דוקטורט בבלשנות

כללי

קרא עוד על תכנית זו באתר האינטרנט של מוסד הלימודים

תיאור התכנית

portuguese-5233295_960_720Atlantic International University","author_url":"","source":""}" />

דוקטור לבלשנות ב- AIU

דוקטורט. בקורס בלשנות תוכנן להתמחות בסטודנטים בתחום איסוף ידע מעמיק בנושאים תיאורטיים בתחום הבלשנות היישומית. זהו תחום בינתחומי המשלב מחשוב ומודלים מבוססי כללים של שפה טבעית, בלשנות חישובית, מתרגמים לז'רגון התעשייתי וכו '.

דוקטורט. בתכנית לבלשנות גורמת לתלמידים כיצד אנו מבדילים בין צלילי דיבור, כיצד אנו מקודדים רעיונות לשפה (סמנטיקה), כיצד שפה עובדת חברתית (פרגמטיקה), כיצד נוכל לדמות שפה במחשב (עיבוד שפה טבעית), ניתוח נתונים גדולים של דיבור ושפה (בלשנות חישובית) וכו '.

אחת המטרות העיקריות של דוקטורט. בקורס בלשנות הוא להכין את התלמידים להקנות הכשרה מתקדמת בתחום הקול, התחביר ורכישת שפה שנייה, כמו גם הכשרה במחשוב לשוני והתנסות בהצגת מחקר מקורי בערכים מקצועיים. הקורס כולל זיהוי וקידוד המשמעות והשימוש הנוכחי במילים (לקסיקוגרפיה), לימוד כיצד השתנה השפה עם הזמן (בלשנות היסטורית), תיעוד שפות לא מתועדות ללימוד (תיעוד שפה), שחזור ועידוד צמיחתן של שפות מתות או גוססות ( התחדשות שפה) וכו '.

קריירה

דוקטורט. בעלי בלשנות תארים יכולים לעבוד כאודיולוג, מתכנן שפות, סופר טכני, מתרגם, מוציא לאור, עורך, קופירייטר, שדרן או קורא חדשות, מורה, לקסיקוגרף, מפעיל טיולים, חוקר, מתכנן שפות, וכו '. החברות הגדולות המתעסקות בתחום זה. הם ארגוני הממשלה, עבודות ילדים, בריאות וחינוך, עוזרי הוראה, אנשי מקצוע שיווקיים.

לאחר סיום הדוקטורט בבלשנות, הסטודנטים יכולים גם לתכנן את מלגת הפוסט-דוקטורט בהודו וגם באוניברסיטאות הבינלאומיות. חשוב מכך, העובדה היא כי יותר ויותר אנשי מקצוע בבלשנות הם בעלי כישורי חישוב וניתוח נתונים, אשר הופכים אותם למישים להפליא בפרטיות, כמו גם בחלק מהארגונים הממשלתיים הבכירים.

אודיולוג

אבחן וטיפול בבעיות שמיעה.

מְתוּרגְמָן

העבודה היא לתרגם משפה לשפה.

לקסיקוגרף

התפקיד הוא לכתוב, להלחין ולערוך מילונים עבור פרסומים מודפסים וגם מקוונים.

שַׁדרָן

עובד כפרצוף או קולו של הציבור.

פסיכולוגית

המטרה העיקרית של הפסיכולינגיסטיקה היא לתאר ולתאר את תהליך הייצור וההבנה של תקשורת.

צור קשר היום!

אנו מבינים עד כמה מבוגרים עסוקים אין זמן לחזור לבית הספר. עכשיו, ניתן להרוויח את התואר בנוחות של ביתך ועדיין שיהיה לך זמן לעצמך ולמשפחתך. משרד הקבלה כאן כדי לעזור לך, לקבלת מידע נוסף או לבדוק אם אתה זכאי לקבלה אנא פנה אלינו. אם אתה מוכן להגיש בקשה, אנא שלח את הבקשה המקוונת שלך והדבק את קורות החיים וכל הערות / שאלות נוספות באזור שסופק.

למידע נוסף על ההסמכה שלנו "לחץ כאן!"

צפו ולמדו עוד אודות AIU עוד היום!

Atlantic International University - שינוי תרבותי בחינוך. מ- AIU ב- Vimeo.

BottomAtlantic International University","author_url":"","source":""}" />

עדכון אחרון: אוג 2020

אודות בית הספר

The combination of the underlying principles of student "self-instruction", (with guidance), collaborative development of curriculum unique to each student, and flexibility of time and place of study ... קרא יותר

The combination of the underlying principles of student "self-instruction", (with guidance), collaborative development of curriculum unique to each student, and flexibility of time and place of study provide, what we consider to be, the ideal learning environment. It is created with the purpose of satisfying individual needs and providing personal development for each student. Atlantic International University exists as an institution of experiential learning and nontraditional education at a distance. There are no classrooms and attendance is not required. קרא פחות