דוקטורט באסתטיקה ביו-רגנרטיבית

כללי

תיאור התכנית

הדוקטורט באסתטיקה ביו-רגנרטיבית הוא תוכנית לימוד אינטנסיבית של מצב מעורב ומונחה על ידי רופא עור מוסמך ומנוסה שמטרתו להעלות עלייה לחלוצי נובל ומנהיגים חדשניים בתעשיית האסתטיקה הבי-רגנרטיבית.

אסתטיקה ביו-רגנרטיבית משלבת בהצלחה את המחקר המעמיק של התחדשות ביולוגית ואת מדע האסתטיקה ההוליסטית. תוכנית זו אידיאלית לקוסמטיקאיות ואסתטיקאים, כמו גם מדענים, אחיות, תזונאים / דיאטנים ורוקחים הרוצים להעמיק את הידע שלהם על הפיזיולוגיה של העור ומחקר על המגמות האחרונות באסתטיקה המבוססות על מדעי הביולוגיה.

מדוע להיות בוגר אסתטיקה ביו-רגנרטיבית?

כסטודנט EWAA, תוכלו לחוות את העוצמה שיש לידע החדש שלכם וההשפעה שאתם יוצרים על הלקוחות שלכם, את הצורך לכתוב תוכן, לפרסם מאמרים מהווים הסכמה לגבי הממצאים שלכם, לבדוק מתודולוגיות או תוכניות פתרונות חדשות אשר יבנו לתוך קבוצה של פתרונות מסכימים שניתן לשתף ברחבי התחום.

קורס אסתטיקאי ביו-רגנרטיבי זה ייקח אתכם צעד אחר צעד מההיכרות עם מדעי הביולוגיה של מדעי ההתחדשות, דרך הפיזיולוגיה העולה בהמשך להכרת הפתופיזיולוגיה ופתרונות בסיסיים בתעודה מתקדמת, שליטה במצב הלקוח והתאמה אישית מהמאומנים שלכם. חזון כיצד ניתן לספק פיתרון הכולל את מה שהם צריכים לתקן, כלומר חולשה ו / או תסמונת מטבולית.

אתה תעבור מחקר ותגיש עבודת גמר המתמקדת באזור העניין שלך במדעי ההתחדשות, ותהפוך ליועצת ד"ר שהייתה שולטת במדע ולמדת לעומק מודל של הפיתרון במדעי ההתחדשות.

ההכרה בהחלטות המקצועיות שלך בהחלטת השילוב הטוב ביותר של אמצעים אסתטיים עבור לקוחותיך מרגע כניסתם ועד הרגע בו הם חוזרים ונשארים איתך כאסתטיקאי שבחרתם, הצמיחה שלך בענף תביא אותך לגבהים עם מדע מאושר. וידע.

אסתטיקאית ששולטת במדעים שמאחורי דאגות הלקוחות תהיה תמיד ערך מוסף ומובילה של הליגה לעומת אסתטיקאים מגובים שאינם תומכים במדע עם טענות לא מאושרות המופיעות על תוצאות הפתרונות האסתטיים שהם נותנים או מתכוונים להעלות. שהם בדרך כלל תלויים במוצר או במכשיר.

מי צריך להשתתף

בוגרי תואר אסתטי ביו-רגנרטיבי, בוגרי חוקרים, רופאי עור, רופאים כלליים, מנהיגים / חלוצים אסטטיים בתעשייה, יועצים אסתטיים, אסתטיקאים, מתרגלים פרא-רפואיים, אחיות.

מטרת התוכנית

לפתח ולהעצים מומחים מוסמכים, חוקרים, חלוצים ומובילים בתחום אסתטיקה ביו-התחדשות, בריאות ויופי, כדי להשלים את התחום הצומח במהירות של רפואה התחדשות ביולוגית ואנטי אייג'ינג.

מיומנויות שהושגו בסיום

כישורי מחקר ברמה גבוהה במדעי אסתטיקה ביו-רגנרטיבית, מנהיגות תעשייתית מתקדמת, מיומנויות ניהוליות להפעלת מרכזים אסתטיים ביו-רגנרטיביים ושילוב נהלים רפואיים אסתטיים לשיטות עבודה קיימות.

רשימת קריאה

 • פתופיזיולוגיה מתקדמת של המערכת האינסטגרם
 • פרמקולוגיה אסתטית מתקדמת של התחדשות ביולוגית
 • דרמטולוגיה אסתטית מתקדמת
 • ניהול כאבים מתקדם
 • מדעי לייזר ומתקדמים מתקדמים
 • מחלות זיהומיות מתקדמות של העור
 • סכנות ועקרות תעסוקתיות מתקדמות
 • איזון תזונה וסגנון חיים מתקדם
 • ניהול עסקים בינלאומי
 • פסיכולוגיה צרכנית מתקדמת
 • אחסנה ולוגיסטיקה
 • ניהול זיכיון
עדכון אחרון: אפר 2020

אודות בית הספר

In Bio-Regenerative Esthetics, the focus will be on how BioRegenerative Science can restore the natural condition of the integumentary (skin) system and its corresponding pathophysiology, the esthetic ... קרא יותר

In Bio-Regenerative Esthetics, the focus will be on how BioRegenerative Science can restore the natural condition of the integumentary (skin) system and its corresponding pathophysiology, the esthetic pharmacology of bio regeneration, pain management, esthetic dermatology and much more. The program is also designed to impart the requisite business management and entrepreneurship skills that are required for Estheticians to be able to successfully operate their business and even progress towards franchising. קרא פחות