כמובן הפקת מוסיקה

כללי

תיאור התכנית

קורס הפקת מוסיקה

אם אתה אוהב מוסיקה, מתפוצץ הצד היצירתי שלך ולייצר מוסיקה משלך. עם קורס הפקת המוזיקה שאנו מציעים ברו"ח באינטרנט, תוכל ללמוד לייצר שירים גם אופי אלקטרו או אלקטרוני עם רמה מספקת של איכות כדי להתחרות בשוק השיא. אתם תגלו את כל טריקים וטכניקות עריכת אודיו העיקריות. להיפגש ותוכל לעבוד עם מכשירים וירטואליים (VSTi), editarás קבצי השמע MIDI ולשנות ותוכל ליצור ולולאות.

ברו"ח באינטרנט אנו מספקים הכשרה איכותית שמאפשרת לך לעבוד כמפיק מוסיקלי על יצרנים, מפיצים או בטלביזיה. ו... אם תסיים את הקורס בהצלחה והפקת מוסיקת העבודה הסופית שלך עומדת בדרישות החובה שהוקמו על ידי תווית רשומות נשמת שוקולד, יש להם את היכולת לכלול את השיר שלך על EP דיגיטלי * תחת תווית זו, נותן את העבודה שלך במצב הטוב ביותר חנויות מוסיקה אלקטרונית ברחבי העולם (Traxsource, Junodownload ו-iTunes, בין השאר).

למד מקצוע עובדי יד, כמו המורה של הקורס הזה זה מפיק מוסיקלי בולט מאוד שמשתף פעולה בפסטיבלי מוסיקה בינלאומיות חשובים באירופה (בולוניה ושוויץ).

חומר כלול: כמובן הפקת המוזיקה כולל ממשק ימאהה ורישיון Cubase AI6. * מאז המטרה העיקרית היא קידום מכירות, הרווחים מלאים מEP ילכו לכיוון קרן המלגות ועזרי סן לירו, Fundosva הקרן הדומיניקנית, מיועד לצעירים ללא משאבים.

סדר היום

  1. תעשיית ההקלטות, הפקת מוסיקה, סאונד ואולפן ביתי
  2. תוסף VST שמע ולולאות דיגיטלי
  3. מעבדי אותות. דינמיקה ואפקטים
  4. טכניקות Edition, גרוב והרכב
  5. EQ, ערבוב ומאסטרינג
עדכון אחרון: יול 2014

אודות בית הספר

CPA Salduie nace fruto del acuerdo entre CPA (Centro de Formación Audiovisual) y la Fundación San Valero, una entidad con más de 60 años de experiencia docente.

CPA Salduie nace fruto del acuerdo entre CPA (Centro de Formación Audiovisual) y la Fundación San Valero, una entidad con más de 60 años de experiencia docente. קרא פחות