במהלך דיבוב לעברי

כללי

תיאור התכנית

דיבוב כמובן

להיות קול עם אופי? קבל את המרב. פטנטים בדיבוב לעברי אנו מציעים ברו"ח באינטרנט וכיפוף יכולים לעבוד webseries, סרטים קצרים ואפילו יכולים לפתח את הצד האמנותי שלך על ידי ביצוע את הקול שלך כלי של פרשנות. רוצה לדעת איך? עם הקורס תלמד לבטא דיבוב לעברי באופן טבעי, אתה תעבוד היבטים של טיפול בדיבור, דיבור ואינטונציה קולית. למד תהליך טרום דיבוב, כך שאתה יהיה מסוגל לעשות את העיבוד של תסריטים ודיבוב ייצור אם אתה עושה הפקת וידאו. קבל הדרכה מעשית ואתה תעבוד עם התכנית Adobe Audition.

זה קורס מקיף של דיבוב המאפשר לך לגשת לעבודה עם משכורת טובה עם מקצוע ביקוש גדול היום. צריך עוד סיבות לעבוד בדיבוב סרט?

יתר על כן, על פי הפרי של אתר Eldoblaje.com, שלושת התלמידים העליונים יהיו בולט בדף "הקולות חדשים" שבו הם יכולים לקבל עבודות כסעיף שחקן קול.

חומר כלול: הקורס כולל דיבוב לעברי רישיון אדובי אודישן. תוכנה זו זמינה רק עבור Windows.

סדר היום

  1. בסיס טכני להקלטה
  2. הפקה
  3. הקול
  4. דיבוב וקול
  5. Postproduction

תוכן מעשי

הפעלות בהתנדבות בפועל תבוצע במתקני אורקולי Salduie רו"ח קרן (סראגוסה), שמטרתה הניסויים עם ציוד אורקולי כדי להשלים את תוכן התכנית.

עדכון אחרון: יול 2014

אודות בית הספר

CPA Salduie nace fruto del acuerdo entre CPA (Centro de Formación Audiovisual) y la Fundación San Valero, una entidad con más de 60 años de experiencia docente.

CPA Salduie nace fruto del acuerdo entre CPA (Centro de Formación Audiovisual) y la Fundación San Valero, una entidad con más de 60 años de experiencia docente. קרא פחות