חבילה כמובן בונה קריירת ניהול פרויקטים

כללי

2 מיקומים זמינים

תיאור התכנית

השתמש בקוד שובר ngtu295 לשלם רק 295 £ לכל חבילה כמובן בקופת SuperSkilz!

מכון ניהול הפרויקטים (PMI) מגדיר ניהול פרויקטים בהסבר הראשון מה הוא פרויקט, כלומר פעילות קבוצה זמנית שנועדה לייצר מוצר, שירות או תוצאה ייחודי. פרויקט הנו זמני שביש לו התחלה וסוף מוגדרים בזמן, ולכן הגדיר את ההיקף ומשאבים. פיתוח התוכנה לתהליך עסקי משופר, הבנייה של בניין או גשר, המאמץ הקל לאחר אסון טבע, הרחבת מכירות לשוק גיאוגרפי חדש - כולם פרויקטים.

ניהול פרויקט, אם כן, הוא היישום של ידע, מיומנויות וטכניקות לביצוע פרויקטים ביעילות וביעילות. זה מיומנות אסטרטגית לארגונים, ומאפשרת להם לקשור את תוצאות פרויקט ליעדים עסקיים - וכך, טוב יותר להתחרות בשווקים שלהם.

חבילה זו מכילה מגוון רחב של קורסים לניהול פרויקטים ברמה מקצועיים, כי כדי לספק רמת כניסה ומנהלי פרויקטים מנוסים. הוא אידיאלי עבור מי שמחפש לבנות תיק של מיומנויות ניהול פרויקטים. רוב המיומנויות אלה ניתן ליישם בכל הענפים משיווק וכספים למשאבי אנוש וחינוך. החבילה מכילה גם קורס ניהול פרויקט נועד במיוחד באנשים שעובדים בתעשיית ה- IT.

מה בחבילה?

חבילה זו מכילה 6 קורסים נפרדים.

  1. ניהול פרויקטים עבור Non-פרויקט מנהלים
  2. ניהול פרויקטים
  3. IT פרויקט Essentials הניהול
  4. ניהול PRINCE2 פרויקט (קרן)
  5. מדד מנהלי הרכש Certified Associate בניהול פרויקטים (CAPM): החמישי Edition מיושר-
  6. מדד מנהלי הרכש ניהול פרויקטים מקצועי (PMP) בחינה: מדריך PMBOK - מיושרת-מהדורת חמישית

כיצד נלמד בכל קורס?

כל הקורסים הם באינטרנט ועצמיים בקצב אישי, כלומר, אתה עושה את זה בבית שלך, בזמן שלך, בקצב שלך. כל שיעור הוא מאפשר לך להשהות, להריץ קדימה, לדלג על קטעים, או לחזור לשיעור נוסף אם אתה צריך מוקלט מראש. השיעורים הם מולטי-מדיה מבוססת, מה שאומר שוידאו ואודיו משמשים כדי ללמד את הלקחים. רוב השיעורים הם גם אינטראקטיביים, מה שגרמו ללומד להשתתף. זה עלול להיות כרוך במתן תשובות לשאלות המופיעים על מסך, משתתף במשימות, ושימוש בסימולטורים כאילו אתה משתמש בתוכנה האמיתית.

כמה זמן זה ייקח לי כדי להשלים כל קורס?

כפי שצוין לעיל, הקורסים שלנו הם עצמי בקצב אישי. יש אנשים שיסיימו את הקורס שלהם מהר יותר מאחרים. אם תבחר לעשות רק אחד מקורסי ההסמכה מהצרור הזה, אז זה ייקח לך פחות זמן מאשר אם אתה עושה שניים או שלושה או כולם. לא משנה מה אף, תמיד יהיה לך 12 חודשים כדי להשלים את הקורס שלך.

מה אני צריך?

כל מה שצריך הוא חיבור לאינטרנט ומחשב אישי. בעוד שרוב השיעורים לעבוד על מחשבי מקינטוש, אנו ממליצים לך להשתמש במחשב לביצועים הטובים ביותר. חלקים מסוימים של הקורס עלולים שלא להציג כראוי על מחשבי מקינטוש ישנים יותר. לאחר שהתחברת לקורס שלכם, ייתכן שתתבקש לplugins החופשי מסוים נמוך יותר, כגון Java. פשוט עקבו אחר ההנחיות על המסך.

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

We create superheroes by providing ordinary people with extraordinary skills that empower them. We see these skills as superpowers that can change the lives for not only the people that have them, but ... קרא יותר

We create superheroes by providing ordinary people with extraordinary skills that empower them. We see these skills as superpowers that can change the lives for not only the people that have them, but for those around them. קרא פחות
UK Online , לונדון + 1 יותר פחות