דוקטור לריפוי אלוהי (באינטרנט)

כללי

קרא עוד על תכנית זו באתר האינטרנט של מוסד הלימודים

תיאור התכנית

דוקטור לתואר מקוון בריפוי אלוהי

קורס מקוון זה נלמד באנגלית בלבד.

אנו חיים בעולם בו כמעט כולם סובלים ממחלה או כאב מסוג כלשהו. בתור חסיד של ישוע המשיח, הוטל עליכם להתקדם ולעשות משהו בנידון! הפגינו את אהבתו ואת כוחו של אלוהים על ידי ריפוי חולים בכל מקום אליו אתם הולכים.

 • האם ידעת שהמשרד החזק של ישוע היה תוצאה של עושה רק את מה שהוא ראה את אביו עושה ואומר רק את מה ששמע את אביו אומר?
 • האם אתה מייחל לראות את אותן תוצאות שישוע עשה באמצעות צפייה, האזנה ושיתוף פעולה עם האב?

אם כן, אז תואר דוקטור לריפוי אלוהי מאוניברסיטת Christian Leadership University הוא בדיוק מה שחיפשת.

125541_hands-263341_960_720.jpg

Love_and_Hope / Pixabay

תואר דוקטור לריפוי אלוהי ששווה הרבה יותר מאשר את העיתון עליו הוא מודפס

אנו מאמינים כי ידע חוויתי הוא בעל ערך רב לאין ערוך מלמידה בספרים מנותקים. כל הידע בראש בעולם יועיל לך מעט אם לא תוכל לגרום לו לעבוד בעולם האמיתי. זו הסיבה שבכל שלב בדרך אתה מיישם את מה שאתה לומד. כל אחד מקורסי הריפוי האלוהיים שלנו הוא מעשי מרענן ויוביל אתכם צעד אחר צעד בתהליכים והטכניקות בהן נעשה שימוש.

המסלול המהיר לתואר שלך

אתה הרבה יותר קרוב לתואר הדוקטור לריפוי האלוקי שלך ממה שאתה מבין. הכניס עד 50% מהתואר שלך באמצעות שילוב של תמלילים ממכללות אחרות ותיק ניסיון לחיים. השתמש היטב במחקרי העבר שלך ובחוויותיך בעבר והרוויח את הדוקטורט שלך בריפוי אלוהי מהר יותר ממה שאי פעם חשבת שאפשר!

הרוויחו את התואר מהבית

השג תואר דוקטור מוסמך בריפוי אלוהי 100% באמצעות למידה מרחוק.

תואר ריפוי אלוהי התחלה מהירה

הרוויח עד 50% מתואר הדוקטורט שלך לריפוי אלוהי באמצעות השילוב של אשראי ניסיון חיים והעברות ממכללות או סמינריונים אחרים.

למה לשלם יותר?

שכר הלימוד ב- CLU הוא בערך 1/10 מהמכללה הפרטית הממוצעת וכ -1 / 4 מתוך מכללה ציבורית ציבורית.

סטודנטים ממדינות מתפתחות יקבלו הנחה מאוניברסיטת Christian Leadership University :

 1. אם אתה מזמין קורס CLU רגיל עם 3 נקודות זכות, שכר הלימוד לקורס יקטן מ- $ 300 ל- $ 150. חומרי הקורס ועלות המשלוח הם נוספים.
 2. יש לנו יותר מ 20 מודולי הדרכה אלקטרוניים מהקורסים המובילים שלנו המובילים לדיפלומה ברוחניות יישומית. כל החומרים זמינים באופן מיידי במחשב או בסמארטפון שלך. המחיר הרגיל למודול הוא $ 99 - 197 $, ואתה יכול לבקש קופון שמנחה את המודול לחצי מחיר. לחץ כאן למידע נוסף.

CLU הוא מספר 1 בלימוד מבוסס התגלות

הגישה הייחודית שלנו היא חיים אמיתיים, לימוד מבוסס התנ"ך, מבוסס התגלות, המאומת על ידי קולו של אלוהים.

קורסים זמינים

 • REN103 קהילה עם אלוהים
 • HEA102 גבו על בריאותכם
 • REN204 טבעי-טבעי
 • HEA201 רשות המאמין
 • REN206 הגדלת המשחה
 • REN207 משחה מרפאת
 • COU301 תפילות המרפאות את הלב
 • HEA315 הוראת אלוהים לריפוי
 • אוונגליזם נס EVA215
 • ניצחון הכנסייה THE208

דרישות

מרבית התארים לדוקטורט מחייבים השלמת 40 נ"ז מעבר לתואר שני עם אפשרות לעשות עבודת דוקטורט עבור חלק מהנקודות. התארים הבאים דורשים 60 נ"ז מעבר לתואר שני, כולל עבודת דוקטורט חובה: דוקטור לפילוסופיה נוצרית, דוקטור לאלוהות ודוקטור לתיאולוגיה. נקודות זכות אלה עשויות להגיע משילוב של 1) קורסים שנלקחו; 2) עבודת דוקטורט או פרויקט משרד מקורי, ו -3) התנסות או התמחות. הסטודנט צפוי לעבוד יחד עם הדיקן בעיצוב תכנית שתענה על רצונו לצמיחה באזור (ים) בו אלוהים העמיד תשוקה בלבו.

 1. קורסים שנלקחו: התלמיד רשאי לבחור בכל אחד מהקורסים שמציעה CLU. אם יבחר קורס לתואר ראשון, יתווספו עבודה נוספת שתמלא את דרישות הבוגרים.
 2. עבודת דוקטורט מקורית או פרויקט משרדי: זו יכולה להיות יצירה מקורית בכתב או יצירת עבודת משרד. ייחודיות ו / או מקוריות יהיו נקודות הערכה מרכזיות בפרויקט זה. אם פרויקט כתוב, עליו לשמור על איזון בין מחקר טקסטואלי מקורי (בכתובים ובספרות משנית) ובדיקה מעשית של התזה בחיים האמיתיים. איכשהו, עבודת המשרד או היצירה המקורית הכתובה צריכות להוסיף פרספקטיבה חדשה לידע והתרגול של הנושא אליו עוסקת התזה.
 3. פרקטיקום או סטאז ': אנו מעודדים גם חלק מהתואר הדוקטור מתוך ניסיון משרדי אמיתי.

מגבלות: ניתן להעניק מקסימום 20 נ"ז לסך כל נקודות הזכות להעברה ממוסדות אחרים והן לזיכויים שנצברו בגין ניסיון חיים. מבין 20 אלה, לא יותר מעשרה עשויים להגיע מזיכויים שנצברו לצורך ניסיון חיים.

פרטי קשר

דוא"ל: clu@cluonline.com

טלפון: 800-466-6961
או
716-681-4896

פקס: 716-685-3908

פייסבוק: https://www.facebook.com/christianleadershipuniversity/

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

Christian Leadership University brings the Voice of God to every learning experience. It’s a unique approach that will transform the way you learn, and you’ll never go back to dry studying again once ... קרא יותר

Christian Leadership University brings the Voice of God to every learning experience. It’s a unique approach that will transform the way you learn, and you’ll never go back to dry studying again once you do it this way! קרא פחות