הודעה אודיו כמובן

כללי

תיאור התכנית

הודעה אודיו כמובן

תקשורת Audiovisual לייצר הרבה תוכן, גם תמונה וצליל צורך להיות מעובד על ידי טכנאים מוסמכים. אם המטרה של הקריירה שלך היא לעבוד באולפן ההקלטות עושה את כל העריכה, ערבוב והודעת אודיו, אתה צריך לעבור הכשרה בהודעה אודיו.

רו"ח באינטרנט בקורס זה מספק אודיו, שבה תוכל ללמוד לפתח את כל תהליך העברת אודיו, לדעת את המקורות הדרושים של לכידה ויצירת הצליל ראשוניות. תלמד להעביר את המסר של ייצור אורקולי, שילוב תמונה וקול ואני אטפל ביישום Cubase AI6.

זהו אימון שוק עבודת מוכוונת מציאות. למדו מוסיקת רקע לפרסומות טלוויזיה, קליפים, תשדירי רדיו, הפקות אודיו, סרטים קצרים ... אם זה את העבודה שאתה רוצה להיות ברו"ח באינטרנט יספק לך את ההודעה כמובן שמע, הדרכה וכלים לך אני מקבל את זה. גלו עכשיו!

חומר כלול: הקורס כולל רישיון הודעה ממשק אודיו ימאהה וCubase AI6.

סדר היום

  1. הגדרה וpostproduction אודיו
  2. אודיו דיגיטלי. מושגים
  3. איסוף והעברה של חומר אורקולי
  4. הקלטת אודיו שלאחר ייצור
  5. ערבוב מערכות
  6. טכניקות postproduction

תוכן מעשי

הפעלות בהתנדבות בפועל תבוצע במתקני אורקולי Salduie רו"ח קרן (סראגוסה), שמטרתה הניסויים עם ציוד אורקולי כדי להשלים את תוכן התכנית.

עדכון אחרון: יול 2014

אודות בית הספר

CPA Salduie nace fruto del acuerdo entre CPA (Centro de Formación Audiovisual) y la Fundación San Valero, una entidad con más de 60 años de experiencia docente.

CPA Salduie nace fruto del acuerdo entre CPA (Centro de Formación Audiovisual) y la Fundación San Valero, una entidad con más de 60 años de experiencia docente. קרא פחות