קרא את התיאור הרשמי

World Executive Education Institute

ההסמכות המקוונות המובילות בתחום

WEEI הוקמה על מנת לספק לאנשי מקצוע הזדמנויות נדירות להשגת כישורים לתארים מתקדמים מאוניברסיטאות בינלאומיות יוקרתיות. אנו מקיימים שותפויות עם מוסדות להשכלה גבוהה שונים בכדי לספק תוכניות תואר שלמות באופן מקוון באמצעות המערכות הטכנולוגיות הפדגוגיות והמתקדמות.

עם WEEI, התלמידים יכולים להתחבר ולהשלים עבודה בכל עת, כאשר ההתקדמות האקדמית שלהם נקבעת לפי לוח הזמנים שלהם וסגנון הלמידה שלהם. כל התוכניות שלנו הן תעשייתיות ורלוונטיות מקצועית לשיפור החברה בכלל.

המשימה שלנו:

אנו שואפים לעודד אנשי מקצוע ברחבי העולם לשאוף להשכלה גבוהה. מודעות תרבותית, תקשורת ומנהיגות עולמית הם נקודות החוזק שלנו במאמץ זה. הלך הרוח הגלובלי הוא חיוני לצמיחה מקצועית ואישית כאחד. השכלתנו בסגנון אירופי מכינה את התלמידים עם תודעה גלובלית המעוגנת בקוסמופוליטיות.

התוכניות שלנו:

אנו מבינים שאנחנו מלמדים את האנשים הפעילים בקריירה ובחיים המקצועיים שלהם. לפיכך, התהליך האקדמי עוכב לנקודות המהותיות הניתנות ליישום מעשי כמו גם מקצועי. הצוות האקדמי שלנו מתכנן ומיישם את כל החומרים הרלוונטיים ביותר לכל קורס לצורך התקדמות יעילה.

איכות מוסמכת:

ב- WEEI אנו שואפים לתכנן את הקורסים הרלוונטיים ביותר לתעשייה התואמים את דרישות הקריירה הבינלאומית. איכות המסירה שלנו מאושרת על ידי מספר מדדים בינלאומיים. זה משקף את המחויבות שלנו כלפי הסטודנטים והסגל שלנו.

בואו נעזור לך להשיג את המטרות האקדמיות שלך.

הַאֲמָנָה

חינוך איכותי צריך להיות שקוף ולאישור אקדמי על ידי גופים בינלאומיים שונים. למרות שאנחנו לא מוסמכים על ידי ה- CHEA האמריקני, מוסדות השותפים שלנו מוכרים כולם על ידי ממשלותיהם בהתאמה ומורשים על ידי משרדי החינוך שלהם. WEEI שומר באופן עצמאי גם על מדדי האיכות הבאים. לפיכך, ההערכות מכבדות היטב ברחבי העולם.

123503_Accredited-Member-Logo-310x119.png

המרכז האירופי להסמכה עצמאית בלמידה אלקטרונית (ECICEL) הוא ארגון מקצועי בינלאומי המנוהל על ידי המועצה והקצינים; היא הוקמה כדי לשפר את המקצועיות על ידי שמירה על הסטנדרטים של תוכניות המרחק וגם שיפור בהן. לאחר הסכם של המועצה בשנת 2013, תוקנו נהלי ההסמכה של ECICEL על מנת לתקנן את הקריטריונים שלה תוך התייחסות למבחני המידה הלאומיים. יו"ר ECICEL, גזבר ומזכיר נבחרים מדי שנה מחברים מוסמכים. חברים משותפים המוכרים היטב במקצוע וחברים שנבחרו על ידי ספקים מוסמכים מהווים את המועצה. המועצה ממנה את הפאנל המוסמך. חברי הפאנל מוסמכים כראוי עם ניסיון, עצמאות ומומחיות בלמידה והדרכה מרחוק.

123504_eeua-logo-with-name.jpg

אנו מאושרים על ידי האיגוד לאוניברסיטת מזרח אירופה. EEUA הוקמה בשנת 2010 על ידי האוניברסיטאות במזרח אירופה במטרה לפתח את מערכת ההשכלה הגבוהה כבית גלובלי לסטודנטים בינלאומיים. כיום EEUA מאחדת את אנשי המקצוע הבינלאומיים הגבוהים מכל רחבי העולם ומשמשת כיזם, מנחה, ותומך בינלאומי HigherEd ביחס לשיתופי פעולה אוניברסיטאיים ושותפויות ארוכות טווח. ה- IUNC החל עם אירואסיה ואז התפשט לכל העולם. חברים ידועים כוללים את אוניברסיטת מדינת מוסקבה, אוניברסיטת גומל, האוניברסיטה הפדרלית בקזאן ואת האוניברסיטה הדרומית-מערבית בקורסק.

123505_ISO-9001-310x117.jpg

WEEI מוסמך על ידי ISO 9001, המוגדר כתקן בינלאומי המפרט דרישות למערכת ניהול איכות (QMS). ארגונים משתמשים בתקן כדי להדגים את היכולת לספק באופן עקבי מוצרים ושירותים העונים על דרישות הלקוח והרגולציה. זהו התקן הפופולרי ביותר בתכנית ISO והסטנדרט היחיד בסדרה שאליו ארגונים יכולים לאשר.

מוסדות שותפים

האוניברסיטה הפיננסית תחת ממשלת הפדרציה הרוסית

המוסד החינוכי במימון המדינה הפדרלית להשכלה גבוהה "האוניברסיטה הפיננסית תחת ממשלת הפדרציה הרוסית" הוא אחד המרכזים הרוסים הוותיקים ביותר למומחים פיננסיים, מומחים למשפט פיננסי, ונחשבים כמוסד המוביל להשכלה גבוהה בכלכלה ברוסיה ובמדינות חבר העמים. הוא נוסד לפני מאה שנה. האוניברסיטה בוגרת תכניות פיננסיות וכלכליות עם היתרונות התחרותיים הטובים ביותר ברוסיה ובעולם. חברי ממשלת הפדרציה הרוסית, שרי האוצר, קובעי מדיניות ואנשי עסקים ידועים, אנשי ציבור ומלומדים הם מבוגרי האליטה של האוניברסיטה. האוניברסיטה יצרה קשרי שותפים עם 90 אוניברסיטאות בחו"ל, מוסדות חינוך, מרכזי מחקר, מוסדות פיננסיים ובנקים מחמישים מדינות בעולם.

123506_Media_574777_smxx.png

אוניברסיטת שנזן, סין

אוניברסיטת שנזן היא אחת האוניברסיטאות המובילות בסין שהוקמה בשנת 1983. היא מוסמכת על ידי מועצת המדינה של הרפובליקה העממית של סין וממומנת על ידי הממשלה העירונית של שנזן. האוניברסיטה לקחה את ההרשמה הראשונה באותה השנה במה שכינה דנג שיאופינג "מהירות שנזן". דנג אף נקרא "אבי אוניברסיטת שנזן". הוא נחשב לאוניברסיטה המתפתחת ביותר בסין, וגם לאחת מ -100 האוניברסיטאות המובילות בסין ואחת האוניברסיטאות המובילות הרשומות באוניברסיטאות המובילות בעולם. . בעל שם מפורסם הוא מא הואטנג, מייסד ומנכ"ל חברת Tencent. מאז 2017 האוניברסיטה ריכזה הוראה מכוונת מחקר והשקיעה רבות במתן מעבדות מחקר עדכניות. בשנת 2017 תקציב המחקר הסתכם ב 9,705,000 מיליון יואן. בשנת 2006 הוסמכו שלוש פקולטות להציע דוקטורט. מעלות.

123507_154426701-310x212.jpg

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:


World Executive Education Institute

תוכנית הכלכלה הפוליטית הבינלאומית מציעה חינוך המתמקד בסיוע לאנשים להצליח בכוח העבודה הגלובלי הדינאמי. מיומנויות אלה כוללות חשיבה ביקורתית, הכרת מספר רב של תרבויות והקשרים ... [+]

דוקטור מקוון לכלכלה פוליטית בינלאומית

תוכנית הכלכלה הפוליטית הבינלאומית מציעה חינוך המתמקד בסיוע לאנשים להצליח בכוח העבודה הגלובלי הדינאמי. מיומנויות אלה כוללות חשיבה ביקורתית, הכרת מספר רב של תרבויות והקשרים תרבותיים, כישורי מחקר קפדניים ויכולת לתקשר ביעילות במגוון של סביבות. הסטודנטים יהיו מוכנים לתפקידים אנליטיים וניהוליים במגזר הציבורי, ללא מטרות רווח ופרטיים הקשורים לעניינים בינלאומיים. יש בסך הכל 9 קורסים 36 מודולים שיש להשלים. תוכנית זו תסתיים עם עבודת מחקר עצמאית. לסטודנטים תהיה גם הזדמנות לפרסם מאמרי כתבי עת בהנחיית הפקולטות המנוסים שלנו.... [-]

ארצות הברית פסדינה
ספטמבר 2020
אנגלית
תכנית חלקית
15 - 20 חודשים
מקוון
למידע נוסף באנגלית
World Executive Education Institute

ההסמכה DBA העולמית של האוניברסיטה הפיננסית ברוסיה, מאורגנת על ידי World Executive Education Institute , תרחיב את יכולות הניהול שלך בראייה עולמית. התוכנית שלנו בנויה כך שת ... [+]

דוקטור למנהל עסקים מקוון (DBA)

ההסמכה DBA העולמית של האוניברסיטה הפיננסית ברוסיה, מאורגנת על ידי World Executive Education Institute , תרחיב את יכולות הניהול שלך בראייה עולמית. התוכנית שלנו בנויה כך שתתאים באופן גמיש ללוח זמנים עם לימודים מקוונים עצמאיים. כל אחד מתשעת הקורסים מורכב מארבעה מודולים (כשבוע של לימודים כל אחד), מה שהופך את סך ה- DBA הבינלאומי ל -36 מודולים בתוספת עבודת מחקר של 35,000-50,000 מילים. תהליך התזה נמשך בדרך כלל 6-10 חודשים. ההסמכה הסופית של DBA מוענקת על ידי האוניברסיטה הפיננסית תחת ממשלת הפדרציה הרוסית.... [-]

ארצות הברית פסדינה
הרשמה פתוחה
אנגלית
תכנית חלקית
15 - 20 חודשים
מקוון
למידע נוסף באנגלית

World Executive Education Institute