אנגלית כתוכנית שפה שנייה

כללי

תיאור התכנית

הבהרה תכנית

האם אתם מתכננים להירשם באחת התוכניות האקדמיות של VIU, אבל לא מרגישים כאילו אתה מאובזר עם אנגלית אקדמית? או שאתה כרגע בתוכנית אקדמית רוצה להיות טוב יותר לתת מצגות או בכתיבת עבודות מחקר? גם אם אתה רק רוצה לקחת בשיעור אנגלית להרחיב את אוצר המילים שלך ולהגדיל רהיטות, VIU של אנגלית כשפה שנייה (ESL) תוכנית מקוונת מציע שיעורים שמתאימים לצרכיך.

אנגלית היא השפה הדומיננטית בתחומי תקשורת, מדע, עסקים, בידור. לכן, להיות בקיא באנגלית פותח דלתות רבות בשוק העבודה הבינלאומי.

הקורסים המקוונים ESL של VIU הם מאוד אינטראקטיביים נועד לסייע לתלמידים להצליח בלימודים. במסגרת התוכנית המקוונת של ESL מציע פורמט שבעה שבועות נלמד על ידי סגל שנמצאים מדריכים בשפה האנגלית מומחה ומנוסה בהוראת אוכלוסיה מגוונת של תלמידים. בזמן לקיחת קורסים מקוונים ESL, תלמידים יפתחו כישורים דרושים כדי להיות סופרים בטוחים, רמקולים רהוטים, המאזינים יעילים, וקוראים חזקים.

עם באינטרנט ESL VIU, ללמוד אנגלית אקדמית מכל מקום ובכל זמן!

תוצאות תכנית

עם סיום מוצלח של קורסים מקוונים ESL, התלמידים פיתחו:

  • מיומנויות הקשבה ואמונה להיות מסוגלת לתת מצגות באמצעות דקדוק נכון, הגייה ברורה כישורי ארגון חזקים;
  • אסטרטגיות לרישום הערות, ניהול זמן, עמידה במבחנים, ועבודה קבוצתית;
  • מיומנויות ברפרוף וסריקת טקסטים שונים לקבלת מידע;
  • מיומנויות הגרסאות ועריכה למשימות בכתב; ו
  • מיומנויות מחקר הציטוט באמצעות איגוד הפסיכולוגים האמריקאי (APA) בפורמט

מעבר ESL

לאחר שסיים בהצלחה קורסים ESL וחיזוק אנגלית אקדמית שלך, יהיה לך את האפשרות להמשיך את לימודיך אחת מתוכניות הלימודים של VIU.

קורסים מקוונים ESL

  • מתקדם גבוהה דיבור והאזנה
  • קריאה וכתיבה מתקדמות גבוהות
עדכון אחרון: יול 2016

אודות בית הספר

VIU is a non-profit university committed to setting a new standard in higher education. Through our student-centered approach, we endeavor to provide the most positive environment for learning availab ... קרא יותר

VIU is a non-profit university committed to setting a new standard in higher education. Through our student-centered approach, we endeavor to provide the most positive environment for learning available anywhere. Our programs are structured to allow students great flexibility in the design and direction of their own studies. At the same time, every student is assigned a personal mentor who acts as a guide in course selection and career orientation. VIU offers tuition scholarships to high potential students, because we believe that good education should be available to everyone, including those who do not have the necessary funds to pursue higher education. קרא פחות