דוקטור לחינוך - מנהיגות ברפורמה בבתי ספר (Ed.D. מקוון)

כללי

תיאור התכנית

Union University , תשתנה.

הרופא לחינוך (EdD) באוניברסיטת Union University מיועד לאנשי מקצוע פעילים אשר יסיימו את לימודיהם ומוכנים לתפקידי מנהיגות והוראה בבתי ספר, אוניברסיטאות, ממשלה ועסקים. כבוגר EdD אתה יכול לתרום חיובי למינהל, הוראה, מחקר, מדיניות וגיבוש תכניות לימודים.

הרוויחו תואר שנועד להיות תערובת של תיאוריה ופרקטיקה, ידע קלאסי ומחקר עדכני, ניתוח וסינתזה, מאקרו-פרספקטיבה ומיקרו-פונקציונליות.

תואר מקוון לחלוטין

מסלול המנהיגות ברפורמה בבתי הספר באופן מקוון מיועד להכין את מנהיגי בתי הספר עם קורסים חדשים ורלוונטיים במנהיגות חינוכית. היו מצוידים ביצירת מימוש חזון למנהיגות בבתי ספר של המאה העשרים ואחת. להיות מסוגלים להיעזר במיטב המחקר והתרגול במדיניות, התפתחות ילדים, למידה, הוראה ומנהיגות במסגרת הרפורמה בבתי הספר.

אקדמאים במרכז המשיח

התלמידים שלנו משפרים את יכולת קבלת ההחלטות האתית שלהם באמצעות סביבה אקדמית מרוכזת במשיח. על ידי בניית הידע האינטלקטואלי והמוסרי שלהם, הם מצוידים להתמודד עם עולם פלורליסטי ולשרת טוב יותר את בתי הספר והקהילות שלהם.

הַאֲמָנָה

תוכנית זו עומדת בתקנים שפותחו על ידי המועצה המכוננת למנהיגות חינוכית של המועצה הלאומית להסמכת חינוך מורים (NCATE).

תוכן רלוונטי

התלמידים שלנו מקדמים את הידע והכישורים שלהם ומגדילים את יכולתם בהערכה ביקורתית של סוגיות, מגמות ומתודולוגיות עכשוויות.

הצהרת משימה / מסגרת רעיונית

המשימה של בית הספר לחינוך של האיחוד היא להכין מחנכים בעלי אופי וכישורים המשקפים את ישו בעת שהם משמשים ומובילים בבתי הספר ובקהילותיהם. The Ed.D. התואר מונחה על ידי המסגרת הרעיונית של תכנית הכנת המחנכים: דינמיקה של מורה-תלמיד של רגישות, השתקפות ואמונה. משימת האוניברסיטה היא "לספק השכלה גבוהה במרכז המשיח המקדמת מצוינות ופיתוח אופי בשירות לכנסייה ולחברה."

עדכון אחרון: אוג 2019

אודות בית הספר

Learn through rigorous academics. Thrive in a Christ-centered community. Succeed in your life and career. At Union University, be transformed.

Learn through rigorous academics. Thrive in a Christ-centered community. Succeed in your life and career. At Union University, be transformed. קרא פחות