אימון בסיס & מתרגל prince2® עם בחינות ורבו +

כללי

2 מיקומים זמינים

תיאור התכנית

מה הן המטרות של הקורס הזה?

מעמדו Practitioner PRINCE2® הוא אחד כי ארגונים רבים תופסים להיות דרישת מינימום עבור מי שמחפש להוביל פרויקט או להיות מעורבת צוות פרויקט ברמה בכירה. לא רק הארגונים ליהנות מפרויקטים אשר נשלטים ומנוהלים לתקן זה, אבל האנשים מחזיקים בהסמכה ולהבין PRINCE2® כמו מתודולוגיה יכול ליישם את התיאוריות והתהליכים לעשות קריירה מוצלחת יותר. קבל גישת מומחה PRINCE2® האישי אשר יספק הדרכה אישית, תמיכה, תעשיית תובנה, מגמות ומידע. תלמידים גם יקבלו גישה למידע פיתוח קריירה נוסף עם קורסי intro חינם במתודולוגיות נלוות כגון PRINCE2® Agile, AgilePM ו ITIL®.

  • PRINCE2® קרן

השלב הראשון של הסמכת PRINCE2®; המטרה היא לוודא יש מועמד ידע מובטח של התיאוריות והתהליכים מאחורי המתודולוגיה PRINCE2®. התלמידים ילמדו את העקרונות הכלליים, ידע בסיסי של שבעה נושאים ותהליכים כמו גם מונחים וביטויים.

  • Practitioner PRINCE2®

השלב השני של מוקדמות PRINCE2®. על ידי העברת השלב השני והאחרון של הסמכת PRINCE2®, המועמד תוכל להבין את הסיבות מאחורי PRINCE2® וליישם אותם בכל סביבת פרויקט. התלמידים ילמדו כיצד ליישם את עקרונות, נושאים ותהליכים למדו בשלב קרן לכל סביבה פרויקט בענף כלשהו, ​​וכן ידע מקיף של מתודולוגיה PRINCE2®.

מי הוא מיועד?

קורס זה מיועד לכל מי שמחפש כדי לקבל אישור כמתרגל PRINCE2®. זה גם עבור מי שמחפש לשמור על קשר עם המגמות בתעשייה בזמן שיש תמיכה והדרכה בנוגע לכל התפתחות קריירה על מצב עבודה במקום.

דרישות

הקורס אין תנאים מוקדמים אלא כדי לשבת תלמידי בחינת Practitioner חייב עבר בחינת הקרן שלהם.

מה מסמן כמובן זה מזה?

עם חבילה שלמה זה תוכל ללכת ישר לתוך כל תפקיד ניהול פרויקטים להרוויח עד 54,000 £.

מקור: PayScale

מה קורה לאחר שביקשתי מידע?

ברגע שיש לך שאל לך יצור קשר אחד מיועציו הקריירה המומחית שלנו אשר יוכלו לספק לך כל מידע נוסף שאתה צריך.

עדכון אחרון: מרץ 2020