בסיס prince2® & הכשרה למטפלים עם בחינות

כללי

2 מיקומים זמינים

תיאור התכנית

מה הן המטרות של הקורס הזה?

מעמדו Practitioner PRINCE2® הוא אחד כי ארגונים רבים תופסים להיות דרישת מינימום עבור מי שמחפש להוביל פרויקט או להיות מעורבת צוות פרויקט ברמה בכירה. לא רק הארגונים ליהנות מפרויקטים אשר נשלטים ומנוהלים לתקן זה, אבל האנשים מחזיקים בהסמכה ולהבין PRINCE2® כמו מתודולוגיה יכול ליישם את התיאוריות והתהליכים לעשות קריירה מוצלחת יותר.

  • PRINCE2® קרן

השלב הראשון של מוקדמות PRINCE2®; המטרה היא לוודא יש מועמד ידע מובטח של התיאוריות והתהליכים מאחורי המתודולוגיה PRINCE2®. התלמידים ילמדו את העקרונות הכלליים, ידע בסיסי של שבעה נושאים ותהליכים כמו גם מונחים וביטויים.

  • Practitioner PRINCE2®

השלב השני של מוקדמות PRINCE2®. על ידי העברת השלב השני והאחרון של מוקדמות PRINCE2®, המועמד תוכל להבין את הסיבות מאחורי PRINCE2® וליישם אותם בכל סביבת פרויקט. התלמידים ילמדו כיצד ליישם את עקרונות, נושאים ותהליכים למדו בשלב קרן לכל סביבה פרויקט בענף כלשהו, ​​וכן ידע מקיף של מתודולוגיה PRINCE2®.

מי הוא מיועד?

עם קרן PRINCE2®, תלמידים יוכלו להיות חבר של תמיכת צוות פרויקט, פרויקט או מנהל מוצר. כל מי שיש לו מעמד Practitioner תוכל לנצל את הכותרת "Practitioner PRINCE2®" אחרי השם שלהם ולקחת על עצמו תפקידים כגון מנהל פרויקט, מנהל צוות ואנליסט פרויקט.

דרישות

יש כמובן לא תנאי סף לקבלה אלא כדי לשבת תלמידי בחינת Practitioner חייב עברו בחינת הקרן שלהם.

מה מסמן כמובן זה מזה?

עם חבילה שלמה זה תוכל ללכת ישר לתוך כל תפקיד ניהול פרויקטים להרוויח עד 54,000 £.

מקור: PayScale

מה קורה לאחר שביקשתי מידע?

ברגע שיש לך שאל לך יצור קשר אחד מיועציו הקריירה המומחית שלנו אשר יוכלו לספק לך כל מידע נוסף שאתה צריך.

עדכון אחרון: נוב 2016