כמובן כלים פרו

כללי

תיאור התכנית

קורס Pro כלים

חובה להפוך למפיק מוסיקלי שעובדת בדרישת אולפני הקלטה היא לנהל Pro כלים, פלטפורמת הייצור העיקרית וקול וכלי בסיסי למלחינים ומפיקים. עם כמובן Pro כלים שאנו מציעים ברו"ח באינטרנט אתה יכול לבצע את כל התהליך של ייצור מתכנות MIDI, לערבוב ושליטה.

במהלך כלים מקצוענים, שאתה הולך תמיד הטמעה כל התאוריה בזמן שאתה מבין דוגמאות מעשיות המאפשרות לך לבסס את הידע שלך. דע פרויקטי גישה מייצור מראש, הקלטות התייחסות ויודע את הטכניקות השונות של עריכה, ערבוב, דחיסה וEQ.

המתודולוגיה שלנו מבוססת על הדרכות הסבר מאוד כמו אלה המשמשים בברקלי, מערכת התייחסות בעולם מערך הדרכה. הוא משלב ידע תיאורטי ומעשי ומתמחים בהפקת מוסיקה עם כמובן כלים מקצועיים. אתה תהיה מוכן לעבוד באולפני הקלטה. מקצוע עם עתיד בקץ אצבעותיך!

*חומר כלול: הקורס כולל X תלמיד כלים Pro גרסת גרסת 11 (תואמת למערכות הפעלת Windows ו-Mac)

סדר היום

  1. מבוא לתעשיית המוזיקה, וPro כלים שלך סטודיו הבית
  2. טרום ייצור והקלטה בPro כלים
  3. MIDI עריכה ב Pro כלים
  4. עריכת אודיו בכלי Pro
  5. מבוא לערבוב ושליטה בכלי Pro
עדכון אחרון: יול 2014

אודות בית הספר

CPA Salduie nace fruto del acuerdo entre CPA (Centro de Formación Audiovisual) y la Fundación San Valero, una entidad con más de 60 años de experiencia docente.

CPA Salduie nace fruto del acuerdo entre CPA (Centro de Formación Audiovisual) y la Fundación San Valero, una entidad con más de 60 años de experiencia docente. קרא פחות