יסודות PHP - כמובן

כללי

תיאור התכנית

יסודות PHP

בקורס זה אני אלווה אותך דרך היסודות של השפה, החל מהדוחות בסיסיים התניות. אנחנו נהיה יצירת "יחידת ממיר" פשוט כמו גם "תוכנית פעילות גופנית מדי יום". לאחר מכן, אנו נסיים ידי שילוב תוכניות אלה עם HTML כדי ליצור דף אינטרנט אישי להפגין את היכולות שלך.

מה תלמד

  • משתני
  • מפעילים
  • תנאים
  • תגובות
  • PHP על האינטרנט

היכרות PHP

PHP היא אחת הטכנולוגיות בשימוש נרחב ביותר באינטרנט כיום, בתמיכה בפרויקטים גדולים רבים כגון וורדפרס, דרופל, ויקיפדיה ופייסבוק. הערכה שמרנית היא כי 25% של האינטרנט בנוי על PHP. הכוח המניע מאחורי PHP מאז ומתמיד; כדי לפתור בעיות, ולהפוך אותו למהיר וקל יותר לבנות אתרי אינטרנט. בגלל כונן זה, PHP היא בחירה מצוינת ליצירת אתרי אינטרנט פשוט אך רב עוצמה ויישומים.

יחידת ממיר

יש PHP 2 סוגים משתנה מספר: מספרים שלמים, עבור מספרים שלמים כגון 1 על פי 9, וצוף, עבור שברים כגון העלות של 1.99. בקורס זה שניצור ממיר יחידה בסיסי אשר ישתמש משתנה מספר אלה, יחד עם אופרטורים אריתמטיים, לחשב המרות משקל ומרחק.

תוכנית פעילות גופנית מדי יום

בחלק זה, אנו נמשיך להרחיב על המיומנויות שלמדתם, כפי שאנו לחקור יותר סוגי נתונים ואת ההיגיון דרוש ליצירה "תכנית פעילות גופנית מדי יום". נשמור את כל תרגיל ב משתנה מחרוזת, אז נשתמש התניות כדי לקבוע אילו תרגיל מוצג.

PHP על האינטרנט

בסעיף זה, נשתמש PHP בשילוב עם ה- HTML כדי ליצור דף אינטרנט PHP הראשון שלך. למד כיצד PHP יכול לצמצם את העסקת עובדים ותחזוקה עסוקות, מה שמאפשר לנו לעבוד מהר יותר ולהיות פרודוקטיביים יותר. לבסוף אנו נשלב את הסקריפטים הקודמים ליצור דף אינטרנט אישי להפגין את היכולות שלך.

מורה

אלינה Holligan

לאחר מתחיל באמנות בסדר וההעברה לתוך עיצוב גרפי, אלינה מצאה תשוקתה תכנות מעל 15 שנה, ומעולם לא הביטה לאחור. אלינה נהנתה קהילה והוא נרגש להכיר לאנשים את העולם המופלא של PHP ואת קהילת טק פורטלנד.

כאשר לא ליד המחשב שלה, אלינה נהנה לחקור פורטלנד עם חברים ובני משפחתה, כולל ילדים צעירים 3 שלה. היא גם נהנתה סימפונית, בישול, ספרים, החוט ויוגה.

PHPTT
עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

Learn from over 1000 videos created by expert teachers on web design, coding, business, and much more. Our library is continually refreshed with the latest on web technology so you'll never fall behin ... קרא יותר

Learn from over 1000 videos created by expert teachers on web design, coding, business, and much more. Our library is continually refreshed with the latest on web technology so you'll never fall behind. קרא פחות
ארה"ב מקוונת