בדיקות תוכנה מוסמכות HP

כללי

תיאור התכנית

בדיקת התוכנה של HP Certified

KBuffer חתם עם אוניברסיטת תוכנה של HP כמרכז הדרכה מורשה.

קורס מבוא

בדיקות תוכנה היא תהליך המשמש לזיהוי הדיוק, שלמות, והאיכות של תוכנה. בדיקה מסייעת כדי לוודא ולאמת אם התוכנה פועלת כאמור במפרט ללא כל שגיאה. מתודולוגיות סטטי ודינמיות משמשות לבדיקת היישום. בדיקות תוכנה צריכה שיטתית לחשוף סוגים שונים של שגיאות בפחות זמן ומאמץ. הנתונים נאספו באמצעות בדיקה יכולים גם לספק אינדיקציה של אמינות התוכנה של ואיכות.

אז, מה היא בדיקות תוכנה?

לפי ויקיפדיה, בדיקות תוכנה היא חקירה שנערכה על מנת לספק עניין עם מידע על האיכות של המוצר או שירות תחת בדיקה. בדיקות תוכנה יכולות גם לספק אובייקטיבית, השקפה עצמאית של תוכנה כדי לאפשר לעסקים להעריך ולהבין את הסיכונים של יישום תוכנה. טכניקות בדיקה כוללות, אך לא רק, בתהליך של ביצוע תכנית או יישום במטרה למצוא באגים בתוכנה (טעויות או פגמים אחרים).

KBuffer, הוא אחד המובילים של מכון להכשרה המורשה על ידי HP.

HP היא אחת מהחברות הגדולות בעולם והיא ממשיכה להתקדם בסולם על ידי מתן פתרונות תוכנה מובילים יותר כדי להפעיל, לנהל, לייעל, ולקוחות מאובטחים יישומים ארגוניים ומרכזי נתונים. תוכניות ההסמכה של HP Software להכין את התלמידים להתמודד עם האתגרים הגוברים של היום עם הכישורים הטכניים הדרושים כדי לשים אותך קדימה בבדיקות תוכנה האנכית.

אוניברסיטת תוכנת HP מתמקדת בעיקר בהקניית הכשרה בתחום בדיקות תוכנה. זה כולל כמובן שמספק מבוא לבדיקות תוכנה באמצעות כלי אוטומציה וידע בכלים בדיקות תוכנה המפורטים להלן:

  • ניהול מחזור חיים של יישומי HP (ALM)
  • בדיקות פונקציונליות המאוחדות HP (UFT)
  • HP LoadRunner (LR)
  • גנרטור משתמש וירטואלי HP (VuGen)

מי יכול להשתתף?

כל בוגר או אפילו תואר ראשון.

איפה ניתן להציב?

HP הסכים לקחת את הקרם של מועמדים התאמנו תחת תכנית עצמם זה. בנוסף לכך הם ממליצים מועמדים אלה ללקוחות שלהם ומייג'ורס IT אחר.

עדכון אחרון: יונ 2015

אודות בית הספר

Established in 1986 in Chennai, India, 'KBuffer Online' owned by Mr. G.M. Sundaram has been serving various clients in the fields of Publishing, Printing, and Multimedia. They also had a branch in Mad ... קרא יותר

Established in 1986 in Chennai, India, 'KBuffer Online' owned by Mr. G.M. Sundaram has been serving various clients in the fields of Publishing, Printing, and Multimedia. They also had a branch in Madurai to cater to the needs of many publishers in that city. The Promoter, Mr. G.M. Sundaram has rich experience in fields of Training, Publishing, and Multimedia. In 2003, Super Graphics started promoting various courses under the brand name of KBuffer. קרא פחות