התוכנית הרופאה לפילוסופיה מקוונת (Ph.D.) (180 ECTS) של Global Humanistic University תעניק לך כישורי מחקר ומידע, יכולות ניתוח ופתרון בעיות, כישורים בין אישיים ומנהיגות ותעזור לך עם עצמך -רגלי ניהול ועבודה, כמו גם יכולות התקשורת בכתב והעל-פה שלך.

בפיקוח פרופסורים מוסמכים מרחבי העולם, הדוקטורט. התוכנית תחזק את הכישורים שלך בפרקטיקות עסקיות ותעניק לך אפשרויות בחירה בקריירה. במקביל, אתה יכול להשיג שכר גבוה יותר ומשרה בתוך החברה שלך. יתר על כן, המומחיות שלך בתחום מעניקה לך גם אפשרות לרכוש משרות הוראה במכללה או באוניברסיטה.

מבנה התוכנית " דוקטור לפילוסופיה" (Ph.D.) שומר על התקנים וההנחיות האירופיות Global Humanistic University מוסמכת לחלוטין וחברה ב- AASCB .

  • שלוש הפקולטות העיקריות הן עסקים, מימון ומשפט .
  • התכנית משתרעת על פני תקופת לימודים של שלוש שנים ומקסימום של שבע שנים, והתלמידים יכולים להשלים את הדוקטורט. תכנית לימודים בשפת האם שלהם.
  • התוכנית מקוונת במאה אחוז. שכר הלימוד לתכנית הוא 25.000, - דולר שניתן לשלם בכמה תשלומים.

האוניברסיטה Global Humanistic University מברכת על בוגרי תואר שני במנהל עסקים מכל תחומי החיים ואנשי מקצוע מוסמכים המתאימים בתפקידי הנהלה ראשיים ואנשי מפתח בארגונים עסקיים ומגזר ציבורי המעוניינים להגיש מועמדות לדוקטורט .

הרשם עכשיו והעפיל להנחה של עד 7,000, - דולר!

שפת ההוראה של התוכנית:
  • אנגלית

ראה עוד 2 תוכניות שמוצעות על ידי Global Humanistic University »

עדכון אחרון: ספטמבר 18, 2019
קורס זה הוא מקוון
Start Date
הרשמה פתוחה
Duration
3 - 7 שנים
תכנית חלקית
Price
25,000 USD
תשלום בסך הכל; הרשם עכשיו והעפיל להנחה של עד 7,000 דולר!
לפי מיקום
לפי תאריך
Start Date
הרשמה פתוחה
מועד אחרון להגשת בקשה

הרשמה פתוחה

Location
מועד אחרון להגשת בקשה
End Date