אקדמית מקבלים מרחוק (כמובן מפתח זוטר אינטרנט)

כללי

תיאור התכנית

להפוך ל
מפתח אינטרנט ג'וניור
100% REMOTE | 100% במשרה מלאה | 100% עבודה אמיתיים

351

מהו מרחוק אקדמית Makers?

מרחוק Makers האקדמיה הוא כמובן שאין כמותו - לגמרי באינטרנט, מאוד immersive, במשרה מלאה, וממוקדת לחלוטין על שהכנסת אתכם העבודה הראשונה שלך כמפתח.

בזבזנו את הזוג האחרון של שנים לחקור ומחדד איך להפוך אנשים לתוך מהנדסי תוכנה, אבל לא כולם יכולים לעבור ללונדון כדי להצטרף אלינו בקמפוס פנים אל פנים שלנו.

בחודש פברואר 2015, השקנו מרחוק אקדמית Makers: קורס הממנף את כל מה שלמדנו בבית Makers האקדמיה לעזור לאנשים בכל רחבי העולם ללמוד קוד - מן הנוחות של הבית שלהם.

האם זה באמת עובד?

אנחנו בשלב מוקדם, אבל תוצאות עד כה היו מאוד חיוביות, עם בוגרים מרחוק Makers אקדמיה שאני לוקח בממוצע 28 ימים כדי למצוא עבודה.

מאז, השקנו את 3rd & קורסים מרחוק אקדמית Makers 4, גדול עוד יותר ואפילו טוב יותר, והם נמכר!

הירשם עכשיו שלוש הגרסאות הבאות של אפשרות למידה מרחוק פנטסטי שלנו. מספר מקומות בהחלט מוגבל, כך להחיל עכשיו לפני שיהיה מאוחר מדי.

שלב-אחר-שלב חינוך

אחת הבעיות העיקריות שיש לאנשים כאשר לומדים קוד הוא לדעת מה כדי ללמוד דברים. אתה צריך ללמוד HTML הראשון, אז רובי? או אולי להתחיל עם Javascript ואת דרך העבודה שלך Rails?

אנו מסירים את המחסום הזה עם תוכנית הלימודים שלנו - פותח עם מהנדסי תוכנה מיטב - הליכה אותך לאורך הדרך הטובה ביותר ללמוד לכל יצירה בנפרד, ולאחר מכן כיצד להתאים את כולם יחד, תמיד באמצעות שיטות העבודה המומלצות האחרונה.

שלא כמו כל התוכניות מקוונות או המרוחקות אחרות, אתה לא רק ללמוד תחביר. תלמד להיות מהנדס. תלמד את העקרונות של אומנות תוכנה. תלמד לכתוב קוד אלגנטי, קריא, יפה, ואתה תהיה עבודה מרובות פילדינג מציע כתוצאה מכך.

תוכנית זוג

ללמוד איך לקודד יכול להיות מאתגר - אבל זה הרבה יותר קל אם אתה עושה את זה עם אנשים אחרים.

Makers אקדמיה מרחוק הוא התכנית למידה מקוונת ומרוחקת הראשונה שמחברת אותך עם לומדים אחרים, מה שמאפשר לך ליצור התאמה בין-תכנית מרחוק איתם בזמן אמת.

250

Peer-to-peer מודל

הדבר שעושה Makers אקדמיה כל כך מיוחדת הוא שאנחנו לא כמו ספר רגיל. כן, יש לנו מאמנים, אבל לא, אנחנו לא מבלים כל היום 'בכיתה'. אנו משתמשים במודל מונחה-peer, כך אתה לומד באמצעות פיתוח יצירתי, פרויקט מונחה, בדיוק כמו במקום העבודה. בעוד תצטרך גישת מנחה כמובן מנוסית אשר תדריך אותך בכל עת, לספק סדנות הפעלות פריצה ועזרה נותנת כאשר אתה נתקע, הרוב המכריע של הלמידה שלך ייתמך על ידי החברים אחרים של המחזור שלך.

Makers אקדמיה מרחוק הוא ההצעה מחוברת / המקוונת הראשונה עבור מי רציני לגבי ללמוד כיצד לקודד. ישנם הרבה משאבים בחוץ המשמשים ללימוד חתיכות קטנות של פאזל, אבל מרחוק Makers האקדמיה היא הראשונה שמביאה את הכל ביחד, נותן לך דרך ברורה עבודה כמפתח אינטרנט זוטר, ומערכת תמיכה זה יהיה לדחוף אותך מעבר לקו הגמר.

להרשם כסטודנט על מרחוק Makers האקדמיה לא אומר שאתה לבלות את החיים 12-16 השבועות הבאים המדמה כמפתח, עושה יומי סטנד-אפ ועבודה בצוותים על פרויקטים אמיתיים. זה מעמיד אותך בעמדה נהדרת לאחר שתתקדם, כפי יש לך טון של ניסיון שרוב המתחילים יכולים רק לקוות עבור.

משרות נדל בסוף

שלא כמו כל האחרים "למדו קוד באינטרנט" אפשרויות שם בחוץ, בוגרי Makers האקדמיה מרחוק לסיים את התכנית כמפתחי 'אומן' תעסוקה ביותר, בדיוק כמו התלמידים במפקדת אקדמית Makers.

לאחר שאתקדם, צוות הגיוס שלנו יעבוד איתך בדיוק כמו שהם עושים עם התלמידים הרגילים שלנו, הקניית כשרת ראיון, עושה בדיקות טכניות בפועל, מציג בפניך את רשת השותפים שכירת שלנו.

עדכון אחרון: מרץ 2017

אודות בית הספר

Makers Academy takes students from novice to Junior Web Developers by providing intensive, hands-on course modules which provide the student with an understanding of cutting edge coding techniques suc ... קרא יותר

Makers Academy takes students from novice to Junior Web Developers by providing intensive, hands-on course modules which provide the student with an understanding of cutting edge coding techniques such as agile & TDD. At the courses conclusion, there is extensive Job Support to help graduates enter in to the workforce quickly. קרא פחות