דוקטור למנהיגות נוצרית (באינטרנט)

כללי

קרא עוד על תכנית זו באתר האינטרנט של מוסד הלימודים

תיאור התכנית

דוקטור לתואר מנהיגות נוצרית באופן מקוון

קורס מקוון זה נלמד באנגלית בלבד.

אלוהים הבטיח שמי שישמע וציית לקולו יהיה מנהיגים. למד את העקרונות והכישורים שיהפכו אותך למנהיג היעיל והמשפיע ביותר שאתה יכול להיות עבור ממלכתו.

 • האדון הבטיח כי מי שישמע וציית לקולו יוביל ולא ילך אחריו, יהיה מעל ולא מתחת! האם אתה רוצה ללמוד לשמוע את קולו בצורה ברורה יותר?
 • האם אתה רוצה לראות מה אבא עושה ולשמוע מה הוא אומר בכל סיטואציה, כדי שתוכל לשתף איתו פעולה לראות את הממלכה שהוקמה על פני האדמה כמו שהיא בשמיים?

אם כן, דוקטור למנהיגות Christian Leadership University הוא בדיוק מה שחיפשת.

125540_hand-3035665_960_720.jpg

zhivko / Pixabay

דוקטור למנהיגות נוצרית ששווה הרבה יותר מאשר את העיתון עליו הוא מודפס.

אנו מאמינים כי ידע חוויתי הוא בעל ערך רב לאין ערוך מלמידה בספרים מנותקים. כל הידע בראש בעולם יועיל לך מעט אם לא תוכל לגרום לו לעבוד בעולם האמיתי. זו הסיבה שבכל שלב בדרך אתה מיישם את מה שאתה לומד. כל אחד מקורסי ההנהגה הנוצרית שלנו הוא מעשי מרענן ויוביל אתכם צעד אחר צעד בתהליכים והטכניקות בהן נעשה שימוש.

המסלול המהיר לתואר שלך

אתה קרוב יותר לתואר הדוקטור למנהיגות הנוצרית מכפי שאתה מבין. הכניסו עד 50% מהתואר באמצעות שילוב של תמלולים ממכללות או סמינריונים אחרים ותיק ניסיון לחיים. השתמש היטב במחקרים וחוויות העבר שלך והרוויח את הרופא שלך במנהיגות נוצרית מהר ממה שאי פעם חשבת שאפשר!

הרוויחו את התואר מהבית

השג תואר דוקטור מוסמך במנהיגות נוצרית 100% באמצעות למידה מרחוק.

תואר מנהיגות נוצרית התחלה מהירה

הרוויח עד 50% מתואר הדוקטור למנהיגות נוצרית באמצעות שילוב של אשראי ניסיון חיים והעברות ממכללות או סמינרים אחרים.

למה לשלם יותר?

שכר הלימוד ב- CLU הוא בערך 1/10 מהמכללה הפרטית הממוצעת וכ -1 / 4 מתוך מכללה ציבורית ציבורית.

סטודנטים ממדינות מתפתחות יקבלו הנחה מאוניברסיטת Christian Leadership University :

 1. אם אתה מזמין קורס CLU רגיל עם 3 נקודות זכות, שכר הלימוד לקורס יקטן מ- $ 300 ל- $ 150. חומרי הקורס ועלות המשלוח הם נוספים.
 2. יש לנו יותר מ 20 מודולי הדרכה אלקטרוניים מהקורסים המובילים שלנו המובילים לדיפלומה ברוחניות יישומית. כל החומרים זמינים באופן מיידי במחשב או בסמארטפון שלך. המחיר הרגיל למודול הוא $ 99 - 197 $, ואתה יכול לבקש קופון שמנחה את המודול לחצי מחיר. לחץ כאן למידע נוסף.

CLU הוא מספר 1 בלימוד מבוסס התגלות

הגישה הייחודית שלנו היא חיים אמיתיים, לימוד מבוסס התנ"ך, מבוסס התגלות, המאומת על ידי קולו של אלוהים.

קורסים זמינים

 • חבר עם אלוהים
 • פיתוח המנהיג בפנים
 • חניך למנהיגות
 • מחונן להצליח
 • באופן טבעי על טבעי
 • הגשמו את ייעודכם הכספי
 • גבו על בריאותכם
 • יצירת הצהרת המשימה שלך
 • אבני פינה לתקשורת
 • הגדלת המשחה
 • בניית צוותים דינמיים
 • מגמות חדשות בניהול
 • מנהיגות חזון

דרישות

מרבית התארים לדוקטורט מחייבים השלמת 40 נ"ז מעבר לתואר שני עם אפשרות לעשות עבודת דוקטורט עבור חלק מהנקודות. התארים הבאים דורשים 60 נ"ז מעבר לתואר שני, כולל עבודת דוקטורט חובה: דוקטור לפילוסופיה נוצרית, דוקטור לאלוהות ודוקטור לתיאולוגיה. נקודות זכות אלה עשויות להגיע משילוב של 1) קורסים שנלקחו; 2) עבודת דוקטורט או פרויקט משרד מקורי, ו -3) התנסות או התמחות. הסטודנט צפוי לעבוד יחד עם הדיקן בעיצוב תכנית שתענה על רצונו לצמיחה באזור (ים) בו אלוהים העמיד תשוקה בלבו.

 1. קורסים שנלקחו: התלמיד רשאי לבחור בכל אחד מהקורסים שמציעה CLU. אם יבחר קורס לתואר ראשון, יתווספו עבודה נוספת שתמלא את דרישות הבוגרים.
 2. עבודת דוקטורט מקורית או פרויקט משרדי: זו יכולה להיות יצירה מקורית בכתב או יצירת עבודת משרד. ייחודיות ו / או מקוריות יהיו נקודות הערכה מרכזיות בפרויקט זה. אם פרויקט כתוב, עליו לשמור על איזון בין מחקר טקסטואלי מקורי (בכתובים ובספרות משנית) ובדיקה מעשית של התזה בחיים האמיתיים. איכשהו, עבודת המשרד או היצירה המקורית הכתובה צריכות להוסיף פרספקטיבה חדשה לידע והתרגול של הנושא אליו עוסקת התזה.
 3. פרקטיקום או סטאז ': אנו מעודדים גם חלק מהתואר הדוקטור מתוך ניסיון משרדי אמיתי.

מגבלות: ניתן להעניק מקסימום 20 נ"ז לסך כל נקודות הזכות להעברה ממוסדות אחרים והן לזיכויים שנצברו בגין ניסיון חיים. מבין 20 אלה, לא יותר מעשרה עשויים להגיע מזיכויים שנצברו לצורך ניסיון חיים.

פרטי קשר

דוא"ל: clu@cluonline.com

טלפון: 800-466-6961
או
716-681-4896

פקס: 716-685-3908

פייסבוק: https://www.facebook.com/christianleadershipuniversity/

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

Christian Leadership University brings the Voice of God to every learning experience. It’s a unique approach that will transform the way you learn, and you’ll never go back to dry studying again once ... קרא יותר

Christian Leadership University brings the Voice of God to every learning experience. It’s a unique approach that will transform the way you learn, and you’ll never go back to dry studying again once you do it this way! קרא פחות