במהלך הנאום

כללי

תיאור התכנית

במהלך הנאום

היית רוצה לפתח את הקריירה המקצועית שלך ברדיו? במהלך הנאום שאנו מציעים ברו"ח באינטרנט, יתייחס אליך את היסודות לנאום הגיית דיבור, קול, ביצועים, רדיו וטלוויזיה מושלם.

במהלך נאומו, תוכל להשתמש בכלי Audacity, תוכנה ספציפית להקלטה ועריכת קול. תוכל לבצע תרגילים, ובכלל זה סופי אתה עובד כדיבור עם תכנית הרדיו משלך, אשר יהיה להציע את המכתב שלך כשדרני רדיו.

ברגע שסיימתי את הקורס בדיבור, אתה יודע להשתמש בקול שלך ולהתאים לז'אנרים שונים של מדיה אורקולי. להיות מסוגל לנהל בכל קשר תקשורתי עם שטף מילולי ואתה תהיה מוכן לעבוד כמו רדיו או טלוויזיה. האם זה העתיד שאתה רוצה לעבוד? ברו"ח באינטרנט אנו עוזרים לך לקבל את זה!

TEMARIO

  1. הדיבור ותקשורת אוראלית
  2. החומר המהדהד: הקול
  3. צורת הצליל: פרוזודיה אורקולי
  4. הגייה
  5. הפרשנות
  6. נאום רדיו
  7. דיבור בטלוויזיה

תוכן מעשי

הפעלות בהתנדבות בפועל תבוצע במתקני אורקולי Salduie רו"ח קרן (סראגוסה), שמטרתה הניסויים עם ציוד אורקולי כדי להשלים את תוכן התכנית.

עדכון אחרון: אוק 2014

אודות בית הספר

CPA Salduie nace fruto del acuerdo entre CPA (Centro de Formación Audiovisual) y la Fundación San Valero, una entidad con más de 60 años de experiencia docente.

CPA Salduie nace fruto del acuerdo entre CPA (Centro de Formación Audiovisual) y la Fundación San Valero, una entidad con más de 60 años de experiencia docente. קרא פחות