כמובן - יסודות JavaScript

כללי

תיאור התכנית

יסודות JavaScript

JavaScript היא שפת תכנות שמניע את האינטרנט: מעיצוב ממשק המשתמש החזיתי, לתכנות צד שרת backend, אתה תמצא JavaScript בכל שלב של אתר אינטרנט יישום אינטרנט. בקורס זה, תלמד את המושגים תכנות היסוד ותחביר של שפת התכנות JavaScript.

מה תלמד

  • מה JavaScript ואיפה זה משמש
  • מושגים בתכנות בסיסיים כמו משתנה, סוגי נתונים והצהרות מותנות
  • אילו פונקציות הם ולמה הם שימושיים
  • כיצד לפתור בעיות תכנות
  • התחביר הבסיסי של שפת התכנות JavaScript

היכרות עם JavaScript

למדו על שפת scripting הפופולרית ביותר על פני כדור הארץ. השפה שמניעה מיליוני אתרי אינטרנט אינטראקטיביים, סמכויות שרתי אינטרנט מהיר והוא יכול גם לשמש כדי לבנות יישומי שולחן עבודה. בשלב זה, תוכלו ליצור תוכנית JavaScript הראשונה שלך וללמוד כיצד לפתור טעויות התכנות שלך.

אחסון ומעקב אחר מידע עם משתנה

למד כיצד להשתמש משתנים כדי לאחסן מידע שמשנה במהלך התוכנית, כמו התוצאה במשחק, או סך המכירות. אתה גם תלמד על סוגי נתונים שונים ב- JavaScript כמו מחרוזת, מספרים וערכים בוליאני.

עבודה עם מספרים

מספרים נמצאים בכל מקום בתכנות. אתה משתמש בהם כדי לעקוב אחר ציון של השחקן במשחק, כדי לחשב את עלות משלוח המוצר, או פשוט לספור את מספר הפעמים כפתור "לייק" היה לחץ על דף. בחלק זה של הקורס, תלמד כיצד לעשות חשבון פשוט ב- JavaScript.

קבלת החלטות עם דוחות מותנים

ההצהרות מותנות שתוכלנה לשלוט על "הזרימה" של התכנית שלך. הם מאפשרים לך להפעיל קוד שונה המבוססים על תנאים בתכנית שלך.

יצירת קוד הניתן לשימוש חוזר עם פונקציות

פונקציות JavaScript הם כלי רב עוצמה המאפשר לך ליצור גושים מחדש שמיש של קוד. הם לבצע תכנות מהר, יותר קל ופחות נוטה שגיאה. הם גם אחד המושגים החשובים ביותר בכתיבת קוד JavaScript.

מורה

דייב מק 'פרלנד

דייב הוא מפתח אינטרנט, מחבר אוריילי, ומורה Treehouse. אתה יכול לעקוב אחריו בטוויטר @davemcfarland

JAVATT
עדכון אחרון: אוק 2016

אודות בית הספר

Learn from over 1000 videos created by expert teachers on web design, coding, business, and much more. Our library is continually refreshed with the latest on web technology so you'll never fall behin ... קרא יותר

Learn from over 1000 videos created by expert teachers on web design, coding, business, and much more. Our library is continually refreshed with the latest on web technology so you'll never fall behind. קרא פחות
ארה"ב מקוונת