כמובן - עיצוב אפליקציות לנייד עבור iOS

כללי

תיאור התכנית

עיצוב אפליקציה לנייד עבור iOS

למד את היסודות של עיצוב יישום נייד, מן הרעיון הראשוני, wireframes לעיצוב ממשק משתמש. תוכל ליצור את העיצוב של אפליקציית יומן תוך כדי ללמוד כיצד לכתוב מפרט עיצוב יישום, חווית משתמש, ישר דרך ליצירת נכסים לפיתוח. הפרויקט יתמקד פלטפורמת iOS, אולם ללמוד כמה טיפים וטריקים על התאמת העיצוב לפלטפורמות כמו אנדרואיד ו- Windows.

מבוא UI עיצוב

למד מה עיצוב ממשק משתמש כרוך, מה אנחנו הולכים לעצב, וכמה הבנה של שפות פיתוח המשמשת לבניית האפליקציה שלנו. גלה את הכלים המשמשים ליצור ממשק משתמש. לבסוף, ללמוד על הניואנסים של עיצוב עבור פלטפורמת iOS של אפל.

ADS כתיבה והכנה

למד כיצד ליצור תיעוד מועיל שיעזור לחנך ולסייע בתהליך העיצוב שלך מאוחר יותר. כתיבת הצהרת הגדרת יישום (ADS) עוזרת לך להקים מוקד האפליקציה שלך להגדיר את קהל היעד שלה.

Wireframing, עיצוב אינטראקציה ותכנון

למד כיצד לתכנן את האפליקציה על ידי יצירת מסמך wireframe דיגיטלי והבנת כמה החלטות UX וטיפוגרפיה בסיסיים. גם אנחנו הולכים להעיף מבט לתוך כיצד לעצב עבור מטרות מגע ועוד כמה טיפים וטריקים סביב נושא עיצוב הבעייתי הזה.

עיצוב האפליקציה שלנו

נתחיל בעיצוב האפליקציה שלנו באמצעות סקיצה. אנחנו הולכים לקפוץ ישר לתוך עיצוב ממשק יפה תוך כדי ללמוד כיצד לייצא את הגרפיקה שלנו עבור Retina Display ו- פלטפורמות נוספות, במידת הצורך.

עבודה עם מפתחים

עמוקה כיצד לבצע יצוא בגרפיקה באמצעות סקיצה וללמוד איך לשמור מפתחים מאושרים על ידי ייצור תיעוד מקיף עבור ואילך להשתמש ב Xcode. גם אנחנו הולכים להעיף מבט לתוך תהליך אישור האפליקציה ולהביא להדליק כמה בעיות נפוצות וכיצד להימנע מהם.

מורה

שרה פרמנטר

שרה פרמנטר היא מעצבת רב תחומית. יש לה רשימת לקוחות הכוללת Blackberry, חדשות בינלאומיות, והם STV ומתמחה בעיצוב ממשק משתמש עבור iOS. שרה היא בעלים של אתה יודע מי, שיתוף מארח של פודקאסט יום שני שמח, והייתה הצביעה 'מעצב השנה' של המגזין נטו בשנת 2011.

iOSTT
עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

Learn from over 1000 videos created by expert teachers on web design, coding, business, and much more. Our library is continually refreshed with the latest on web technology so you'll never fall behin ... קרא יותר

Learn from over 1000 videos created by expert teachers on web design, coding, business, and much more. Our library is continually refreshed with the latest on web technology so you'll never fall behind. קרא פחות
ארה"ב מקוונת