קרא את התיאור הרשמי

112374_WITCC_VGD_BannerFinal.jpg

IS ONLINE עבורי?

עם המעמד המקוון של איווה טק שיעורים, התלמידים יכולים לבחור מתוך מאות הצעות כמובן. אתה יכול להרוויח זיכויים במכללה או אפילו כמה מעלות בכללותו במקרים מסוימים. כל מה שאתה צריך הוא מחשב וגישה לאינטרנט ... פשוט התחבר ופעל לפי ההוראות. תמיכה טכנית זמין 24/7. התלמידים יכולים לשאול את המדריך שאלות, לקחת בדיקות, לגשת ציונים לקחת חלק בדיונים מושחל ... כל באינטרנט, בכל מקום.

איך אני יודע אם למידה מקוונת היא בשבילי?

קורסים מקוונים הם דרך נוחה להמשיך את המטרות החינוכיות שלך; עם זאת, הם לא עצמית בקצב ויש להם מועדים קבועים שיעורי בית ובדיקות, בדיוק כפי שהיית בכיתה. יש לך גמישות בעבודה שיעורי הבית שלך "זמן בכיתה" לתוך לוח הזמנים העמוס שלך, אבל הקצאות, ניירות, חידונים, בחינות כאלה יהיה צורך לעשות על לוח הזמנים של הכיתה כך שאף אחד לא נופל מאחור. אם אתה לא בטוח אם למידה מקוונת היא בשבילך, נסה לקחת קורס אוריינטציה.

אתה יכול להיות סטודנטים אחרים מכל רחבי הארץ, והם יהיו לעתים קרובות יש פרספקטיבות שונות על דברים. הצג כבוד בכיתה באינטרנט ולטפל אחרים איך היית רוצה להיות מטופלים.

שים לב קרוב לסוג המחלקה שאתה נרשם כי יש כמה סוגים.

קורסים מקוונים לחלוטין 16 שבועות לרוץ כמובן של הסמסטר כולו והם קצת יותר רגוע מאשר קורס של שמונה שבועות.

מלא 8 שבועות בשבוע קורסים את כל 16 שבועות של חומר ולמידה לתוך שמונה שבועות. כפי שאתה יכול לדמיין, זה הוא בקצב מהיר יותר דורש משמעת יותר מאשר קורס 16 שבועות. היתרון הוא מקבל את זה מהר יותר, כך שתוכל לקחת שני שיעורים של שמונה שבועות לכל סמסטר.

מלא 12- קורסים מקוונים בשבוע ניתן לקחת בסתיו ובסמסטר האביב והם פשרה נחמדה בין 16 ל 8 שבועות.

קורסים היברידיים לשלב באינטרנט עם ניסיון בכיתה כדי להפוך את הכיתה קצת יותר גמישה, אבל עדיין לתת את הזמן בכיתה כמה קורסים עשויים לדרוש להיות היעיל ביותר.112440_witcc3images.JPG

מוסד לימודים זה גם מציע:

קורס

Western Iowa Tech Community College Distance Education

אנו מזמינים אתכם לחוות את התוכנית המקוונת שלנו בפיתוח משחקי וידאו. התוכנית מפתחת מיומנויות דוגמנות, texturing, scripting בסיסי, ידע אמנותי, ואת משחק וידאו צינור. ... [+]

אנו מזמינים אתכם לחוות את התוכנית המקוונת שלנו בפיתוח משחקי וידאו. התוכנית מפתחת מיומנויות דוגמנות, texturing, scripting בסיסי, ידע אמנותי, ואת משחק וידאו צינור. מיומנויות אלה גם יעזור לך ליצור נכסי משחק וידאו ולשלב אותם במנוע המשחק. הדגש מושם על מתן למידה משופרת באמצעות הוראה מושגים מורכבים, טכניים בצורה מובנת. הפרויקט מבוסס הקצאות מנוצלים לפתח תיק מקצועי המשמש בעת הגשת בקשה לקריירה בענף.

... [-]
ארצות הברית Sioux City
הרשמה פתוחה
תכנית מלאה
תכנית חלקית
1 - 2 שנים
מקוון
למידע נוסף באנגלית