חבילת קורס עיצוב אתרים

כללי

2 מיקומים זמינים

תיאור התכנית

השתמש בקוד שובר ngtu295 לשלם רק 295 £ לכל חבילה כמובן בקופת SuperSkilz!

אי פעם נחשב עיצוב אתרי אינטרנט? תמיד חשב שזה יכול להיות קצת טכני מדי? חבילה זו מכילה כמובן באחד מתוכנות עיצוב אתרים הנפוצות ביותר עבור אנשים שאינם טכניים ... Adobe Muse. Adobe Muse מאפשרת לך ליצור אתר אינטרנט יפה ללא כל ניסיון קידוד. כל מה שאתה צריך זה דמיון פרוע. התכנית מטפלת בכל השאר.

החבילה מכילה גם נדבך יסוד בעיצוב ואירוח אתר אינטרנט. תוכל ללמוד כמה יסודות כגון סטנדרטים בסיסיים באירוח אתרים.

למפתחי האינטרנט המנוסים יותר, החבילה מכילה גם HTML5 קורס מבוא וCSS3. אנו ממליצים רק אתה לוקח את הקורס הזה, אם יש לך ניסיון בפיתוח אינטרנט או רוצה ללמוד על התפתחות אינטרנט. אחרת, להיצמד לחלקי עיצוב אתרים של החבילה.

ההבדל בין מעצב אינטרנט ומפתחי אינטרנט הוא שמעצב אינטרנט בדרך כלל ורק מתערב בצד החזותי של האתר כגון תמונות מדהימות ופריסות רוב האנשים רואים; ואילו מפתחי אינטרנט מתערב עם המכניקה שלו. היופי של Adobe Muse עם זאת, הוא שאתה לא צריך לדאוג לגבי המכניקה של אתר האינטרנט שלך, זה יהיה לטפל בן על ידי התכנית.

אז כפי שאתם יכולים לראות, חבילה זו חותרת לקהל רחב למדי ... מאלו שרק רוצים ליצור אתרי אינטרנט מבלי לדאוג כל הדברים הטכניים ברקע, למי שאוהב את הביטים ומיטלטל הטכניים ורוצים לצלול לתוך הראש הראשון זה.

מה בחבילה?

חבילה זו מכילה 5 קורסי הסמכה נפרדים.

  1. Adobe Muse
  2. פיתוח אתר
  3. יסודות פיתוח אינטרנט
  4. יסודות Web 2.0
  5. מבוא ל- HTML5 וCSS3

כיצד נלמד בכל קורס?

כל הקורסים הם באינטרנט ועצמיים בקצב אישי, כלומר, אתה עושה את זה בבית שלך, בזמן שלך, בקצב שלך. כל שיעור הוא מאפשר לך להשהות, להריץ קדימה, לדלג על קטעים, או לחזור לשיעור נוסף אם אתה צריך מוקלט מראש. השיעורים הם מולטי-מדיה מבוססת, מה שאומר שוידאו ואודיו משמשים כדי ללמד את הלקחים. רוב השיעורים הם גם אינטראקטיביים, מה שגרמו ללומד להשתתף. זה עלול להיות כרוך במתן תשובות לשאלות המופיעים על מסך, משתתף במשימות, ושימוש בסימולטורים כאילו אתה משתמש בתוכנה האמיתית.

כמה זמן זה ייקח לי כדי להשלים כל קורס?

כפי שצוין לעיל, הקורסים שלנו הם עצמי בקצב אישי. יש אנשים שיסיימו את הקורס שלהם מהר יותר מאחרים. אם תבחר לעשות רק אחד מקורסי ההסמכה מהצרור הזה, אז זה ייקח לך פחות זמן מאשר אם אתה עושה שניים או שלושה או כולם. לא משנה מה אף, תמיד יהיה לך 12 חודשים כדי להשלים את הקורס שלך.

מה אני צריך?

כל מה שצריך הוא חיבור לאינטרנט ומחשב אישי. בעוד שרוב השיעורים לעבוד על מחשבי מקינטוש, אנו ממליצים לך להשתמש במחשב לביצועים הטובים ביותר. חלקים מסוימים של הקורס עלולים שלא להציג כראוי על מחשבי מקינטוש ישנים יותר. לאחר שהתחברת לקורס שלכם, ייתכן שתתבקש לplugins החופשי מסוים נמוך יותר, כגון Java. פשוט עקבו אחר ההנחיות על המסך.

עדכון אחרון: ינו 2015

אודות בית הספר

We create superheroes by providing ordinary people with extraordinary skills that empower them. We see these skills as superpowers that can change the lives for not only the people that have them, but ... קרא יותר

We create superheroes by providing ordinary people with extraordinary skills that empower them. We see these skills as superpowers that can change the lives for not only the people that have them, but for those around them. קרא פחות
UK Online , לונדון + 1 יותר פחות