כמובן העליון בשיווק ופרסום סלולרי

כללי

תיאור התכנית

INEAFתקשורת דיגיטלית התעוות צורות של תקשורת אשר חייבו את יישום טכניקות שיווק החדשים הממוקדות וממוקדות בהתקנים ניידים. חשיפת הטלפון הנייד הנוכחי (בספרד מספר טלפונים כבר עולה על מספר האזרחים) ואינטראקציה (אינטראקציה אפילו באופן דו-כיווני זיהוי המיקום של המשתמש) לעשות סוכנים מסחריים ויותר לדרוש הסתגלות דור חדש זה . הדרכה בטכניקות שיווק נייד מאפשרים לנו לזהות את הצרכים של הצרכן, עיצוב, להעריך, לתקשר ולהפיץ מוצרים העונים לצרכים של הצרכן.

מטרות

  • מניח חותמים על המדיום הנייד.
  • תכנון מבצעי שיווק מיקוד לנייד.
  • תוכל לעשות שימוש נייד כטכניקת שיווק בעסק או החברה שלנו.

מי צריך להשתתף

מכוון עבור שניהם הבוגרים ואנשי המקצוע בתחום, המעוניינים לקבל הכשרה ספציפית בתחום תחרותי זה: מוציאים לאור, מומחים בשיווק, מפתחי יישומים ניידים, מתכנתים.

מה אתה עד

קורס זה יאפשר לסטודנטים להכיר את כל הנושאים הקשורים שיווק נייד הקשר ההדוק שלה עם פרסום. ניתן להגדיר ולפתח מודלים עסקיים ואסטרטגיות שיווק כגון מסעות פרסום עם מסרים מותאמים למכשירים ניידים.

תיאור של המתודולוגיה

שיטת הלימוד שלנו מבוססת על השילוב של גורמים מעצבים והשימוש בטכנולוגיות חדשות. הצוות שלנו הציבה לעצמה מטרה של שילוב בשני התחומים, כך שהתלמידים שלנו אינטראקציה עם קמפוס וירטואלי זריז וקל לשימוש. פלטפורמה שנועדה להקל על המחקר, שבו תלמידים מקבלים את כל התמיכה הנדרשת.

המתודולוגיה של למידה המקוונת שלנו, בפועל אורינטציה מלאה נועדה כדי שתלמידי התקדמותך יחידות הלימוד של המודולים השונים ולבצע את המשימות (פעולות מעשיות, שאלונים, רשומים במקרה והנחות השתקפות) שהוא יהיה מציע לאורך הנתיב למידה.

בסוף הפעילות הכשיר, תלמידים יוכלו להפוך ידע אקדמי בידע מקצועי.

מערכת הערכה

פעולות הדרכות INEAF בנויות במודולים מורכבים יחידות הוראה, פעולות מעשיות, סמינרים, פורומים וכנסים, בין יתר.

כל מודול ייבחנו בנפרד בהתאם לתוצאות של מורה הצעות והערכות שווי בדיקות חובה אופציונלי.

כדי להתגבר על המודולים השונים התלמידים יצטרכו להשיג רמה מינימלית של הבנה של התכנים התיאורטיים והטמעתן פעולות מעשיות וב "Supercaso" שלנו.

משאבים (פלטפורמה מקוונת 3.0, חומר מודפס, ...)

כחלק מהשאיפה שלנו להסתגל ללמוד פילוסופיה 3.0 ולעודד את השימוש במשאבים טכנולוגיים חדשים בחברה, פיתחנו קמפוס וירטואלי (רציף הדרכה מקוונת 3.0) אמנות בלעדי עם עיצוב פונקציונלי וחדשני.

בין הכלים הזמינים תמצאו: שירות שיעורים, צ'אט, הודעות וכלי לימוד וירטואליים (דוגמאות, פעולות מעשיות -of חישוב, השתקפות, פיתוח ועוד, דוגמאות וידאו הדרכות וידאו פלוס "supercasos", מודולים המכסים להשלים ומציעים לתלמידים סקירה בנושאים ספציפיים).

התלמידים יהיו גישה בלתי מוגבלת את התוכן מודפס מדריכים בנוסף לאמור התיאורטי של כל מודול, אשר ישמש לתמיכה כדי להשלים את הכשרתם.

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

INEAF, Instituto Europeo de Asesoría Fiscal es una escuela de negocios especialista en Formación ONLINE jurídico-Tributaria, cuya actividad formativa está enfocada a la práctica Profesional .Nuestro a ... קרא יותר

INEAF, Instituto Europeo de Asesoría Fiscal es una escuela de negocios especialista en Formación ONLINE jurídico-Tributaria, cuya actividad formativa está enfocada a la práctica Profesional .Nuestro amplío Catálogo Formativo se centra en las áreas Contable, Mercantil, Fiscal y Laboral y tiene como objetivo proporcionar a nuestros alumnos una formación práctica permitiéndoles , tanto si son estudiantes como... קרא פחות