דוקטורט בכלכלה ומכלכלה איסלאמית

כללי

2 מיקומים זמינים

תיאור התכנית

סקירה כללית:

אוניברסיטת אוקלידס, ארגון בינלאומי בין-ממשלתי עם המנדט של האוניברסיטה, מציע לבחור סטודנטים מהציבור הרחב תוכנית חוץ חיצונית (מרחק או מקוון) הנקראת EUCLID DIFE: דוקטורט בכלכלה וכספים אסלאמיים.

זוהי התכנית היחידה לתואר שני באוניברסיטה האסלאמית המאורגנת על ידי ארגון בין-לאומי בינלאומי, השותף לשכת המסחר והתעשייה האסלאמית (כיום ICCIA) ושל הבנק לפיתוח האסלאם, הן במוסדות OIC.

ההרשמה פתוחה למוסלמים ולא-מוסלמים כאחד.

מצגת אקדמית:

דוקטורט זה מייצג לפחות 90 שעות אשראי בארה"ב של קורסים אקדמיים מעבר לתואר ראשון, בהתאם לסטנדרטים בינלאומיים. ההנחה היא שתלמידים יעבירו 35 קורסי בוגר, ועבודת הדוקטורט נחשבת ל -25 נקודות זכות. כתוצאה מכך, רוב התלמידים הנכנסים צפויים לקבל 35 נקודות זכות במהלך שלב של הקורס מראש דיסרטציה.

המטרה הכוללת של הדוקטורט היא לספק נתיב אמין מבחינה מוסרית אקדמית כדי לבנות על רקע של הסטודנט וניסיון האוצר האסלאמי. הדוקטורט עוסק בכלים הפילוסופיים והדתיים של הכלכלה והמינהל האסלאמי, בעיקר בניגוד למודל המערבי. הסטודנטים צפויים לקרוא כמות ניכרת של חומר כדי לקבל הבנה רחבה של מצב האוצר האסלאמי כיום, בעיקר במונחים של מדיניות לאומית, אזורית וגלובלית.

דרישות קבלה:

על המועמדים להיות בעלי תואר שני או שווה ערך בינ"ל, שיונפקו על ידי מוסד הנמצא במסמך של אונסק"ו / מסד הנתונים של WHED. MBA ו דיפלומה או הסמכה סטודנטים עשויים להיחשב, שכן תהליך הקבלה EUCLID עבור תוכנית זו לוקחת בחשבון ניסיון אקדמי ומקצועי. קורסים גשר יכול להיות נדרש במקרים מסוימים.

מועמדים בחסות הממשלה (שהם כבר עובדי ממשלה) יכולים להתקבל ללא תואר שני, אם רמת ההשכלה והניסיון שלהם מספיקים. EUCLID עשויה לדרוש מהמשתתפים האלה להשלים קורסים בגשר לפני ההרשמה לתוכנית.

שפות: שוטפות באנגלית (מדוברת וכתובית) נדרשת ותיבדק. הערבית אינה דרישה, אך התלמידים יצטרכו להשתלט באופן מוחלט על הטרמינולוגיה של האוצר האסלאמי בערבית (מתורגמת).

הסטודנטים צפויים להיות במקום להקדיש 10-15 שעות לימוד אפקטיביות על בסיס שבועי.

לוח זמנים לרישום:

EUCLID יש רישום מתמשך (הכנסה) עבור תוכנית זו. זה מקובל להחיל כמה חודשים מראש אבל מומלץ ליישם 60-40 ימים מראש. חריצים ציבוריים כלליים מוקצים על בסיס ראשון לבוא, הראשון שימש.

עדכון אחרון: יול 2017

אודות בית הספר

EUCLID is, like the European Central Bank, NATO or the African Union, an international intergovernmental organization (IGO).

EUCLID is, like the European Central Bank, NATO or the African Union, an international intergovernmental organization (IGO). קרא פחות
וושינגטון , בנג'ול , בנגי , הרפובליקה המרכז אפריקאית ברשת , גמביה און ליין + 4 יותר פחות