זה חבילה כמובן בונה קריירה

כללי

2 מיקומים זמינים

תיאור התכנית

השתמש בקוד שובר ngtu295 לשלם רק 295 £ לכל חבילה כמובן בקופת SuperSkilz!

הקריירה IT Builder Bundle מכיל מגוון רחב של קורסים שמטרתם מגוון רחב של אנשים. יש לו שני ברמת הכניסה וקורסים מתקדמים. הוא אידיאלי עבור מי שרוצה: להתחיל קריירה ב- IT; להרחיב את כישורי IT הנוכחיים שלהם; שדרוג אישורי ה- IT הנוכחי שלהם; לחקור תחומים טכניים חדשים; או להגדיל את השכר שלהם על ידי צובר יותר כישורים.

החבילה מכסה מגוון רחב של תחומים מבסיסיים תיקון IT ותחזוקה, לתחומים טכניים מתקדמים יותר כגון IT Security, Cisco Networking, Microsoft Exchange Server, ו- Citrix XenServer XenDeskstop ו. חבילה אידיאלית עבור מי שמחפש לבנות קריירת IT שלהם.

כל קורס מוביל להסמכה בתחומו. בהתאם לרמת הניסיון שלך, אתה יכול לבחור לקחת את אחד או את כל הקורסים בתוך החבילה.

מה בחבילה?

חבילה זו מכילה 10 קורסי הסמכה נפרדים.

  1. CompTIA A + 220-801 & 220-802
  2. CompTIA הרשת + N10-005
  3. CompTIA אבטחה + SY0-401
  4. מיקרוסופט 70-688: ניהול ושמירה על Windows 8 (MCSA)
  5. מיקרוסופט 70-342: פתרונות מתקדמים של Microsoft Exchange Server 2013 (MCSE)
  6. סיסקו CCNA 100-101 & 200-101 - אפשרות להתקני רשת Cisco
  7. Cisco CCNP 642-832 - פתרון בעיות ושמירה על סיסקו IP Networks
  8. Cisco CCNP 642-902 - יישום Cisco IP ניתוב - הכביש
  9. מנהל Citrix XenDesktop 5 (CXD-202)
  10. מנהל Citrix XenServer 6.0 (CXS-203)

כיצד נלמד בכל קורס?

כל הקורסים הם באינטרנט ועצמיים בקצב אישי, כלומר, אתה עושה את זה בבית שלך, בזמן שלך, בקצב שלך. כל שיעור הוא מאפשר לך להשהות, להריץ קדימה, לדלג על קטעים, או לחזור לשיעור נוסף אם אתה צריך מוקלט מראש. השיעורים הם מולטי-מדיה מבוססת, מה שאומר שוידאו ואודיו משמשים כדי ללמד את הלקחים. רוב השיעורים הם גם אינטראקטיביים, מה שגרמו ללומד להשתתף. זה עלול להיות כרוך במתן תשובות לשאלות המופיעים על מסך, משתתף במשימות, ושימוש בסימולטורים כאילו אתה משתמש בתוכנה האמיתית.

כמה זמן זה ייקח לי כדי להשלים כל קורס?

כפי שצוין לעיל, הקורסים שלנו הם עצמי בקצב אישי. יש אנשים שיסיימו את הקורס שלהם מהר יותר מאחרים. אם תבחר לעשות רק אחד מקורסי ההסמכה מהצרור הזה, אז זה ייקח לך פחות זמן מאשר אם אתה עושה שניים או שלושה או כולם. לא משנה מה אף, תמיד יהיה לך 12 חודשים כדי להשלים את הקורס שלך.

מה אני צריך?

כל מה שצריך הוא חיבור לאינטרנט ומחשב אישי. בעוד שרוב השיעורים לעבוד על מחשבי מקינטוש, אנו ממליצים לך להשתמש במחשב לביצועים הטובים ביותר. חלקים מסוימים של הקורס עלולים שלא להציג כראוי על מחשבי מקינטוש ישנים יותר. לאחר שהתחברת לקורס שלכם, ייתכן שתתבקש לplugins החופשי מסוים נמוך יותר, כגון Java. פשוט עקבו אחר ההנחיות על המסך.

עדכון אחרון: ינו 2015

אודות בית הספר

We create superheroes by providing ordinary people with extraordinary skills that empower them. We see these skills as superpowers that can change the lives for not only the people that have them, but ... קרא יותר

We create superheroes by providing ordinary people with extraordinary skills that empower them. We see these skills as superpowers that can change the lives for not only the people that have them, but for those around them. קרא פחות
UK Online , לונדון + 1 יותר פחות