דוקטור לייעוץ נוצרי (באינטרנט)

כללי

קרא עוד על תכנית זו באתר האינטרנט של מוסד הלימודים

תיאור התכנית

דוקטורט בייעוץ נוצרי

קורס מקוון זה נלמד באנגלית בלבד.

שים את קולו של אלוהים במרכז הייעוץ שלך והפך לכלי של כוח הריפוי האלוהי שלו.

 • האם אתה בטוח שאתה משרת את צרכי הלב העמוק של הלקוחות שלך, או שאתה מרגיש לפעמים שאתה פשוט לובש איידס בכיסוי פצעים מוגלתיים?
 • האם לא תרצה לדעת שהלקוחות שלך נוקו ונרפאו על ידי חווית המגע האוהב ומילות החמלה של היועץ הנפלא מי לבדו יכול לגעת באותם מקומות עמוקים ביותר בתוכם?

אם כן, אז תואר דוקטור בייעוץ Christian Leadership University הוא בדיוק מה שחיפשת.

125539_blur-1867402_960_720.jpg

Pexels / Pixabay

דוקטורט לייעוץ נוצרי ששווה הרבה יותר מאשר את העיתון עליו הוא מודפס

אנו מאמינים כי ידע חוויתי הוא בעל ערך רב לאין ערוך מלמידה בספרים מנותקים. כל הידע בראש בעולם יועיל לך מעט אם לא תוכל לגרום לו לעבוד בעולם האמיתי. זו הסיבה שבכל שלב בדרך אתה מיישם את מה שאתה לומד. כל אחד מקורסי הייעוץ הנוצרי שלנו הוא מעשי מרענן ויוביל אתכם צעד אחר צעד בתהליכים והטכניקות בהן נעשה שימוש.

מדוע זה כל כך שונה מכל תכנית דוקטורט אחרת לייעוץ נוצרי מקוון?

אינך יכול להתחיל למדוד את ההשפעה של הצגת אלוהים ומשרת את כוח הריפוי שלו ישירות ללב שבור. זה עובר הרבה מעבר לעקרונות הייעוץ הנוצריים שאתה יכול לנסות ליישם בעצמך. קולו של האדון ישוע המשיח וכוחו המשתנה בחיים הם חיוניים לחלוטין להחזרתו השלמה והמתמשכת של לב פצוע עמוק.

קורסים אלה בנושא ייעוץ נוצרי ברשת נועדו להגיע לשורש הבעיה ולהקל על יעילותו של ישו בעצמו להגיע ולעשות את כל "ההרמה הכבדה". הוא לבדו יכול לבטל לא רק את הכאב הרגשי עצמו, אלא את בעיות הלב הבסיסיות הגורמות. כל אחד מהמאבקים הפנימיים האלה. אלוהים יודע את המקור המדויק של כל מחשבה, גישה ותמונה שלילית שבלב מחזיק, והוא רוצה יותר מכל לגעת באופן אישי וירפא אזורים אלה.

המסלול המהיר לתואר שלך

אתה הרבה יותר קרוב לתואר הרופא שלך בייעוץ נוצרי ממה שאתה מבין. הכניס עד 50% מהדוקטורט שלך באמצעות שילוב של תמלילים ממכללות אחרות ותיק ניסיון לחיים. השתמש היטב במחקרים וחוויות העבר שלך והרוויח את הדוקטורט לייעוץ נוצרי מהר יותר ממה שאי פעם חשבת שאפשר!

הרוויחו את התואר מהבית

השג תואר דוקטור מוסמך בייעוץ נוצרי 100% באמצעות למידה מרחוק.

תואר ייעוץ התחלה מהירה

הרוויח עד 50% מתואר הדוקטור לייעוץ הנוצרי באמצעות השילוב של אשראי ניסיון חיים והעברות ממכללות אחרות. או סמינריונים.

למה לשלם יותר?

שכר הלימוד ב- CLU הוא בערך 1/10 מהמכללה הפרטית הממוצעת וכ -1 / 4 מתוך מכללה ציבורית ציבורית.

סטודנטים ממדינות מתפתחות יקבלו הנחה מאוניברסיטת Christian Leadership University :

 1. אם אתה מזמין קורס CLU רגיל עם 3 נקודות זכות, שכר הלימוד לקורס יקטן מ- $ 300 ל- $ 150. חומרי הקורס ועלות המשלוח הם נוספים.
 2. יש לנו יותר מ 20 מודולי הדרכה אלקטרוניים מהקורסים המובילים שלנו המובילים לדיפלומה ברוחניות יישומית. כל החומרים זמינים באופן מיידי במחשב או בסמארטפון שלך. המחיר הרגיל למודול הוא $ 99 - 197 $, ואתה יכול לבקש קופון שמנחה את המודול לחצי מחיר. לחץ כאן למידע נוסף.

CLU הוא מספר 1 בלימוד מבוסס התגלות

הגישה הייחודית שלנו היא חיים אמיתיים, לימוד מבוסס התנ"ך, מבוסס התגלות, המאומת על ידי קולו של אלוהים.

קורסים זמינים

 • COU202 בהדרכת אלוהים
 • COU203 אבני פינה לתקשורת
 • COU301 תפילות המרפאות את הלב
 • COU305 הורות להצלחה
 • REN103 קהילה עם אלוהים
 • REN105 אביו של אלוהים
 • REN204 טבעי-טבעי
 • REN206 הגדלת המשחה
 • REN207 משחה מרפאת
 • חכמה REN310 באמצעות פרשנות חלומית

דרישות

מרבית התארים לדוקטורט מחייבים השלמת 40 נ"ז מעבר לתואר שני עם אפשרות לעשות עבודת דוקטורט עבור חלק מהנקודות. התארים הבאים דורשים 60 נ"ז מעבר לתואר שני, כולל עבודת דוקטורט חובה: דוקטור לפילוסופיה נוצרית, דוקטור לאלוהות ודוקטור לתיאולוגיה. נקודות זכות אלה עשויות להגיע משילוב של 1) קורסים שנלקחו; 2) עבודת דוקטורט או פרויקט משרד מקורי, ו -3) התנסות או התמחות. הסטודנט צפוי לעבוד יחד עם הדיקן בעיצוב תכנית שתענה על רצונו לצמיחה באזור (ים) בו אלוהים העמיד תשוקה בלבו.

 1. קורסים שנלקחו: התלמיד רשאי לבחור בכל אחד מהקורסים שמציעה CLU. אם יבחר קורס לתואר ראשון, יתווספו עבודה נוספת שתמלא את דרישות הבוגרים.
 2. עבודת דוקטורט מקורית או פרויקט משרדי: זו יכולה להיות יצירה מקורית בכתב או יצירת עבודת משרד. ייחודיות ו / או מקוריות יהיו נקודות הערכה מרכזיות בפרויקט זה. אם פרויקט כתוב, עליו לשמור על איזון בין מחקר טקסטואלי מקורי (בכתובים ובספרות משנית) ובדיקה מעשית של התזה בחיים האמיתיים. איכשהו, עבודת המשרד או היצירה המקורית הכתובה צריכות להוסיף פרספקטיבה חדשה לידע והתרגול של הנושא אליו עוסקת התזה.
 3. פרקטיקום או סטאז ': אנו מעודדים גם חלק מהתואר הדוקטור מתוך ניסיון משרדי אמיתי.

מגבלות: ניתן להעניק מקסימום 20 נ"ז לסך כל נקודות הזכות להעברה ממוסדות אחרים והן לזיכויים שנצברו בגין ניסיון חיים. מבין 20 אלה, לא יותר מעשרה עשויים להגיע מזיכויים שנצברו לצורך ניסיון חיים.

פרטי קשר

דוא"ל: clu@cluonline.com

טלפון: 800-466-6961
או
716-681-4896

פקס: 716-685-3908

פייסבוק: https://www.facebook.com/christianleadershipuniversity/

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

Christian Leadership University brings the Voice of God to every learning experience. It’s a unique approach that will transform the way you learn, and you’ll never go back to dry studying again once ... קרא יותר

Christian Leadership University brings the Voice of God to every learning experience. It’s a unique approach that will transform the way you learn, and you’ll never go back to dry studying again once you do it this way! קרא פחות