דוקטור למחקר חברתי יישומי

כללי

תיאור התכנית

סקירה כללית

מחקר חברתי יישומי שלנו דוקטורט נועד להפוך את הדרך שבה אתה חושב כמו מקצועי ולוודא שאתה יכול לעשות השפעה חזקה בתחום שלך.

אם אתה מקצועי מנוסה שרוצה לקדם את המומחיות שלך ולהרחיב את הזדמנויות הקריירה שלך, כמובן זה הוא התאמה אידיאלית. מלכתחילה, תוכל להרוויח מיומנויות מחקר באיכות גבוהה כי ניתן ליישם באופן מיידי במקום העבודה מעודן באמצעות גישה סמינרים והזדמנויות הכשרה מתקדמות. תוכלו גם ליהנות מההדרכה של צוות המומחים שלנו ואת האינטראקציה שלך עם אנשי מקצוע אחרים ומנהלים מתוך מגוון של רקע מדעי החברה.

הקורס הוא גמיש מאוד נוכחות נשמרת למינימום כדי להבטיח שתוכל להתאים את הלימודים סביב הקריירה שלך. תהיה לך גם הזדמנות לכוונן את הדוקטורט שלך על פי המקצוע שלך - בחירת אחד מתוך שישה Pathways :

  • עבודה סוציאלית
  • משפט פלילי
  • דמנציה
  • דיור
  • סמים ואלכוהול
  • מחקר חברתי

בסופו של דבר, תוכל לרכוש מיומנויות שמביאות אותך מעודכן עם הרעיונות האחרונים, ממצאים ושיטות מחקר בתחום שלך, כל אשר אתה יכול להאכיל בחזרה אופטימיזציה של מקום העבודה ולנקוט פעולות מכריעות לשפר את השירותים ולקדם את הקריירה שלך .

סיבות עיקריות ללמוד אצלנו

# 1 להתאים את הקורס שלך על ידי בחירת אחד מתוך שישה Pathways מקצועיים

# 2 עבודה בזמן שאתה לומד את המומחיות החדשה שלך הלכה למעשה

# 3 מחקר רכיבים גדולים של הקורס באינטרנט עבור גמישות מקסימלית

מטרות הקורס

קורס זה נועד לשפר את הדרך שבה אתה חושב כמו מקצועי ולתת לך את מיומנויות המחקר שאתה צריך לעשות השפעה אמיתית על סביבת העבודה שלך. נביא אתכם עדכניים לרעיונות, לממצאים ולשיטות העדכניים ביותר בתחום שלכם, להנחות מאתגרות ולשנות את האופן שבו אתם חושבים על הקשר בין מחקר, מלגה ומומחיות. אתה תהיה מעודדת להסתכל על רעיונות חדשים על מערכות, איך החלטות נעשים וכיצד לעצב את הסביבה המקצועית, כך שתוכל לראות, להבין, להעריך, לתכנן ולנקוט פעולה עם מהירות ויעילות מקסימלית.

כמו גם לצייד אותך עם תובנות יסוד לתוך תהליכי מחקר באמצעות שישה מודולים הליבה, תוכל גם הביתה על אזור המומחיות באמצעות מגוון של אפשרויות Pathway . Pathways אלה מבטיחים Pathways תואמת את הדרישות הספציפיות של התפקיד המקצועי או את שאיפות הקריירה שלך, וכוללת:

דיור

Pathway זה כולל בחירה של מודולים מומחה במתן שירותי דיור; קהילות בנות קיימא; התנהגות ארגונית; מתן דיור בר השגה; שיכון ממשלתי; דיור בריא.

עבודה סוציאלית

Pathway העבודה הסוציאלית שלנו כולל מבחר של מודולים מיוחדים בהבנת הצרכים של ילדים ושל אנשים צעירים; הבנת ילדים וצרכים של אנשים צעירים; שיפור התוצאות עבור ילדים ואנשים צעירים; ועוד כמה.

משפט פלילי

Pathway הצדק הפלילי כולל מבחר של מודולים מומחה פרספקטיבות קרימינולוגיות; פליליזציה, בקרה חברתית וזכויות אדם ושיטות מחקר בקרימינולוגיה ובמחקרים חברתיים-משפטיים.

מחקרי דמנציה

Pathway זה כולל בחירה של מודולים מומחה הערכה והערכה של דמנציה טיפול מחקר דמנציה.

סמים ואלכוהול מחקרים

התרופה שלנו ואלכוהול Pathway הלימודים כולל בחירה של מודולים מומחה בהבנה התמכרות: חברה, מדיניות ומעשה והבנה התמכרות: טיפול ושחזור.

מחקר חברתי יישומי

Pathway מחקר חברתי יישומי כולל מבחר של מודולים מומחה במחקר השוואתי חברתי; ניתוח מדיניות ומחקר הערכה.

הסמכה מקצועית

אנחנו חלק סקוטי בוגר בית הספר למדעי החברה ואת המחקר שלנו הכשרה מוכר כחלק ESRC הסקוטי מרכז הדרכה דוקטורט.

פרטי הקורס

בחר את Pathway מקצועי זה מתאים לך עם שורה של מודולים אופציונליים שישה שדות מגוונים.

מודולי הליבה מאפשרים לך לבנות מיומנויות מחקר איכותיות וללמוד מחוויות של אחרים כאנשי מקצוע. כל Pathway מקצועי ואז מציעה מבחר של מודולים מתוכם שני ניתן לבחור להתאים את הקורס שלך.

הוֹרָאָה

שיטות ההוראה מותאמות בהתאם למטרות של כל מודול, וכוללות הרצאות, סמינרים, סדנאות מחשב ועבודה קבוצתית. ישנן הזדמנויות רבות לדיון ומשוב מעמיתים ומרצים. בשלב התזה, יהיו לך שני מפקחים, עם המפקח הראשי בעל מומחיות בתחום שבחרתם של עניין. בנוסף, יהיה לך גם גישה קורסים, סמינרים והזדמנויות פיתוח המוצעים על ידי סטירלינג בוגר בית הספר למחקר (SGRS) ואת בית הספר סקוטית בוגר למדעי החברה, כולל הכשרה מתקדמת ואת תוכניות הלימודים בקיץ.

הערכה

אתה תוערך באמצעות מגוון של שיטות שונות, כולל מסות קורסים, מאמרים ביקורת ביקורתית, ביקורות ספרים, הצעות מחקר, מחקרים, כרזות בכנס, דו"ח ות פרויקט קבוצתי והצגות בעל פה.

שעות לימוד

לנוחיותם של סטודנטים במשרה חלקית, נוכחותם של כל המודולים "הליבה" של מחקר חברתי יישומי מרוכזת בתוך שלושה או ארבעה בלוקים של יום אחד. המודולים המקצועיים מתוכננים גם לתלמידים במשרה חלקית, כאשר מספר מוצעים באינטרנט (לימודי שיכון ודימנציה). נוכחות בקמפוס נשמרת עד למינימום.

מנהל הקורס

ריצ'רד סימונס, מנהל הקורס

(0) 1786 466314

a.simmons@stir.ac.uk

עמלות - 2018/2019

  • בחו"ל (לא האיחוד האירופי): £ 38,030
  • בית / האיחוד האירופי: 13,670 £
עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

At the University of Stirling, being the difference is in our DNA – providing education with a purpose and carrying out research that helps to shape society.

At the University of Stirling, being the difference is in our DNA – providing education with a purpose and carrying out research that helps to shape society. קרא פחות