חשבונאות גלובלית MSc מקוונת

כללי

תיאור התכנית

חשבונאות גלובלית MSc מקוונת

MSC גלובל חשבונאות מספק פרס לתואר ראשון עם דגש חזק על workability. זה אידיאלי עבור תלמידים עם רקע מספרי שיש להם עניין בפיתוח ידע מומחה מעמיק הבנה קריטית של היבטים מרכזיים של חשבונאות גלובלית, ובמיוחד, אשר מחפשים להמשיך, להתקדם או לעבור לקריירה גלובלית חשבונאות.

תכנית המאסטר מיועדת כך שתוכלו לסיים את הקורס בתקופה של 12 חודשים. תוכלו לפתח הבנה רחבה של המושגים החשובים ביותר בחשבונאות גלובלית עם נקודת מבט אסטרטגית בהקשר גלובלי. בית הספר למינהל עסקים מתגאה בעומק הרלוונטיות והמעשית של הידע המועבר בתוכניות על ידי אקדמאים בעלי ניסיון מעשי על מנת להבטיח שהמחקר יתמזג עם יישום רלוונטי לחיים האמיתיים. תחיל מושגים תיאורטיים ומודלים של הנהלת חשבונות ופיננסים על מחקרי מקרה אמיתיים, בסביבה מקוונת. התוכנית מספקת את התשתית האינטלקטואלית הנדרשת לקריירה בסביבת עבודה המשתנה במהירות, גישה קפדנית למודעות עצמית והתפתחות אישית וחשיפה משמעותית לעולם העבודה ולדרישותיו הנוכחיות.

הקורס מציע פיתוח ידע אינטלקטואלי ומקצועי מעמיק בתחום הניהול הפיננסי של החברה, אשר מכוסה על ידי מגוון של מודולים שמכסים את הניהול, האחריות החברתית, ניהול הסיכונים, הרגולציה הבנקאית, הדיווח הארגוני, ניהול הכספים והביצועים. טווח זה של תחומי מקצוע יאפשר לך לקחת למעלה או להמשיך את הכישורים המקצועיים שלך כמו גם את הכישורים האקדמיים שלך. יתר על כן, תוכלו לצבור ניסיון רב במחקר בתחום המומחה שלך באמצעות השלמת עבודת הדוקטורט, גם מצגת, תקשורת, עבודת צוות ומיומנויות קריטיות לפתרון בעיות.

דרישות הקורס

  • 2.2 ומעלה מתואר ראשון בבריטניה בתחום מספרי (למשל חשבונאות, כספים או עסקים עם חשבונאות או פיננסים);
  • סטודנטים אשר השיגו את מלוא הבחינה מוסמך הסטטוס של גוף מקצועי חשבונאות זכאים גם. לדוגמה;
  • עבודות ACCA / CIMA: מוסמכות לבחינה מלאה (כל 14 המסמכים הושלמו).
עדכון אחרון: אוגוסט 2019

אודות בית הספר

The University of Law Business School is a pioneering new business school launched in 2015 by The University of Law. We have developed a range of undergraduate and postgraduate programmes based on wha ... קרא יותר

The University of Law Business School is a pioneering new business school launched in 2015 by The University of Law. We have developed a range of undergraduate and postgraduate programmes based on what today's employers need. קרא פחות
לונדון , UK Online + 1 יותר פחות