דוקטור למדעי החברה

כללי

תיאור התכנית

סקירה כללית

תוכנית "דוקטור למדעי החברה" (DSocSci) מגיבה לביקוש ההולך וגדל ארצית ובינלאומית עבור אנשי אקדמיה אשר יכולים לספק מנהיגות אינטלקטואלית במקום העבודה, ולסייע בבניית ארגונים, קהילות וחברות בר קיימא בעידן של תלות הדדית גלובלית.

אלטרנטיבה לתכניות דוקטורט מסורתיות, דוקטור למדעי החברה מתמקדת ביישומים הבין-תחומיים של מדעי החברה לבעיות מורכבות ומציאותיות של דאגה ישירה לארגונים, קהילות וחברה בכלל.

תוכנית הלימודים נועדה לבנות את הידע שלך ואת ההבנה של מגוון של מתודולוגיות מחקר חברתי יישומי הרלוונטיות שלהם למטרות חברתיות ספציפיות מעשית. תוכנית DSocSci מבוססת על המומחיות האקדמית והמקצועית של הסגל באוניברסיטת Royal Roads University . תוכניות הלימודים של הדוקטורט צריכות להיות תואמות לאחת מארבע המחקרים האסטרטגיים של האוניברסיטה, ולהיות קשורות למומחיות המקצועית של התכניות האקדמיות באוניברסיטה.

  1. למידה חדשנית
  2. ארגונים משגשגים
  3. קהילות בנות קיימא, פרנסות
  4. הסביבה

מי זה

אתה בעל מקצועות חופשיים בעלי תואר שני באחד מהמדעים החברתיים או דיסציפלינות קשורות עם מינימום של 10 שנות ניסיון בעבודה בתחום של קבלת החלטות. אתה גם מבקש לקדם את כישורי המחקר החלים שלך ולספק מנהיגות אנליטית כדי לפתור בעיות מורכבות בעולם האמיתי.

עיצוב התוכנית מותאמת לאנשי מקצוע בתחום הקריירה ומדברת על מחקרים קנדיים שהתפרסמו לאחרונה על ידי שניים מתוך שלושה דוקטורט. בוגרי יעבדו במסגרות לא אוניברסיטאיות, ולא כפרופסורים באוניברסיטה.

תואר זה יעניין במיוחד את מנתחי המדיניות, המנהלים הבכירים או המנהלים מהמגזר הציבורי, הפרטי או המגזר השלישי, הפועלים בתחומים כמו ניהול משאבים טבעיים, שירותי בריאות, ביטחון עולמי, תקשורת מקצועית, הקלה באסונות, סיוע הומניטארי, ניהול סכסוכים, מנהיגות מבוססת ערכים, קיימות סביבתית או למידה וטכנולוגיה.

RRU Lion & Peacock

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

Located in one of Canada’s most beautiful National Historic Sites, Royal Roads University has a long history of excellence. In 2015, we celebrated 75 years of leadership and learning - 55 years as a m ... קרא יותר

Located in one of Canada’s most beautiful National Historic Sites, Royal Roads University has a long history of excellence. In 2015, we celebrated 75 years of leadership and learning - 55 years as a military college and 20 years as a public applied research university. קרא פחות