כמובן עליון ב e-commerce: מודל עסקי באינטרנט, תהליך רכישה ותשלום, קידום אתרים, נאמנות לקוחות ואת הסביבה משפטית

כללי

תיאור התכנית

סימל באינטרנט, חברת המידע וטכנולוגיות חדשות, מייצגים מהפכה בתחום הכלכלי והמשפטי. בינאום פעולותיה גבולות פיסיים התגברות של המדינה להפוך את המסחר האלקטרוני מוגדר כאחד הכלים החזקים ביותר כי יש החברה, עם הולך וגבר חשיבות של מסחר האלקטרוני והשפעתו על שווקים . לכן, זה קורס מתקדם על מסחר אלקטרוני: באינטרנט מודל עסקי, רכישת תהליך תשלום, קידום אתרים, נאמנות לקוחות וסביבה משפטית, הוא אידיאלי לרכוש ידע כי להגדיר אותך בעמדה מועדפת בשוק.

מטרות

  • לדעת איך להגדיר ולפתח את כל תהליך המכירה בהצלחה דרך האינטרנט.
  • תוכניות, יוצר ומפתח עסק מקוון.
  • משפר ומשפר את העסק שלך באינטרנט, החלת הטכניקות הנכונות.

מי צריך להשתתף

עסקים, סוכנויות פרסום, שיווק וטכנאי תקשורת, מומחים לסחר אלקטרוני, אחראי האתרים, מושלם עבור אנשים מאומנים עסקים etc.Complemento, לאדה, שיווק, עיצוב (הן גרפיות ואינטרנט) and Informatics.

מה אתה עד

קורס זה יהיה לצייד את התלמידים עם כל הטכני ותיאורטיקנים בתחום ידע מסחר אלקטרוני, זה נותן בסיס מוצק של כל המושגים, גורמים והיבטים שיש להביא בחשבון בעת ​​עבודה עם כל מודל עסקי באינטרנט. התלמידים ילמדו להעביר את המשתנים המשפיעים שיווק באינטרנט כדי האסטרטגיה העסקית שלה, כך שהוא יכול לייעל את המשאבים שלה לאמץ בכל עת את הפעולה המתאימה ביותר לצרכים של שניהם החברה לבין האובייקט באינטרנט קהל היעד שלך.

תיאור של המתודולוגיה

שיטת הלימוד שלנו מבוססת על השילוב של גורמים מעצבים והשימוש בטכנולוגיות חדשות. הצוות שלנו הציבה לעצמה מטרה של שילוב בשני התחומים, כך שהתלמידים שלנו אינטראקציה עם קמפוס וירטואלי זריז וקל לשימוש. פלטפורמה שנועדה להקל על המחקר, שבו תלמידים מקבלים את כל התמיכה הנדרשת.

המתודולוגיה של למידה המקוונת שלנו, בפועל אורינטציה מלאה נועדה כדי שתלמידי התקדמותך יחידות הלימוד של המודולים השונים ולבצע את המשימות (פעולות מעשיות, שאלונים, רשומים במקרה והנחות השתקפות) שהוא יהיה מציע לאורך הנתיב למידה.

בסוף הפעילות הכשיר, תלמידים יוכלו להפוך ידע אקדמי בידע מקצועי.

מערכת הערכה

פעולות הדרכות INEAF בנויות במודולים מורכבים יחידות הוראה, פעולות מעשיות, סמינרים, פורומים וכנסים, בין יתר.

כל מודול ייבחנו בנפרד בהתאם לתוצאות של מורה הצעות והערכות שווי בדיקות חובה אופציונלי.

כדי להתגבר על המודולים השונים התלמידים יצטרכו להשיג רמה מינימלית של הבנה של התכנים התיאורטיים והטמעתן פעולות מעשיות וב "Supercaso" שלנו.

משאבים (פלטפורמה מקוונת 3.0, חומר מודפס, ...)

כחלק מהשאיפה שלנו להסתגל ללמוד פילוסופיה 3.0 ולעודד את השימוש במשאבים טכנולוגיים חדשים בחברה, פיתחנו קמפוס וירטואלי (רציף הדרכה מקוונת 3.0) אמנות בלעדי עם עיצוב פונקציונלי וחדשני.

בין הכלים הזמינים תמצאו: שירות שיעורים, צ'אט, הודעות וכלי לימוד וירטואליים (דוגמאות, פעולות מעשיות -of חישוב, השתקפות, פיתוח ועוד, דוגמאות וידאו הדרכות וידאו פלוס "supercasos", מודולים המכסים להשלים ומציעים לתלמידים סקירה בנושאים ספציפיים).

התלמידים יהיו גישה בלתי מוגבלת את התוכן מודפס מדריכים בנוסף לאמור התיאורטי של כל מודול, אשר ישמש לתמיכה כדי להשלים את הכשרתם.

עדכון אחרון: מרץ 2020

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

INEAF, Instituto Europeo de Asesoría Fiscal es una escuela de negocios especialista en Formación ONLINE jurídico-Tributaria, cuya actividad formativa está enfocada a la práctica Profesional .Nuestro a ... קרא יותר

INEAF, Instituto Europeo de Asesoría Fiscal es una escuela de negocios especialista en Formación ONLINE jurídico-Tributaria, cuya actividad formativa está enfocada a la práctica Profesional .Nuestro amplío Catálogo Formativo se centra en las áreas Contable, Mercantil, Fiscal y Laboral y tiene como objetivo proporcionar a nuestros alumnos una formación práctica permitiéndoles , tanto si son estudiantes como... קרא פחות