חבילה כמובן בונה קריירת ביטחונו

כללי

2 מיקומים זמינים

תיאור התכנית

השתמש בקוד שובר ngtu295 לשלם רק 295 £ לכל חבילה כמובן בקופת SuperSkilz!

מעולם לא היה זמן טוב יותר לעבוד באבטחת IT עם העלייה בהתקפות אבטחת סייבר ומחסור במומחי אבטחת IT המיומנים כדי להילחם בהם. מומחי אבטחת IT נדרשים בכל הענפים מהממשלה ומערכת ביטחון, למימון ולתעשייה. כהאקרים הופכים יותר ויותר יצירתיים במאמציהם כדי לגנוב מידע ולשבש את חיי, יש צורך במומחי IT אבטחה כדי להתמודד עם התקפות אלה ולמצוא דרכים טובות יותר כדי לאבטח את המערכות.

חבילה זו מכילה מגוון רחב של קורסי הסמכה שיובילו לגלובלי מוכרים ואישורים בדרישה. תחומים המקצועיים שידונו כוללים: בדיקות חדירות פריצה / אתית, Cyber ​​Security Analysis, חקירה משפטית מחשב פריצה, מערכות מידע ביקורת, וניתוח מערכות מידע.

מה בחבילה?

חבילה זו מכילה 6 קורסי הסמכה נפרדים.

  1. CompTIA אבטחה + SY0-401
  2. (ISC) 2 מערכות מידע מוסמכים אבטחה מקצועית (CISSP) 2013
  3. פריצה EC-Certified המועצה אתית ונגד (v.8 CEH)
  4. אנליסט EC-Certified המועצה לביטחון
  5. EC-מועצת מחשב פריצה חוקר זיהוי פלילי (v.8 CHFI)
  6. ISACA מבקרי מערכות מידע מוסמך (CISA)

כיצד נלמד בכל קורס?

כל הקורסים הם באינטרנט ועצמיים בקצב אישי, כלומר, אתה עושה את זה בבית שלך, בזמן שלך, בקצב שלך. כל שיעור הוא מאפשר לך להשהות, להריץ קדימה, לדלג על קטעים, או לחזור לשיעור נוסף אם אתה צריך מוקלט מראש. השיעורים הם מולטי-מדיה מבוססת, מה שאומר שוידאו ואודיו משמשים כדי ללמד את הלקחים. רוב השיעורים הם גם אינטראקטיביים, מה שגרמו ללומד להשתתף. זה עלול להיות כרוך במתן תשובות לשאלות המופיעים על מסך, משתתף במשימות, ושימוש בסימולטורים כאילו אתה משתמש בתוכנה האמיתית.

כמה זמן זה ייקח לי כדי להשלים כל קורס?

כפי שצוין לעיל, הקורסים שלנו הם עצמי בקצב אישי. יש אנשים שיסיימו את הקורס שלהם מהר יותר מאחרים. אם תבחר לעשות רק אחד מקורסי ההסמכה מהצרור הזה, אז זה ייקח לך פחות זמן מאשר אם אתה עושה שניים או שלושה או כולם. לא משנה מה אף, תמיד יהיה לך 12 חודשים כדי להשלים את הקורס שלך.

מה אני צריך?

כל מה שצריך הוא חיבור לאינטרנט ומחשב אישי. בעוד שרוב השיעורים לעבוד על מחשבי מקינטוש, אנו ממליצים לך להשתמש במחשב לביצועים הטובים ביותר. חלקים מסוימים של הקורס עלולים שלא להציג כראוי על מחשבי מקינטוש ישנים יותר. לאחר שהתחברת לקורס שלכם, ייתכן שתתבקש לplugins החופשי מסוים נמוך יותר, כגון Java. פשוט עקבו אחר ההנחיות על המסך.

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

We create superheroes by providing ordinary people with extraordinary skills that empower them. We see these skills as superpowers that can change the lives for not only the people that have them, but ... קרא יותר

We create superheroes by providing ordinary people with extraordinary skills that empower them. We see these skills as superpowers that can change the lives for not only the people that have them, but for those around them. קרא פחות
UK Online , לונדון + 1 יותר פחות