בינה מלאכותית: השלכות על קורס מקוון קצר באסטרטגיה עסקית

כללי

קרא עוד על תכנית זו באתר האינטרנט של מוסד הלימודים

תיאור התכנית

109555_button_read-more-about-this-program-on-the-schools-website.png

גלה כיצד AI מעצב מחדש את העסק ופיתוח ערכת כלים ליישוםו.

הקורס הקצר המקוון של MIT בינה מלאכותית: השלכות על אסטרטגיה עסקית מקוונת נועד ללמד אותך את הכישורים הדרושים בכדי לכלול AI באסטרטגיה העסקית שלך וליצור תוכנית טרנספורמציה. באמצעות שילוב מרתק של תובנות עסקיות ודוגמאות מקרה, תוכלו לחקור את ההשפעה של טכנולוגיות AI וכיצד ניתן לרתום אותן לתמיכה בצרכים העסקיים שלכם.

הקורס מסייע לכם להבין את ההשלכות העסקיות והפוטנציאל הכלכלי של טכנולוגיות AI מרכזיות, כגון למידת מכונה, עיבוד שפות טבעיות ורובוטיקה.

בסיום קורס זה תצליחו עם:

  • היסוד המעשי ב- AI וההשלכות והיישומים העסקיים שלו.
  • מפת דרכים ליישום אסטרטגי של טכנולוגיות AI בעסק שלך.
  • היכולת לעבוד לצד צוותי AI כדי ליידע קבלת החלטות, ולהגדיל את היעילות והרווחיות.

מבנה הקורס

בית הספר לניהול של MIT Sloan משתף פעולה עם GetSmarter, מותג של 2U, Inc., בכדי ליצור כיתה חדשה של חוויית למידה - כזו שהיא עשירה, שיתופי פעולה ונגישה. נצל את מודל הלמידה החלקית (6-8 שעות בשבוע) ואת התמיכה של מנחה למידה ראשית בקמפוס הלמידה המקוון, בזמן שאתה מרוויח תעודת סיום מ- MIT Sloan.

תוכנית מקוונת זו בת שישה שבועות מציגה לך הבנה בסיסית בנוף ה- AI הנוכחי. תקבל היכרות מעשית עם טכנולוגיות מפתח AI והשלכותיה העסקיות, ותצייד אותך בידע ובביטחון לרתום את AI לצמיחה ארגונית.

מודולים משוחררים מדי שבוע, ומאפשרים גישה גמישה אך מובנית ללמידה.

הנושאים הכלולים בתוכנית כוללים:

  • מבוא לבינה מלאכותית
  • למידת מכונה בעסקים
  • עיבוד שפות טבעיות בעסקים
  • רובוטיקה בעסקים
  • בינה מלאכותית בעסקים ובחברה
  • עתיד הבינה המלאכותית

מי ייהנה?

תוכנית זו נועדה להכין את מקבלי ההחלטות - כמו מנהלים ומנהיגים עסקיים - לנתח, לבטא וליישם ביעילות תובנות ניהול AI ומנהיגות מובילות.

כיצד להירשם

אין דרישות קדם רשמיות להצטרף לתכנית זו. הקורס הקצר המקוון זמין לאנשי מקצוע העובדים, ללא קשר למיקום, לימודים אקדמיים או ניסיון בעבודה. אמנם אין קריטריוני קבלה או עמלת רישום, אך תזדקק לחשבון דוא"ל שוטף וגישה למחשב ולאינטרנט, כמו גם לקורא PDF. יתכן שתצטרך להציג מצגות של Microsoft PowerPoint ולקרוא וליצור מסמכים ב- Microsoft Word או ב- Excel.

הירשם עכשיו!

שאלות נפוצות

בקר בדף הקורס למידע נוסף על תאריכי הפגישה הקרובים, מחיר התוכנית ועוד:

[גלה עוד]

אם יש לך שאלות נוספות, צור קשר:

1 617 997 4979
mitsloan@getsmarter.com

הזמן פגישה עם יועץ הקורס שלך

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

The MIT Sloan School of Management emphasizes innovative research that enhances management practice. Its focus on action learning means that students are able to apply concepts learned in the classroo ... קרא יותר

The MIT Sloan School of Management emphasizes innovative research that enhances management practice. Its focus on action learning means that students are able to apply concepts learned in the classroom to real-world business settings. קרא פחות
בקר באתר בית הספר