טכנאי מעולה ב 3D אנימציות, משחקים וסביבות אינטראקטיביות במרחק

כללי

תיאור התכנית

טכנאי מעולה ב 3D אנימציות, משחקים וסביבות אינטראקטיביות במרחק יכינו אותך כדי להשיג אחד הפרופילים החזקים ביותר של השוק הנוכחי. תוכלו ללמוד את הטכניקות האמנותיות שבהן ניתן ליצור ולעצב תווים, תרחישים אובייקטים אנימציה 2D and 3D .

אמן את הטכניקות כדי להפוך את משחק הווידאו שלך . אתה בעצמך תיצור את הגרפיקה הדרושים ואת ההשפעות החזותיות כפי שאתה דמיין אותם. למד צעד אחר צעד לדגם ולהעניק נפח לדמויות שלך באמצעות ZBrush . נהל לשלמות את התוכנות הנפוצות ביותר בתחום האנימציה וליצור עיצובים משלך, סימולציות דינמיות או תאורה photorealistic. במהלך שנתיים במחזור זה גבוה יותר תוכלו להעמיק את כל הידע הדרוש של אנימציה 3D. הדרך המיידית ביותר להתמקד במה שאתה נלהב במקצוע עם ערבויות לעתיד. תואר זה נלמד באופן בלעדי בספרדית.

מהו HND?

HND (העליונה הלאומית דיפלומה) תואר תוכניות חינוכיות שאינן חלק הקטלוג של תעודות BTEC כי פירסון מציעה ושייכת מערכת ההשכלה הגבוהה האנגליה עם להכרה בינלאומית. כסטודנט CEV, עכשיו יש לך את ההזדמנות ללמוד את התואר הרשמי, שנמשך שנתיים , כמו גם של הטכנאי הגבוה ספרדית.

ב CEV אנו מציעים זו תוכנית משולבת בלעדית, אשר נותן לך את האפשרות להשיג הסמכה כפולה מבלי להגדיל את העומס של שעות ההוראה בספרדית.

מתודולוגיה מקוונת

המתודולוגיה המקוונת שלנו מבוססת על הכשרה מעשית . אתה עובד על תוכן חדש בפורמט אורקולי כל שבוע תהיה לך גישה רישיונות של כל הכלים הדרושים כדי לבצע את התרגילים.

יהיו לך משלוחים של עבודות בכל שבוע , שבו ליישם מושגים חדשים והתקדמות בטכניקה. המורים שלך יעריכו כל תרגיל באופן מותאם אישית בתיקון וידאו שיישאר על הרציף. בפגישות חיות של כל שבוע עם המורים אתה יכול להתייעץ ספקות ולשתף דעות על כל עבודה.

CEV Online נותן לך את האפשרות ללמוד באופן מעשי, גמיש וזמן חופשי . הארגון שלך יהיה המפתח להתאים את הזמן שלך ולהמשיך קדימה מיום ליום. בנוסף, כפי שאנו מרכז רשמי , אתה מחליט אם לבחון אותך במטה שלנו במדריד, ברצלונה או לינארס (Jaén) בהתאם הקרבה.

מטרות

המטרה העיקרית של מחזור זה גבוה יותר הוא כסטודנטים אתה מטפל באופן מושלם בפיתוח ועיצוב של משחקי וידאו, אפקטים חזותיים בכל הייצור הדורש מודלים 3D ואנימציה באמצעות הטכנולוגיות המתקדמות ביותר בתחום.

תוכל להתמודד עם תוכנות מחשב חיוניות כגון מאיה, After Effects, Photoshop ו ZBrush , שבה ללמוד את הטכניקות הדרושות כדי לבצע עבודה עם לוכדת תנועה, אנימציה אופי , סימולציות דינמיות או תאורה photorealistic.

תוכלו להשיג פרופיל מקצועי מוכן לחלוטין לדרישות של שוק העבודה.

תוכן

 1. צבע, תאורה ומסתיים 2D ו 3D
 2. עיצוב, ציור ודוגמנות להנפשה
 3. אנימציה של אלמנטים דו-ממדיים ו -3 D
 4. פיתוח של סביבות אינטראקטיביות מרובות מכשירים וסביבות משחק
 5. הדרכה והדרכה מקצועית
 6. 2D ו 3D אורקולי אנימציה פרויקטים
 7. פרויקטי משחקים וסביבות אינטראקטיביות
 8. מימוש פרויקטי מולטימדיה אינטראקטיביים
 9. מימוש מונטאז אודיו-ויזואלי ופוסט-פרודוקטיביות
 10. יוזמה ארגונית ויזמית
 11. פרויקט של אנימציות 3D, משחקים וסביבות אינטראקטיביות
 12. הכשרה במרכזי עבודה

הזדמנויות קריירה

 • 3D Modeler / Texturizer עבור משחקי מחשב
 • אמן 3D לקולנוע
 • 3D אנימטור
 • אמן טכני לפיתוח משחקי וידאו
 • מתכנת גרפי של Videogame
 • אמן קונספט
 • מומחה בהרכב ובקולנוע סינמטוגרפי VFX
 • אמן דו מימדי
 • פסל להדפסה ממוזערת

התקדמות אקדמית

כאשר יש לך תואר טכנאי מתקדם שלך 3D אנימציות, משחקים וסביבות אינטראקטיביות, אתה יכול לגשת:

 • האוניברסיטה הלאומית והבינלאומית הוראה עם אפשרות של הקמת תיקונים בהתאם לתקנות הקיימות.
 • קורסי התמחות מקצועיים.
 • מחזור נוסף של הכשרה מקצועית של תואר גבוה עם אפשרות של הקמת אימותים של מודולים על פי התקנות הנוכחיות.
עדכון אחרון: מרץ 2020

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

CEV, Escuela Superior de Comunicación, Imagen y Sonido, es un centro de educación privado que ofrece titulaciones relacionados con el sonido, el cine, la televisión, el desarrollo de apps, la animació ... קרא יותר

CEV, Escuela Superior de Comunicación, Imagen y Sonido, es un centro de educación privado que ofrece titulaciones relacionados con el sonido, el cine, la televisión, el desarrollo de apps, la animación 3D y los videojuegos, el diseño y la fotografía. Cev es la Escuela pionera en la enseñanza en idioma español de las carreras audiovisuales. Apostamos por la formación práctica y por eso adaptamos todos nuestros programas en función de las necesidades reales y de las innovaciones tecnológicas de cada sector. קרא פחות
מדריד , ברצלונה + 1 יותר פחות