לא רק אמצעי התקשורת, היא גם אמצעי לדמיון. "תיאטרון הנפש", הוא הוטבל בארצות הברית, ביכולתה ליצור תמונות כמו אמיתי לקהל שאחד ממסעות הפרסום של התקשורת בארץ שנשא את הסיסמה: ". ראיתי את זה ברדיו" הדמיון הוא כוחו הגדול של הרדיו. עם קורס הרדיו שלנו הוא מה שאנחנו רוצים: שנלמד אותך לעשות רדיו יצירתי.

עם הקורס ביצירתיים יתרגל ברדיו, תוכל לבנות אלמנטי צליל, אתה implicarás ביישום ישיר של תוכניות של רדיו, צלילים יבקשו לומר לנו משהו. אתה תלמד ליצור סקריפטים רדיו, השתמש בכלים לעריכת אודיו, ותוכל לחוות עם צלילים, אפקטים ומרחבי צליל. אתם תגלו כיצד ליצור תוכניות רדיו בזכות איכות יצירתי לקורס שלנו ברדיו יצירתי. ברו"ח באינטרנט אנו עוזרים לך לעצב את היצירתיות שלך על ידי לימוד טכניקות הרדיו האחרונה. האם יכול להיות כל שילוב טוב יותר?

סדר היום

  1. שפת הרדיו
  2. תסריט הרדיו
  3. תהליך הייצור ברדיו
  4. פורמטי הרדיו
  5. דגמי רדיו Creative
  6. יצירת תוכן יצירתי

תוכן מעשי

הפעלות בהתנדבות בפועל תבוצע במתקני אורקולי Salduie רו"ח קרן (סראגוסה), שמטרתה הניסויים עם ציוד אורקולי כדי להשלים את תוכן התכנית.

עדכון אחרון: יול 2014

אודות בית הספר

CPA Salduie nace fruto del acuerdo entre CPA (Centro de Formación Audiovisual) y la Fundación San Valero, una entidad con más de 60 años de experiencia docente.

CPA Salduie nace fruto del acuerdo entre CPA (Centro de Formación Audiovisual) y la Fundación San Valero, una entidad con más de 60 años de experiencia docente. קרא פחות