העליון ייצור של אורקולי ובידור

כללי

תיאור התכנית

ראש מחזור ייצור אורקולי והבידור

אם אתה רוצה הכשרה פורמלית ומאשר את הידע שלך בהפקת אודיו ויזואלית, אנו מציעים רו"ח באינטרנט לימודי תעודה בAudiovisual ייצור והבידור.

מטרתו של מעגל בדרגה גבוהה יותר זה היא ללמד אתכם לעצב ולפתח את הייצור של פרויקטים אורקולי של סרט, וידאו, רדיו וטלוויזיה, אנימציה ופרויקטים של פיתוח מולטימדיה. למד לתאם את ההיערכות של כל מיני מופעים וללמד אותך לתכנן ולנהל את המשאבים השונים ולנהל את שלבי הפקת אודיו ויזואלית של קידום ושיווק. הנה הדרכה מקוונת מותאמת אישית למקום העבודה, כמו מיקומי מודול או במרכזי הכשרה מקצועיים, יאפשר לך לבצע 370 שעות של חברות פרקטיקות חובה מובטחת וכן ללמוד על המאפיינים של פונקציות העבודה השונות.

ברגע שהמחזור יושלם, תקבל התואר של טכנאי והפקה מעולים של בידור אורקולי המאפשרים לך גישה ישירה לאוניברסיטה. גלו עכשיו איך להשיג את התעודה רשמית!

עדכון אחרון: אוק 2014

אודות בית הספר

CPA Salduie nace fruto del acuerdo entre CPA (Centro de Formación Audiovisual) y la Fundación San Valero, una entidad con más de 60 años de experiencia docente.

CPA Salduie nace fruto del acuerdo entre CPA (Centro de Formación Audiovisual) y la Fundación San Valero, una entidad con más de 60 años de experiencia docente. קרא פחות